World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Mirka Divis Hétf. Feb. 12 2024, 22:38


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Shani
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Vote_lcapLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Voting_barLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Vote_rcap 
Mirka Divis
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Vote_lcapLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Voting_barLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Vote_rcap 
Fél évszázad költészete

Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
avatar

Vendég


Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír

Nem is csodálom, hogy sokáig nevettek még a történteken, én is megnéztem volna ahogy táncol a semmi közepén önfeledten. Mondjuk az én fejemben ez lehet máshogy játszódik le, mint ahogy valójában volt.
Az ujjai érintésébe belesimítom arcomat. Már idejét sem tudom, hogy mikor éreztem utoljára egy nő ilyen gyengéd érintését, Randgír pedig ma már másodszorra ér így hozzám. Ha sokáig folytatja még, akkor semennyi önmegtartóztatás nem lesz elég ahhoz, hogy megfékezzem magam, még a sérülésére való tekintettel sem.
-Felhívás, hogy tárjam fel a titkaidat?
Bár inkább a lábait tárnám, nem fel, hanem szét… de le lettem állítva, hajnalban. Csak azért nem vehette észre csalódottságomat, mert csókja hatására lehunytam a szemem és mohón viszonoztam. Mikor végül elváltak ajkaink egymástól, a sebre tekintettem. Vettem egy hosszú mély lélegzetet és egy morgás közepette eltávolodtam.
-Kell segítség? – kérdeztem, miközben mellé ültem az ágy szélére az alkoholt a kezemben tartva. Ha azt mondja hogy nem megoldja maga is akkor szerintem nekiállok a fecskéket megcsinálni valahogy.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Dec. 21 2019, 16:36
Randgír
Randgír


Kitüntetések :
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 43a2s2WUCUI7B74zp8ftZSLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 2vKaCSL8KuecTLuw6oZH7qLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 1qYcfC160EJodB9P3fv0E8Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 3xFZe7I9lawm5B06HcJhlU
Hozzászólások száma :
33
Reagok száma :
28
Join date :
2019. Nov. 25.
Tartózkodási hely :
Kontinensen botorkálva

Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír





Lábakélt Sarló

Lambert & Randgír








Jó hallani nevetését. Valahogy megnyugtat. Meg... milyen botor az emberi természet? Ilyen rövid idő alatt megkedveltem. De nagy valószínűséggel a következő alkalommal el is fog feledni. Ahogy a történteket is. Egy pillanatra elkapom a lélektükrében rejlő fájdalmat gondolataimba merülök. Ennyire... az itteni népek ennyire megvetik a maguk fajtát? Mondjuk sosem fogom tudni megérteni, miért kell őket megvetni. Mégis mi lehet ennek hátterében.
-Ahogy gondolod. - húzom ajkaim sejtelmes mosolyra. Különösebben már csak az maradt, hogy mit keresek itt. Miért nem otthon vagyok. Erre nem szeretnék kitérni. Úgy ahogy különleges adottságomra sem. Ez jobb, ha megmarad nekem. Legalábbis remélem meg fogom tudni tartani magam. Amelyik titokról pedig már többen tudnak, mint egy ember nem titok többé, hanem bizalom. Csókja sok mindenről árulkodik. De leginkább vágyról és nem kevés önfegyelemről. Kérdésére megnyugtatón felelek.
-Ha a főzeteidet kell pótolnod csináld csak, majd megoldom valahogy. De ha nem sürgős, elfogadom  segítséget. - az előbbi elemelkedés miatt mellkasom kicsit beszúrt, de igyekszem nem jelét adni a fájdalomnak. Ha segít, készségesen segítem munkáját, ha nem leápolom magam.












Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Dec. 21 2019, 18:12
Vendég
avatar

Vendég


Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír

Jobban szeretem, ha az emberek nyitott könyvként mutatják magukat. Ha valakinek titkai vannak, az már rég rosszat sejtet. Persze, mindenkinek vannak olyan emlékei, amiket szégyenként él meg, a sajátjaim én sem szívesen hoznám fel, semmilyen körülmények között.
-Talán máskor, így legalább megmarad az a kis rejtélyesség.
Valahogy most nem éreztem kísértést arra, hogy hosszas csevejeket folytassak vele. Így is fájdalmas lehet neki a seb, minden egyes levegővételnél, vagy ahogy az izmai mozognak a szavak formálása közben.
-Persze hogy segítek! Le a textillel szépségem. – vigyorogtam miközben felnyitottam az üveget, a dugót a földre dobtam az ágy mellé és összeszűkített szemekkel vártam, hogy Randgír végre ledobja magáról a vérrel átitatott felsőt. Tudom úgy sem fogunk messzebb jutni, de haladás. Remélem nem szégyenlős.
Megvakartam a tarkómat. Hogy kössem be a nyakát meg a szegycsontjánál? Talán, ha végig húzom a hóna alatt és át a vállain valahogy… aztán a nyakán… Nem vagyok ebben valami tapasztalt. Remélem majd tud segíteni benne.
Nem akartam elmozdulni amíg le nem vetkőzik, de úgy tartottam okos dolog lenne, ha közben egy kis vizet is hoznék, amivel lemosakodhat. Az ablak előtti komódhoz léptem, ahova ki volt készítve egy kancsó víz. Még így is fél szememet Randgíron tartottam, nehogy lemaradjak bármiről is.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Dec. 21 2019, 19:15
Randgír
Randgír


Kitüntetések :
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 43a2s2WUCUI7B74zp8ftZSLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 2vKaCSL8KuecTLuw6oZH7qLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 1qYcfC160EJodB9P3fv0E8Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 3xFZe7I9lawm5B06HcJhlU
Hozzászólások száma :
33
Reagok száma :
28
Join date :
2019. Nov. 25.
Tartózkodási hely :
Kontinensen botorkálva

Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír





Lábakélt Sarló

Lambert & Randgír








Amikor bizalmasom kifejezi mit is gondol erről, szintén csak mosolyogni tudok. Mint egy róka talán, mely mindent tudó. Valahol a titkok teszik az embereket olyan emberivé és esendővé. Bensőmet ez galád mosolyra készteti, de jobb is, hogy ott belül marad.
-Ám legyen. - vigyorgom a magam módján. Mint a vadalma. De így is szerethető vagyok. Talán. A seb viszont olyan, mintha újra élném a vágás pillanatát. Ugyan a kellemetlen szakító érzés.  
-Csak a te kedvedért. - mosolygom rá, felszólítására óvatosan ülésbe kecmergem magam. A kendőt, mivel a sebem fedte be, leoldom és óvatos mozdulatokkal oldom le magamról a felsőm, mit ledobok az ágy mellé. Nem akarom látni saját vérem. Kezem megmozdítva halk szűkülés tör utat magának torkomból. Felé nézek, hosszú szőke hajam pedig vállaimról kebleimre omlik. Amikor oda jön a vízzel első dolgom, hogy igyak egy keveset. Legutóbbi gyomortartalmam távozásakor sok vizet elvont a szervezetemtől. Utána óvatosan körbetörlöm a sebem. Ha pedig a férfi segíteni szeretne, hagyom. Ahogy azt is, hogy a sebet megnézze. Amint a kezébe veszi a kötszert, látom tétovaságát. Mosolygom, ebben legalább tudok segíteni.
-Először a jobb felkaromnál, nagyjából a felétől kezd el csavarni fel. - közben mutatom, mire is gondolok. Segítem ahogy tudom, de nem akarok nagyon belenyúlni. Meg szeretném tanítani neki. A harmadik sávot megkezdve szólalok meg újra. -Most a hónalj alatt vezesd át, és újra a felkaromon. Jó, most megint a felkaromon, és a hónalj alatt. - utána még segítek, ha nagyon elakadna. Majd a vége fele segítem a nyakam köré csavarni a végét és eltűrni.
-Nagyon köszönöm! Valamit segíthetek esetleg? - nézek rá hálásan, majd ha tudok segítek is amiben tudok.

Kötés valami ilyen, plusz a nyakon pár sáv.











Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Dec. 21 2019, 20:07
Vendég
avatar

Vendég


Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír


Nem hiszem hogy annyira durva lenne, de a biztonság kedvéért
+18

Önfeledt vigyora engem is mosolyra kényszerít. Varázslat, vagy csak a személyiségének bája? bárhogy is legyen, elég volt ennyi idő, hogy megkedveljem a társaságát. Szófogadatlan és ahogy láttam kicsit esetlen is. Igaz, utóbbire én is rátettem, hogy annak látszódjon. De mégis úgy érzem, hogy minden hátsó szándék nélkül viselkedik velem ily módon, nem úgy, mint mások, akik pénzért vagy a szolgáltatásaimért cserébe próbáltak a közelembe férkőzni.
Megfeszülve figyelem ahogy kioldja felsőjét, majd a felfedett kebleit csodálom, melyeket most szőke fürtjei rejtenek el szemeim elől. Odasétáltam hozzá és átadtam neki a kancsót. Felemeltem a szemöldökömet, résnyire nyitottam a számat, ahogy óvatosan elsimítottam a látványt takaró tincseit, az alkoholt letettem a földre, aztán a vállaira tettem a kezeimet, mintha attól félnék, ha nem állom útját a hajának akkor megint eltakarja tekintetem elől a formás melleket. Már hajolnék feléjük, hogy gyengéd csókokkal záporozzam meg, de megállom és megköszörülöm a torkomat.
Magasságos Melitele és az Örök Tűz lángjainak ezeregy színe vagy mi a szar, meg mit tudom én még mik, adjatok erőt! Fogd vissza magad te kéjenc fattyú! Hát nem, megmondta, hogy most nem?
Próbálom megerősíteni magam belülről, bár őrlődésem külső szemlélőként is jól kivehető.
Miután vízzel megmosta a sebet felvettem a földről az alkoholos üveget és óvatosan meglocsoltam vele a sebet.
Talán szólnom kellett volna neki, hogy ez következik, de jobb mihamarabb túlesni rajta. Muszáj, hogy lefertőtlenítsük a sebet. Nem szeretném, hogy ha a fecskét túlélte, egy gennyedző fertőzött seb elvigye.
Legjobb tudásom szerint próbálom követni az utasításait. Ha erre egymagam kellett volna rájönni, akkor még holnap délig sem lett volna bekötözve ez a seb.  Szóval itt be… aztán át, megint teker…
-Mhm – bólintok minden egyes segítő mondatánál. Büszkén figyeltem a művemet, lehet, hogy nem a legszebb és legprofesszionálisabb kötés, de a célnak megfelel. A kezembe veszem az ágy végéről a takarót és Randgírra terítettem.
-Meg ne fázz! – felálltam és a gyógynövényeket a földre helyeztem – Aludj csak, boldogulok magam is. De neked pihenned kell! Most megyek, hozok még vizet.
Ha mondani is akart valamit, nem vártam már meg, fogtam a kancsót és az ágy mellé ledobott ruháját. Ezekkel a kezemben lesétáltam a lépcsőn, ki a fogadóból, egyenesen a kúthoz. Szerencsére senki más nem volt ott, így nyugodtan tehettem a dolgom. Mertem egy vödör vizet és megtöltöttem a kancsót, majd még egyet, de ezúttal a vödröt letettem magam mellé és Randgír felsőjét kezdtem el összedörzsölni benne.
-Eddig felcsert játszottam, most meg mosónőt. Mi lett belőlem? – morogtam magamnak miközben próbáltam minél jobban kidörzsölni a vért az anyagból.
Pár kedves szó és pillantás mire képes egy férfivel. Pedig én voltam az, aki mindig is annyira hangoztatta, hogy őt nem tekeri egy nő sem az ujja köré, mint a híres Fehér Farkast, erre meg tessék itt van… egy nap után!
Morogva felálltam és savanyú képet vágva kiráztam a ruhát, amennyire csak tudtam és felrúgtam a vödröt, hogy a véres víz kiboruljon belőle. Tramplihoz mentem az edénnyel és a ruhával egyik kezemben, megnéztem, hogy megvan-e még mindenem aztán a sarlóját kivettem a nyeregtáskámból és visszasétáltam a fogadóba a szoba ajtajához.
Halkan nyitottam ki az ajtót, ha véletlen aludna nem akarom felkelteni.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Dec. 21 2019, 23:18
Randgír
Randgír


Kitüntetések :
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 43a2s2WUCUI7B74zp8ftZSLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 2vKaCSL8KuecTLuw6oZH7qLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 1qYcfC160EJodB9P3fv0E8Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 3xFZe7I9lawm5B06HcJhlU
Hozzászólások száma :
33
Reagok száma :
28
Join date :
2019. Nov. 25.
Tartózkodási hely :
Kontinensen botorkálva

Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír





Lábakélt Sarló

Lambert & Randgír








Amikor bármi is történhetne, kihasználhatná az adott pillanatot, nem teszi. Freyja legyen továbbra is kegyes vele. Egyenes személynek neveltek, így ha nem szeretnék töle többet, csak elküldeném, megmondva neki azt amire éppen gondolok. Talán egy kicsit elpirulok, ahogy hajam elhúzza, szabadon hagyva kebleimet. Szemem sarkából rá nézve látom örlődését, így igyekszem a legprecízebb és leggyorsabb lenni. Ne kelljen feszengnie. Mikor kezébe veszi az alkoholos üveget, fejem felemelem, hogy orromba és szemembe biztos ne kerúljön, még ha kisebb erővel is csapódik mellkasomra.
Büszkén figyeltem, ahogy bekötöz, s jól tudom, hogy ezt váll sérülésnél szoktuk alkalmazni, nincs jobb ötletem, ami befedné teljesen a sebet. Első munkára nem is borzasztó, látszik, hogy valamennyit kötöznie kellett már. Vissza fekszem és hagyom, hogy betakarjon.
-Köszönöm! - mosolygom rá hálásan.  
-Azért te is pihenj majd! - szólok utána annak ellenére, hogy meg sem hallgat. Vaják, ha akarta úgy is meghallotta. Ha nem akkor nem. Sóhajjal nyugtázom, hogy ez a férfi makacsabb az öszvérnél és büszkébb, mint a nyakában lógó acsargó állat. Otthon hallottam olyan mesét, hogy egy idős farkas inkább a mélybe vetette magát, minthogy az emberek elkaphassák. Lecsukom szemeim és remélhetőleg az álmaim most nyugodtak lesznek. Freyjának nem lesz valami fontos közlendője. Valamivel arrébb vackolom magam, hogy ha netán ő is lefeküdne legyen helye és ne a földön kelljen pihennie. De ha jól emlékszem nekik heti négy óra elég átlagosan. De egy ilyen koncentráció után is? Vagy meditál főzetei készítése közben? ~Ne ezen forogjanak már a gondolataid! Nagyfiú meg tudja oldani maga a dolgait!~ Hordom le magam, majd álmaim magammal rántanak. Mire visszaér csak egyenletes, mély szuszogás várja.











Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Dec. 22 2019, 07:51
Vendég
avatar

Vendég


Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír

Óvatosan nyitottam ki az ajtót és csendes léptekkel sétáltam be a szobába. Kinyitottam az ablakot résnyire a sarlót pedig a komódra tettem.  Ignivel felforraltam a vizet, ha véletlenül bármiféle nyavalya lenne benne, azt kipusztítsam. Nem voltam benne biztos, hogy az agyag kibírja a hő terhelését, de minden gond nélkül kiállta a próbát.
Az egyik sarokban álló székhez mentem és ráterítettem a felsőt.  Mivel nem tudom, hogy milyen anyagok kellenek ahhoz, hogy teljesen ki lehessen szedni a vért, így néhol még rózsaszínű foltok emlékeztettek arra, hogy nem is olyan rég még élénkvörös vér díszelgett rajta. Ezért hordok fekete borból készült kabátot, csak egy kis vízzel leöblítem és már ragyog is. Na meg jól is néz ki.
Leguggoltam a gyógynövényekhez és Randgír arcára néztem. Nyugodtan aludt, aztán a medvéjére pillantottam, aki úgyszintén az egyik sarokban szuszogott. Hogy lehet, hogy ezt a nőt még nem szennyezte be ez a világ? Ahol testvér testvér életét veszi, anyák dobják el maguktól gyermekeiket, csak hogy ne legyen, aki hátráltatja őket. Ahol a királyok úgy rendelkeznek az alattvalóik életével, mintha csak élettelen, feláldozható bábok lennének és a tudatlan parasztok még az időjárás miatt is bűnbakokat keresnek.
Tényleg ezt akarom? Ki akarom tenni…. ennek? A vizes felsőjére néztem. És ha azt vesszük, ez még semmi nem volt, csak egy véletlen következménye. Mi lenne, ha egy szörnnyel kerülne szembe? Nem cipelhetek magammal egy nőt, mindenhová. El kell mennem még mielőtt…
Halkan fújtattam egyet. Felálltam, kezemben a gyógynövényekkel és az asztalhoz sétáltam. Egy papírt húztam elő a kabátom belső zsebéből és egy rövid mondatot írtam rá.
„Ban Gleán a nagy havak előtt, ott megtalálsz”
Egy hosszú pillanaton keresztül bámultam az írásomra, aztán a kezembe fogtam és apró darabokra téptem. A földre hajítottam a cafatokat.
-Picsába!
Az ajtóhoz mentem. Még utoljára visszanéztem Randgírra, aki továbbra is háborítatlanul aludt. Becsuktam magam mögött az ajtót és kisétáltam a fogadóból. Beképzelhettem, vagy tényleg így volt, de Trampli megvetően horkantott rám, miközben a hátára pattantam.  
Ellovagoltam és egy erdő szélén kötöttem ki, leültem egy kidőlt fa törzsére és elkezdtem elkészíteni a főzeteimet.
-Idővel elfog felejteni… ez így van jól… de bassza meg, úgy lefeküdtem volna vele. – beszéltem magamban miközben összetörtem a növényeket egy kis mozsárban. és már terveztem hogy merre induljak tovább.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Dec. 22 2019, 13:54
Randgír
Randgír


Kitüntetések :
Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 43a2s2WUCUI7B74zp8ftZSLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 2vKaCSL8KuecTLuw6oZH7qLábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 1qYcfC160EJodB9P3fv0E8Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 3xFZe7I9lawm5B06HcJhlU
Hozzászólások száma :
33
Reagok száma :
28
Join date :
2019. Nov. 25.
Tartózkodási hely :
Kontinensen botorkálva

Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír





Lábakélt Sarló

Lambert & Randgír








Pihentető alvásomból egy nedves orr térít magamhoz, mely az arcomhoz ér. Aprókat pislogva nézek a medvém nagy szemeibe, ki aggódón brummog. Megsimogatom a kellemes tapintású bundát.
-Floki... várj! Hol van Lambert? - ülök fel ahogy tudok, majd körbehordoma tekintetem a szobában. Sehol senki. ~Fenébe...~ Morgom magam elé. Látva a kimosott ruhám oda lépek. Kezembe veszem a száradt, enyhén nyirkos anyagot majd felveszem.
-Ezt is megtetted s én hálátlan dög maradok! - szidom magam, hiszen ez az igazság. Morogva lépkedek a szobában fel alá, mikor a földön papírfecniket látok. Összeszűkített szemmel lépek oda és nézek meg egyet. Tinta folt. Mindet felfordítva elkezdem össze illeszteni, míg valami értelmes ki nem jön belőle. Be kell valljam, nem kis munka míg ezt sikerül össze illesztgetnem.
- Ban Gleán... legyen Lambert! Ha máshol nem ott újra találkozunk. - nézek Floki-ra ki értetlenül pislog a szemeimbe. Összekócolom fején a szőrt, majd a papírfecniket elrakva a kötszereket magamhoz véve sétálok le. Átadom a kötszert a tulajnak majd magam is megindulok.
-Szerinted ott találkozzunk vele, vagy keressük meg télire a farkas várat? - nézek a bocsra ki hűen trappol mellettem. Felemeli fejét de nem brummog, csak nyitva van pofája. A lényegen nem változtat. Találkozni akarok vele újra. Az adósa lettem...



Megjegyzés: Köszönöm a játékot :3









Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Dec. 22 2019, 15:11
Ajánlott tartalom




Lábakélt sarló - Lambert & Randgír - Page 2 Empty
Re: Lábakélt sarló - Lambert & Randgír

Vissza az elejére Go downBevésődött:
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Az a teliholdas május éj - Lambert & Randgír
» Randgír
» Lambert
» A Lambert nóta
» Where the Cat and Wolf play - Karméle & Lambert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Befejezett játékok-
Ugrás: