World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Aranyköpések MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Aranyköpések 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Mirka Divis Hétf. Feb. 12 2024, 22:38


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Aranyköpések Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Mirka Divis
Aranyköpések Vote_lcapAranyköpések Voting_barAranyköpések Vote_rcap 
Shani
Aranyköpések Vote_lcapAranyköpések Voting_barAranyköpések Vote_rcap 
Fél évszázad költészete

Megosztás
Melitele
Melitele

Admin

Hozzászólások száma :
207
Reagok száma :
6
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Mindenhol

Aranyköpések Empty
Aranyköpések


Aranyköpések


Ez a téma ad lehetőséget arra, hogy megörökítsétek és közreadjátok a játék közben vagy szimplán chatelés alatt felbukkanó vicces egy sorosokat.

Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Aug. 26 2018, 12:38
Vengerbergi Yennefer
Vengerbergi Yennefer


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
373
Reagok száma :
89
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Cidaris, Solatina

Aranyköpések Empty
Best of Karméle (so far)

Aranyköpések Tumblr_pf9vzhRRpv1unfzcgo3_500

NPC: - Uram! Jött egy jelentkező. (...) Egy mutáns.
Karméle: - Azért Emhyr var Emreis őcsászári felsége komornyikja megirigyelné az udvari etiketted mély és beható ismeretét, barátom.

Lucio: - Szóval a felhívásra jelentkeztél?
Karméle: - Nem, csak klímaváltást írt fel a medika.

Lucio: - Vaják, vagy zsoldos, nekem teljesen mindegy, amíg elvégzi a dolgát
Karméle: - Szeretem azokat a mondatokat, amik így kezdődnek.

Karméle: - Tehát Tompa Ronald, kalóz, és Rodrig Hazelhuf, fegyverkereskedő. Úgy sejtem, előbbi nem okoz majd nagy kihívást, különösen, ha szeret hencegni a nevével, és élvezni a jó borokat meg a szép nőket. Rodrig okozhat egy kis kihívást, de szerencséjére oknyomozó is vagyok. Hogy azt nem mondtam? Pedig biztos vagyok benne, vaják, zsoldos, és oknyomozó.

NPC: - Kétszázötven korona egy szellemért? Szerinted a pénz fán terem, te vajákos mutáns? A kutyáim ingyen elintézik nekem!
Karméle: - Talán máskor engedjék, hogy a kutyák végezzenek az éjlidérccel, ahelyett, hogy egy vajákot ugrasztanak.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Okt. 12 2018, 20:34
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Adalbert LaCroix : de lemaradtál Cenro elfenekeléséről Very Happy

[22:56:20 13/10/2018] Adalbert LaCroix : na jó igazából nem . Neutral

[22:56:35 13/10/2018] Lucio Marcus Draegan : Very Happy

[22:58:03 13/10/2018] Adalbert LaCroix : Közben meggondoltam magamat és inkább elengedtem.

[22:58:30 13/10/2018] Adalbert LaCroix : De csak azért, hogy bizonyítsam jóindulatú nagyszerűségemet Very Happy

[22:59:07 13/10/2018] Lucio Marcus Draegan : Persze.. boner volt, mi? Very Happy

[23:00:37 13/10/2018] Adalbert LaCroix : Dehogy! Kompromisszum képes vagyok Smile

[23:00:47 13/10/2018] Lucio Marcus Draegan : Peeeeeeeeeeeersze Very Happy

[23:01:35 13/10/2018] Cenro : Very Happy

[23:03:00 13/10/2018] Adalbert LaCroix : Ments ki kérlek, hogy semmi Boner dolog nem volt Very Happy

[23:03:37 13/10/2018] Cenro : szerintem igen

[23:04:11 13/10/2018] Cenro : mentselek ki? ez nem fordítva szokott lenni Albert? Very Happy

[23:04:19 13/10/2018] Lucio Marcus Draegan : Te, aki minden nőnek öntöd a bókokat és a félreérthető dolgokat, neked nem volt bonered, miközben egyik tünde leány, akit fűzögetsz, az öledbe feküdt és a fenekét ütötted? Very Happy

[23:04:42 13/10/2018] Adalbert LaCroix : Most hogy így mondod. Very Happy XD Razz

[23:04:46 13/10/2018] Lucio Marcus Draegan : XDDDD
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Okt. 13 2018, 23:07
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Grash : Ahm

[12:12:30] Grash : Akk gernek címzett levelet modifyzzem neked?

[12:12:56] @ Vengerbergi Yennefer : azt is lehet, igen Very Happy

[12:13:08] @ Vengerbergi Yennefer : bocsánat, mindjárt utolérem magam

[12:13:38] Adalbert LaCroix : Trollhoz képest, milyen szofisztikáltan kommunikál. Very Happy

[12:14:01] Cintrai Nira : a pillanat amikor egy troll is jobb Albert-nél Very Happy
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Okt. 14 2018, 12:15
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Agaros : *Letelepszik, és magaelé veszi a kulacsát nagyot kortyolva.*

[21:05:01] Cirilla : *azt olvasta hogy magáévá teszi....*

[21:05:13] Cenra'aen Mevunni : Ciri... xDDDDDDDDD

[21:05:20] Cenra'aen Mevunni : A kulacsot?XDDDDDDDDD

[21:05:49] Agaros : Cirinek erőteljes fantáziája van Very Happy
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Okt. 27 2018, 21:09
Wilkina
Wilkina


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
272
Reagok száma :
213
Join date :
2018. Dec. 09.
Tartózkodási hely :
A kontinensen bárhol

Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések


Ami a chaten történik

ott is marad ©️️️️️️️️️️


JANKA PETERSON :
Igen, ezt kell, de mivel KELL ismerni a karaktereknek, karácsony?

[19:54:24 13/04/2019]
WILKINA :
Valamu hasonló lehet,de Kaer-ben inkább részeg vajákokat látni a télben

[19:57:01 13/04/2019]
ESKEL :
viszonylag kevés vallási ünnepet tartunk komolyabban Smile

[19:57:10 13/04/2019]
CINTRAI NIRA :
.

[19:57:28 13/04/2019]
CINTRAI NIRA :
De tarthatnánk Very Happy

[19:58:08 13/04/2019]
JANKA PETERSON :
Janka mellett se emberelik meg magukat?

[19:58:25 13/04/2019]
WILKINA :
Janka, ez nem az a bagázs xD

[19:58:29 13/04/2019]
ESKEL :
vallási ünnepeket Nira? Very Happy

[19:59:16 13/04/2019]
CINTRAI NIRA :
Csak ha már nem mondjuk ki hogy boldog karácsonyt a lényege meglenne Very Happy

[19:59:56 13/04/2019]
WILKINA :
Yule nem jó?

[20:00:43 13/04/2019]
ESKEL :
az a kép megvan mindenki agyában, ahogy minden vaják + a mackó, Nira, Janka, Triss és Yen meg Ciri összegyűlnek kis piros mikulás sapivala fejükön, Vesemir bácsi álszakállat ragasztva behozza a vállán az alig használt dögzsákját, a fenyőfán szépen csillognak a kikimór kitinmaradványok és együtt éneklik el a "Kis Örök Tűz, Nagy Örök Tűz" slágert?  Razz

Vagy nem


Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Ápr. 13 2019, 20:28
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Szóviccek. Szóviccek mindenhol...


WILKINA :
Még élek Smile , bár a ház sehogy sem áll. Szia Jankus!

[19:56:45]
ESTHYLLO, A KATICAVADÁSZ :
az eleje mindenképpen pozitív, hogy nem csak a szellemed gépel Very Happy

[19:57:13]
JANKA PETERSON :
Ian, kus!
Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Aug. 20 2019, 19:59
Wilkina
Wilkina


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
272
Reagok száma :
213
Join date :
2018. Dec. 09.
Tartózkodási hely :
A kontinensen bárhol

Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Tribróm a kischaten is alkot...

Tribróm
Janka és Geo, mivel gyönyörű a szerelem, megénekeltem nektek, milyen szép is lesz 10 év múlva majd, fogadjátok szeretettel
Very Happy

Tribróm
"Volt ő nagy varázsló, igazi hódító / De ma már egy szeszkazán, nagyokat lódító / Érted jött fehér paripán / Na de ma már egy taligán / Hozzák őt /Mert a garatra felöntött / Geo papa, egy

Tribróm
kocsmatölelék / Gyakran, támasztja a pultot / Geo papa, csak a boltba ment / De már háromszor berúgott"

Tribróm
"Ő volt a hercegnőd, angyali édes csaj / De ma már nincsen más csak hiszti meg ricsaj / Régen egy édes mosollyal tálalta a vacsorát / Ma darab kenyeret vág eléd s villantja vad vicsorát / Nem fogod

Tribróm
ezt bírni, ebből ma már megint presszó lesz / Ő fog téged kinyírni, mindegy már neked bármi szesz jó lesz / Jankuskám, hova tűnt az az angyali lány? / Hogy lehet, hogy lenyelte egy randa sárkány?"
Vissza az elejére Go downBevésődött: Csüt. Szept. 19 2019, 08:19
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Kökörcsin mester örökbecsű szidalma:

"Ó, hogy az a kőkeléses seggű, taplógombás hátú, tirpák hegyitroll lengetne meg a bokádnál fogva egy kiéhezett griff előtt, teee…!"
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Dec. 25 2019, 15:29
Karméle La Valette
Karméle La Valette


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
118
Reagok száma :
109
Join date :
2018. Sep. 30.
Tartózkodási hely :
Kerack

Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

KARMÉLE LA VALETTE :
kiment a PM a faroknak

LAMBERT :
Köszönöm Karméle, teljesen kielégítettél XD

ESTHYLLO, A KATICAVADÁSZ :
ez nem biztos, hogy közérdekű információ...  Rolling Eyes

KARMÉLE LA VALETTE :
az anyád keservit, Lambert xD
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Jan. 22 2020, 21:16
Cirilla császárné
Cirilla császárné


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
50
Reagok száma :
43
Join date :
2018. Oct. 19.
Tartózkodási hely :
Darn Rowan -Nilfgaard

Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

ezt...ezt így kell, képzeljétek... csak képzeljétek el... lol!

ESTHYLLO, A KATICAVADÁSZ :
úgy elképzelem ha Esthyllot körbevinné valamelyk udvarhölgyed Cirilla szobájában. kbukna a nézőpontok kérdése XD "- Az mi ott? - Hol? - A felülről nyitott barlang mellett. - Ja a retikülnél? Őfensége reggelije. - De az valami dzsungel. - Salátalevél. - És minek rá a lovaskopja? - Hát a villával fel szokták szúrni és azzal eszik. - Segítség! Mocsár! Süllyed a talaj! - Nyugi, a párna nem süpped sokat. - Az ejtőernyőt elkérhetem? - Végül s van elég harisnyája... - A pók a sarokban idomított? - Nem. Csak elkerülte Jácint figyelmét." Smile

[00:17:47]
CIRILLA CSÁSZÁRNÉ :
BAZMG XDDDDDD
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Feb. 15 2020, 00:24
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

LUCIO MARCUS DRAEGAN :
re, szia Meve, értem Eskel Very Happy

MEVE :
szia Muci

LUCIO MARCUS DRAEGAN :
Muci xD

MEVE :
LUCI AKART LENNI

MEVE :
AZ ISTEN VERJE MEG

ESKEL :
Luci Muci Very Happy

LUCIO MARCUS DRAEGAN :
Nem tudtam, felség, hogy olyan jóban vagyunk, hogy már Mucizik engem XD

ESKEL :
"És bemutatom az oldal első főellenségkarakterét, a hatalmas vámpír lordot. bejönnél Mucuska?" XD

YLVA :
XDD

LUCIO MARCUS DRAEGAN :
Mucika* xD

MEVE :
kell az a kávé xDDD
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Márc. 21 2020, 11:27
Vengerbergi Yennefer
Vengerbergi Yennefer


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
373
Reagok száma :
89
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Cidaris, Solatina

Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Aranyköpések AtRSYpWd8oswICjRW3qLa
Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Jún. 02 2020, 14:48
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Kedves Játékosok!

Fájdalommal értesülve én Vernon Roche felhasználója és Veltynger/Balduin felhasználója úgy döntöttünk, hogy közös akaratból szeretnénk részvétet nyilvánítani és leróni közös tiszteletünket idő előtt elhunyt fórumtársunkról egy megemlékezésben. Nehezemre esik tollba foglalni azt a sok érzést, ami jelenleg is kavarog bennem, mégis remélem, hogy soraim érthetőek lesznek:

„A roleplay gyakran személytelennek tűnhet egy külső szemlélő számára. Itt a való élettől eltérően nem emberi arcokat, hanem nem létező karakterek arcát látni, akik feljönnek, írnak valami posztot, esetleg felmennek írnia chatre, majd eltűnnek. Idővel visszatérnek és újra távoznak. Ez távolról egy végtelen körforgásnak tűnhet, így van, hogy a személy akaratlanul se gondol arra, hogy talán egy nap ezek az idők megváltozhatnak vagy eltűnhetnek… Vagy, hogy egy tagunk nem csak karakterileg távozhat el… Hanem örökre is…

Minden profil és karakter mögött egy élő ember áll a maga életével, érzéseivel és gondolataival. Ezért tartottam fontosnak, hogy megemlékezzek róla személyként is, hogy milyennek láttam én őt a karakterei "arca mögött".

Én Mikit olyannak ismertem, aki bárkivel és bármiről tudott beszélni. Bármikor. Egy olyan érdeklődő természet volt az övé, amit őt az állandó és értékes tudáskeresésre hívta és amit szívből szeretett megosztani velünk. Sosem kérkedett a tudásával. Mindenben megtudta találni a számára különlegeset és szépet. Nem a tudásban vagy az írásban, de bennünk is. Könnyed és humoros természetével sok vidám és gondtalan percet hozott nekünk. Különösen azoknak, akiknek a legjobban szükségünk volt egy mosolyra vagy felhőtlen nevetésre.

Ezekből a közös chat pillanatokból szerettem volna itt megőrizni néhányat az emlékére, amik megmaradtak. Eredetileg ezeket a következő fórumtalálkozóra akartam volna elvinni közös nosztalgiaképpen, de sajnos ezt már nem tudom megtenni… Mégis szeretném veletek megosztani őket. Mivel a gyász terhe alatt van, hogy a személyünk pont ezekről a közös boldog pillanatokról feledkezik meg legelőször… A fájdalom könnyen eltemetheti őket…

Mivel tragikus hirtelenséggel hunyt el nagyon sajnálom, hogy sosem volt lehetőségem megköszönni neki azt a sok támogatást és biztatást, amit nekem és másoknak adott. Így ezt most itt teszem meg és sajnálom, hogy ezt már nem tudom személyesen elmondani neki.

Őszintén kívánom, hogy nyugodjon békében a lelke a hosszú és nehéz betegsége után.

Búcsúszóként pedig szeretnék erőt kívánni mindazoknak, akik közelebbről, illetve több időn át ismerték őt, mint én tehettem. Különösen Cirilla császárnénknak, aki személyében a kedvesét vesztette el. Különböző emberek vagyunk, különböző élettel, de a szívünk egyként dobog ezekben a nehéz napokban.

Bármit is hozzon számunkra a jövő egy valamiben biztosak lehetünk. Akire emlékeznek, az sosem hal meg igazán. Mi kik ismertük nem fogjuk elfeledni őt. Ha a szívünk mélyén is, de emléke örökre velünk marad… Bennünk él tovább…”

Legmélyebb együttérzéssel és tisztelettel:

Vernon Roche felhasználója









































































Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Jún. 13 2021, 15:49
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések



Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Júl. 14 2021, 22:24
Vendég
avatar

Vendég


Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Ha van Ferrero Rocher, akkor van Merci is. FOR TEMERIA!

Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Aug. 09 2021, 22:04
Ajánlott tartalom




Aranyköpések Empty
Re: Aranyköpések

Vissza az elejére Go downBevésődött:
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: A játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: