World of Witchers ― and other nightmares

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Braenn, Nymeria Nestra

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Szept. 09 2018, 00:22-kor volt itt.
Latest topics

by Ciri
Pént. Dec. 14 2018, 22:58

by Auberon Muircetach
Pént. Dec. 14 2018, 22:11

by Ciri
Pént. Dec. 14 2018, 20:17

Tagjaink

Share | 

Julien

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucio Marcus Draegan

Hozzászólások száma :
35
Reagok száma :
27

TémanyitásTárgy: Julien   Szer. Okt. 10 2018, 09:03

Julien

Csoport/faj

Mágus

Státusz

Szabad/Foglalt

Kapcsolatod a karakterrel

Ha lenne jobb és bal kezem, te lennél a jobb. A bökkenő viszont az, hogy nincs ilyen titulus. Lenézlek és lesajnállak, te pedig tudod jól, hogy csak azért vagy még életben, mert hasznos vagy a számomra. Tudásod a kaotika és a nekromancia iránt olthatatlan. Szolgaságba bocsátkoztál, csak azért, mert felajánlottam a védettséget és mindent, amivel ezeket gyakorolhatod. Nem érdekel téged különösebben, hogy a kísérleteid és varázslataid hova fognak vezetni, eddig nem tekintesz előre, csak mindig a következő lépésre.
Együtt, közösen egy külön szektát kezdtünk megalapítani (aminek a nevét majd még kitalálom). Te gyűjtöd hozzád hasonló gondolkodásúakat, én pedig megteremtem a körülményeket. Ahogy telik az idő, úgy kezdünk egyre rétegeltebbek lenni, így pedig egyre nehezebb lesz hozzánk eljutni...

I have an interest in understanding evil. Who is the bad guy - the vampire who kills people and sucks their blood, or the survivalists who kill people to save their own lives?
Is evil merely a creation of people?
Or is there an evil nature?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Julien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal