World of Witchers ― and other nightmares

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Szept. 09 2018, 00:22-kor volt itt.
Latest topics

by Ríviai Geralt
Yesterday at 22:44

by Yorick Driaga
Yesterday at 22:00

by Faithel Jieh
Szer. Nov. 14 2018, 21:08

by Ríviai Geralt
Szer. Nov. 14 2018, 12:20

by Ríviai Geralt
Vas. Nov. 11 2018, 12:55

by Ríviai Geralt
Szomb. Nov. 10 2018, 14:04

by Ciri
Pént. Nov. 09 2018, 22:09

by Vengerbergi Yennefer
Szer. Nov. 07 2018, 12:25

Tagjaink

Share | 

A Hegy Gyomrában (Grash, Nira és Lucio)

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucio Marcus Draegan

Hozzászólások száma :
19
Reagok száma :
11

TémanyitásTárgy: A Hegy Gyomrában (Grash, Nira és Lucio)   Hétf. Okt. 22 2018, 09:47

Grash, Nira & Lucio ©️️️️️️️️️
A Hegy
Magasba emeled szemed az ég felé,
Csúcsa elveszik, elnyúlik a felhők fölé.
Nem gondolnád de mozog minden nap
Robosztus léptekkel morog, vadászgat.
Gyermekmesék hőse a Hegy felénk,
Remélheted, hogy ezúttal nem utánad küldték.
.

Hallottam egy hírt. Egy nagyon jó hírt.
Réges régen, még mielőtt bezártak engem száz évre, híre ment egy trollnak, amely egy falu védelmébe állt. Kiszabadulásom után nem foglalkoztam vele, ám mivel most a hegyekbe tartottam, úgy gondoltam, jól jönne a segítsége. Persze nem csak magamtól jutott eszembe: hallottam a hírét, hogy a közelben van. Amíg Nira a dolgát végezte Novigrádban, én addig kiderítettem, merrefelé is lehet fellelni ezt az óriást. Igazán leleményes lehet, ha azt a 100 évet túl élte, míg én a hegy fogja voltam. Azután küldtem neki egy üzenetet, hogy a redaniai fenyvesbe jöjjön utánam. Nem lesz gond neki, hogy megtaláljon. Boszorkány, a mágia segítségére lesz. Én pedig az érzékeimet követve kezdtem kutatni a Hegy után. Elvileg kapott errefelé valami küldetést. Valami rozoga kis kunyhóban kell elkapnia valakit..? Mintha ilyesmit mondott volna az öregasszony. Már hajlott a fák alá a nap, amikor irdatlan zajra lettem figyelmes. Mintha gerendák törtek volna össze egy földcsuszamlás miatt. Apró mosoly került az arcomra, mert bizony tudtam, hogy jó irányba haladok. Megszaporáztattam lovam lépteit. Levettem magamról a csuklyát, aztán megálltam nem messze a trolltól, és figyeltem, hogyan végzi a dolgát. Csak miután befejezte szólaltam meg:
- Üdv. Te lennél a Hegy, igaz? - kérdeztem, végig pillantva rajta. Persze lovam idegesen toporgott. Nem szokott hozzá ilyen dolgokhoz, azonban az én nyugalmam őt is nyugtatta kicsit.

//Álruha//

I have an interest in understanding evil. Who is the bad guy - the vampire who kills people and sucks their blood, or the survivalists who kill people to save their own lives?
Is evil merely a creation of people?
Or is there an evil nature?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A Hegy Gyomrában (Grash, Nira és Lucio)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juurin Kensei
» A falu temetője