World of Witchers ― and other nightmares

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Szept. 09 2018, 00:22-kor volt itt.
Latest topics

by Ciri
Pént. Dec. 14 2018, 22:58

by Auberon Muircetach
Pént. Dec. 14 2018, 22:11

by Ciri
Pént. Dec. 14 2018, 20:17

Tagjaink

Share | 

Erdal

Go down 
SzerzőÜzenet
Cenra'aen Mevunni

Hozzászólások száma :
29
Reagok száma :
22

TémanyitásTárgy: Erdal   Hétf. Szept. 24 2018, 13:48

Erdal

Csoport/faj

Varázsló

Státusz

Szabad/Foglalt

Kapcsolatod a karakterrel

Egy olyan bűn miatt üldöznek, amit el sem követtél. Egyik harcból keveredtél a másikba, amikor egyik világból menekültél át a másikba. Szó szerint csata mezőről csatamezőre kerültél, ami azt jelentette, hogy a szerencse nem a te pártodon állt akkoriban. A másik világban, a mi világunkban maradtál végül. Megmentetted az apám életét, és felajánlottad neki szolgálataid, mert itt legalább nyugtod lehetett, habár ezt a világot, országot nem kedvelted. Miután megszülettem, te lettél a mentorom. Egy nyakláncot adtál nekem, mely kevés mágikus erővel van felruházva, te már akkor készültél arra, hogy ha kell, kimenekíthess innen. Titokban tartva előttem a medál erejét, és azt, hogy mágus vagy, te neveltél. Több időt töltöttél velem, mint bárki és lassan te vetted fel a szememben az apa szerepét. Vér szerinti atyám gondolkodása sose tetszett neked és ezt előttem sose rejtetted véka alá, még is megkértél, hogy ne beszéljek erről senkinek. Egy ideig tudtam is tartani a kérésed, de aztán túlcsordult a korsó. Ekkor keveredtél már itt is bajba. Fiatal voltam. Eleinte csak száműztek téged apám hatalmas földjéről, de ahogy elteltek az évek, kiderült, hogy hatásod rám permanens. Vérdíjat tűztek ki a fejedre, s azt is megtudtad, hogy én is bajban vagyok. Mivel lányodként szeretsz, egyből a segítségemre siettél. Kerestél egy szövetségest és végül megmentettél a kivégzéstől. Együtt menekültünk tovább, egészen addig, míg szövetségesed és rövid ideig szeretőd el nem bújtatott minket. Ekkor megtanítottál mindenre, amire szükségem van a másik világban való túléléshez. Emberi nyelvre tanítottál, nyomot olvasni, csapdát állítani, állatot nyúzni, megsütni, biztonságos helyet keresni, és még sorolhatnám. Mikor kész lettem, elengedted a kezem és saját világodba küldtél a nyaklánc segítségével. Te maradtál, elrendezetlen dolgaid miatt, és mert biztosra akartál menni, hogy nem jönnek oda utánam... és talán utánad, ha sikerül utánam jönnöd, hogy megkeress és tisztára mosd a neved.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Erdal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal