World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
The meeting - Eryl & Arryn MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 The meeting - Eryl & Arryn 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Mirka Divis Hétf. Feb. 12 2024, 22:38


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
The meeting - Eryl & Arryn Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Mirka Divis
The meeting - Eryl & Arryn Vote_lcapThe meeting - Eryl & Arryn Voting_barThe meeting - Eryl & Arryn Vote_rcap 
Shani
The meeting - Eryl & Arryn Vote_lcapThe meeting - Eryl & Arryn Voting_barThe meeting - Eryl & Arryn Vote_rcap 
Fél évszázad költészete

Megosztás
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



A fogadó meglepően nagy, ahhoz képest, hogy a semmi szélén vagyunk. Bár talán pont ezért is ilyen, mert sokan állnak meg itt, mielőtt a legközelebbi városba mennének. Ezt nézve már annyira nem is lep meg, hogy ekkora épület ácsorgok a szakadó esőben, mert nincs jobb dolgom ebben az időben. Nem is állok sokat a láthatóan nagy darab ajtók előtt, hanem belépek rajtuk és kellemes meglepetésemre kevés vendéget látok. S köztük is akad törp, félvér, így annyira talán nem is fogok kitűnni. Aztán ki tudja, valahogy az elfeket, mindig betalálják.

Mindenesetre leültem az egyik asztalhoz, közel a ropogó tűzhöz, hogy kicsit szárítsam magam és ételt rendeltem. Nem is kellett sokat várnom, mire megérkezett a kért pörkölt és mellé egy mézsör. Kifejezetten finom volt az étel ahhoz képest, amit az utazásaim alatt szoktam enni, habár azok többnyire helyben fogott vadállatokból készül és nem sok fűszer szokott nálam lenni. Mondhatjuk azt, hogy kicsit egyhangúan étkezek, amikor nem találok egy jó helyet. Viszont azért, ha sikerül találnom némi gyógyfüvet, amit használhatok ízesítésre, akkor azért kapásból jobbá válik minden. Persze az sem hátrány, hogy nem lettem túl válogatós, habár erről gondoskodtak is. Annyi ételnek nem nevezhető dolgot kellett már megennem, hogy más már rég meghalt volna tőle. Visszagondolni is rossz azon időkre, amit csak saját magamnak köszönhetek.

Miután végeztem a vacsorámmal, kértem egy szóbát és ekkor ért a következő meglepetés. A fogadónak volt egy kis meleg vizes fürdője.  Erre a hírre szabályosan felvillanyozva indultam hát meg, hogy lerakjam a cuccaimat és gyorsan meg mártózzak. Nem is tudom, hogy mikor volt utoljára szerencsém meleg vízben fürdeni tetőtől-talpig. A hajamat sem ártana megmosni, ha már itt tartunk, az út pora nem kicsit ült már bele. Pár perc elteltével az öltözőben vetettem le magamról a már nem annyira vizes ruháimat, majd magamhoz vettem egy törülközőt és beléptem a fürdőbe. Nem túl meglepő módon párás levegő fogadott és a hideg időnek hála, egy kisebb köd is társult mellé, ám kapásból lehetett érezni a kellemes meleget. Ki gondolta volna, hogy ekkora szerencsém lesz, hogy találok egy ilyen a helyet.

Már szinte hallottam a vizet, amikor hirtelen megcsúsztam valamin és egy igen szép mozdulat kíséretében repültem egyenesen előre a fehérségbe. Valamiért viszont a várt fájdalom elmaradt és helyette egy nyögés érkezett, ám nem tőlem. Ahogy magamhoz eszméltem, megláttam, hogy sikerült valakibe belé repülnöm eme remek attrakció során. Egy felemás szempárral nézek farkasszemet, egy értetlen arc, amilyen az enyém is lehet. A kelleténél később érzem meg az enyhe nyomást a mellkasomon, mivel az alattam lévő férfi éppen a női idomaim segítségével tart engem. Arcom gyorsan felveszi a hajam színét és úgy ugrok le róla, mintha tűzbe léptem volna. Szerencsémre a törülközőm a kezemben maradt, így azt gyorsan magam elé kapom, ahogy hátat fordítok neki.

- Öhm... Bocsánat. Nem tudtam, hogy.... itt van. - úgy habogok, mint egy szűz lány az első randevúján, mintha nem is én lennék. Bár lehet, hogy a helyzet bizarr komikuma teszi ezt. Remélem nem okoztam neki semmilyen komoly sérülést és azt is, hogy nem bámulja meg túlzottan. Valószínűleg nem éppen a legszebb női a hát, hála az arénában töltött éveknek, van rajta néhány heg, amik már sosem fognak eltűnni. Bár egy jól képzett varázsló valószínűleg megoldaná ezt, ám nem akarok megválni tőlük. Emlékeztetnek mind arra, amin keresztül mentem.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Jan. 21 2020, 22:12
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


A nagy szökést követően kivettem egy kisebb szabadságot. Elég volt a tanoncokból, a másik mesterekből, kik szerint gőgöm alaptalan velük szemben. Ch... mintha olyan ügyesek lennének. Mennyi alkalmat kell felsorolnom, hogy a mester nélkül semmire sem jutottak volna. Hogy nélküle egy akasztófán lógnának. Hogy kiszellőztessem fejem Kaedwen egy eldugott kellemes hangulatú fogadója a célom. Mióta asz eszem tudom ide járok, ha kis nyugalomra van szükségem. Egy kellemes emlék is fűzhetne ide, ha emlékeznék rá. Talán kár érte, talán nem. Azt viszont mélyen bánom, hogy a vége így alakult. A helyről sok jót hallani. Ilyen a friss élelem, a tiszta alkoholok és a meleg vizes gyógyfürdő. Nem tudom hányan ismerhetik ezt a helyet, de mindig kifogom azokat a napokat, mikor kevesen használják átjáró háznak.
Lovam kelletlenül pakolja lábait, megrázva fejét. Egyik kezemmel megpaskolom erős nyakát, míg másikkal erősen fogom a szárat. Az út porától és az eső miatt sárrá váló foltoknak hála utazóköpenyem még inkább egy megkésett kereskedő illúzióját keltik. Az eső csapódása miatt hajam így is vizessé vált, valamint lovam is állandóan megcsúszott. Hiába próbáltam valamennyit pihenni a melegvérű mén nyergében nem volt esélyem rá, különben a sárban végeztem volna. Annyira pedig nem akartam koldusnak kinézni. Betérve a fogadó udvarába leugrottam a hátasról, ki megkönnyebbül horkant fel a súlyom nélkül. ~Milyen egy nyűgös jószág...~ Bevezetem a fedett istállóba és kikötöm. Fejével arrébb tessékel, hogy szabadon lopjon szénát a szomszéd állásból, mire egy kisebb marás a jutalma.
-Megérdemelted. - mozgatom meg nyakam, majd betérek az épületbe. Benti meleg egy kicsit megcsap, így néhány tántorodó lépést követően sikerült elérnem a pulthoz. Még szerencse, hogy kevés a vendég és nem néz mindenki hülyének. Megfáradt hangomon kérek egy szobát és egy nagy adag tejet. Az elmúlt időben nem ettem túl sokat nem akarom túlterhelni a szervezetem. Mikor kiadja a kancsó tejet és a kupát feltérek a kiadott szobámba. Benyitva elhúzom szám, ahogy felemás szemeim elé kerül a két ágy. Csak nem fogom megúszni a szobatársat. A székre terítem utazó köpenyem és leoldva csizmám a szék alá helyezem.
A kikészített törölközőt magamhoz veszem, majd töltve a kupámba a tejből nagy kortyokkal eltüntettem. Megmozgatva nyakam elindulok az öltöző felé, ahol megszabadulok ázott, ló szagú öltözékemtől. Magam köré csavarom a törölközőt és elindulok a fürdő felé. A párába sétálva térnék a vízhez, mikor hallom pár mezítelen talp léptét. Ilyenkor utálom, hogy szakmám miatt erre kiéleződött. Megállva valami oknál fogva megfordulok, ekkor töri át a párát egy vörös hajú. Testemmel fogom fel a nő esését, így én hanyatt vágódva, szabad kezemmel tompítok. Viszont másik tenyerembe nem válla vagy egyéb része, hanem gömbölyödései. A selymességet néhány mélyedés töri meg. Amint felugrik magam is feltápászkodom és illedelmesen elfordítom fejem, óvatosan megtapogatni a derekam köré csavart törölközőt, mely szerencsére a helyén maradt.
-Semmi gond, koedukált hely. Inkább én kérem az elnézésed! - hunyom be szemeimet és úgy hajolok meg előtte, hátha kevésbé látja sebzett pofám.




Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Jan. 25 2020, 18:08
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



Meleg víz, már előre éreztem, hogy mennyire jó lesz meg mártózni benne és a merev tagjaimat pihentetni. Lehet fürdeni az utón, de egy hideg patak vize és egy nedves ruha mégsem ugyanaz, mint ami most rám vár. Kellemes időtöltésnek néztem elébe és ennek megfelelően jó hangulatba léptem be a szobába. A két ágy meglepett, az egyiknél lévő táska szintén, de valahol mégsem. Nem is tudom, hogy miért nem gondoltam erre, hogy szobatársat kaphatok itt. Úgy gondoltam, hogy egy ágyas a hely, nem pedig kettő. Láthatóan képtelen leszek osztozkodni egy vadidegennel, akiről az ég világon semmit sem tudok. Csak reménykedhetek, hogy egy rendes alak, vagy nem lesz túl pihentető az alvás.

Már az öltözőben érezhető volt a kellemes meleg, ami a víz felől jött. Nagy lelkesedéssel indulok meg befelé, majd repülök egy kifejezetten szépet. Bár az, akire érkeztem, nem hiszem, hogy így gondolja. Mondjuk kapott egy ingyenes taperolást a jobbik fajtából. Nincs okom panaszra ezen a téren és vannak helyzetek, amikor fel is használom őket. Itt viszont a legkevésbé sem állt szándékom ezt elkövetni, ám mégis sikerült.
- Nem, nem. Én voltam az, aki nem figyelt és elcsúszott, magának esve ezzel. - micsoda egy helyzet, amibe sikeresen belesodortam magam - Koedukált?! - fordulok meg hirtelen meglepődve és ezt majdnem törülközővel magam előtt sikerült végrehajtani, amit végül csak magam köré csavarok nagy nehezen. Ez egy olyan információ, amiről eddig semmit sem tudtam. A fogadós rafinált módon elhallgatta ezt előlem, pedig meglehetősen fontos dolog, amire nem ártana figyelmeztetni. Most ennek hála itt állok egy idegen férfi előtt, aki nemrég a mellemet fogdosta, ráadásul kicsit rá is markolt. Egy-két helyen ezért egy szép nagy pofon járna, ám most az volt a legutolsó dolog, ami eszembe jutott.

Ezért hát inkább gyorsan beleültem a vízbe, ahol hamar körbevett a vörös zuhatag, mivel még azt is elfelejtettem összefogni, bár meg akartam mosni, így annyira nem is zavart. Hiába ez a helyzet, a vizet attól még élvezni akartam és fogom is.
- Nem jön be? - szólalok meg, mivel láthatóan ő is azért jött, amiért én és ő sem jutott még el eddig. - Arryn. - mondom el a nevemet is, legalább tudja, hogy ki esett rá a semmiből.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Jan. 27 2020, 13:17
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


Milyen kellemesnek mondható a tudat, hogy kicsit kiáztathatom macskás tagjaimat, hegekkel teletűzdelt testem pedig megnyugodhat. Szerencsémre nem kellett túl sokat nélkülöznöm, de jól tudom milyen a folyóban megmártózni, vagy az esőt kihasználni egy kisebb felfrissülés reményében.
A szoba nagysága miatt nem aggódom. A másik félnek is meg lesz a maga privát része ahogy nekem is. Nem nagyon kívánok éjjeli bagoly lenni, néhány mesterrel ellentétben nem tartom helyesnek a másik nem kiaknázását, még ha éjjelilepke is a nő. Remélem szobatársam sem kíván esti programot tervezni.
A kellemes melegben és fullasztó párában tompultak érzékeim valamennyit így egy vörös nő csapódik nekem. Annak ellenére, hogy próbáltam óvatos és tisztelettel teli lenni, nem sikerült. Pontosabban már-már az ellenkezője. Nem csoda, hogy érzelem mentes pofám ég a szégyentől.
-Ugyan, nem török össze csak úgy! - legyintek majd hírtelen kérdésére és fordulatára rutinosan kapom el fejem. Esetleg egy sallertől félve, d3 lehet az illem követeli meg. A fíz felé sétálok egy elégedetlen grimaszt vágva, hogy lehetek ekkora szerencsétlenség. Nem kívántam a hölgy estjét elrontani, dehát... mostmár nincs mit tenni. A fürdőmről nem mondok le. Gondolataimból ő ránt vissza kérdésével.
-Ha csak nem zavarom jelenlétemmel. - mégis van bennem valami jó neveltség. Viszont magam is a vízbe lépve ülök bele, féloldalasan a nőnek. Bemutatkozására biccentek.
-Eryl. - lusta vagyok köntörfalazni valami szokatlan név kreálással. Inkább maradok az eredetinél. Nem mintha találkozhatnánk bármikor legközelebb.
Valami mégis megváltozott bennem azóta. Vagy csak szimplán érdekelne mások dolga?
-A fürdő vonzotta ide? - kérdezem, enyhén felé tekintve, hogy ne vegye sértésnek jelenlétem, viszont ne érezze, hogy nem figyelek rá.



Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Jan. 27 2020, 17:17
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



- Ezt örömmel hallom, hogy nem okoztam semmilyen sérülést. - felelek a kijelentésére. Még csak az hiányzott volna, ha nem bír felkelni az esésemet követően. Nem tudom, hogy mit kezdtem volna vele akkor. Mondjuk amilyen pára van, az arcom nem feltétlenül láthatta. Ebbe belegondolva nem lett volna túl nehéz meglógni és lemondani a meleg víz okozta kényeztetésről. Viszont most volt annyi szerencsém, hogy ez a lehetőség nem állt fent, így nem kellet elmennem se a kellemes percek elől.

Meg mártózóm végül és párszor megpróbálom odébb tessékelni a hajam, ám ezt inkább feladom, mert láthatóan vesztes csatában harcolok. Úgyis arra fog menni amerre akar és ez elleni tenni sem tudok. Inkább élvezem a régóta vágyott fürdő kellemes melegét, amint átjárja a testem minden porcikáját. Leírhatatlanul jól esik ez most nekem és nem csak azért, mert már meg se tudnám mondani, hogy mióta nem volt ebben részem. Azért is, mert mégis csak egy lány lennék, akinek fontos a kinézete és szeretne is adni rá. Ám ezt a semmi közepén kifejezetten nehezen lehet kivitelezni. Tény, hogy vannak praktikák, amiket használok ilyen célokra, de azért egy forró fürdőnél semmi sem tud jobban kényeztetni.

- Miért zavarna a jelenléte? - kérdezek vissza egy mosoly kíséretében, amit nem biztos, hogy lát, aztán ki tudja. Eddigiek alapján nem tűnik rossz embernek és ezt az is mutatja, hogy messzebb ült bele a vízbe. Meghagyva ezzel mindkettőnk számára a személyes tér adta kényelmet. Miután bemutatkoztam, ő is elmondja a nevét nekem, ami egy meglehetősen szépen csengő darab. Némán játszadozom el vele egy picikét, majd egy pillanatra lemegyek a víz alá és ismét feljövök. A meleg víz lassan folyik le az arcomon a vörös hajszálak közül.
- Teljesen véletlenül keveredtem ide, de azt hiszem megjegyzem és máskor is eljövök. Remélhetőleg többet nem esek rá másokra sem. - felelek a kérdésre - Ám, ha jól sejtem, akkor ön már járt itt párszor. - teszem még hozzá, hátha elindul egy beszélgetés.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Jan. 28 2020, 16:39
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


Még szerencse, hogy ennyitől nem törtem a nyakam. Nem mintha olyan törékeny tünde vagyok. De ez a másikról sem mondható el. Mi több... szemrevaló nőszemély. Talán mind a kettőnknek nyugodt és kellemes nyugalma lesz.
A meleg vízbe lépve megbizsereg bőröm rég vágytam erre. Meg kellett is már. Nem szeretem ha olyan szagom van, mint egy századnyi militánsnak.
-A fogadós nem szolt a koedukációról... - utalok a kis... félreértésre amit elhallgattak előle. Végülis... jó kis lehúzás. Meghagytam köztünk a személyes tér lehetőségétnyugodtan ülök, hátamat megtámasztom a falnál és megtörlöm sebzett arcom.
-Ha csak nem zavarom jelenlétemmel. - mégis van bennem valami jó neveltség. Viszont magam is a vízbe lépve ülök bele, féloldalasan a nőnek. Bemutatkozására biccentek.
-Hehe.... - kuncogom, hiszen kevesen ismerkednek úgy, hogy ráesnek a másik félre. Talán egy kicsit félretehetném a megszokott normáimat és beszélhetnék vele. Nem árthat nem igaz?
-Így van. Szeretek ide járni kikapcsolódni. - figyelem a tükörképünk, már amit a gőz enged takarni.



Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Feb. 02 2020, 19:27
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



- Nem, hogy a csúszna meg a padlón. - felelek a kérdésére a koedukációt illetően. Kissé idegesít is, hogy erről nem volt képes szólni, habár biztos veszem, hogy direkt tette ezt velem, vagy velünk. Végül inkább csak sóhajtok egyet, ahogy hatra dőlök és elengedem magam. Nagyon ritkán van lehetőségem így pihenni és nem foglalkozni semmivel. Talán akkor volt legutoljára ilyen, amikor az arénában harcoltam és a hírnév miatt kaphattam némi extra jutalmat. Akkoriban ez többet ért minden érménél és italnál. Mennyire más idők voltak azok, mint a mostaniak. A folytonos harc, a túlélésért való küzdelmek, a megvető pillantások és szidalmazások sokasága. Csak túrni és túrni, egy szót szólni sem szabadott senkinek.

A kis nevetés kicsit meglep és egyben mosolygásra is késztet. Olyan érzés kap el, mintha két gyerek lennénk, akik épp közösen fürdenek. Ekkor belém hasít egy fájdalom, amit már nagyon régen nem éreztem. A szüleim képe jelenik meg előttem, amikor boldogan játszottam velük az erdőben. Nem is hittem, hogy még emlékszem ilyenekre, az arcukra, a hangjukra, érintésükre. Emlék, amiről azt hittem, hogy már rég elfeledtem, ám valamiért most mégis emlékszem rá. Meglepődve nyúlok az arcomhoz, ahol egy könnycsepp indult meg magányos útjára. Szomorú mosoly jelenik meg az arcomon, miközben lehajtom a fejem, hogy ne látszódjon ez a gyönge pillanat, hogy a vörös hajkorona eltakarjon. Nem pont itt kéne elérzékenyülni. Olyan dolgot tenni, ami számomra nagyon idegen.
- Meg is értem, hogy miért jön ide kikapcsolódni. - döntöm hátra ismét a fejem miután a helyére raktam mindent magamban - A víz kiváló, bár a fogadós egy kicsit viccesnek gondolja magát. Ám összességében egész jó hely. - próbálom életben tartani a beszélgetést - A konyha milyen, ha már ennyiszer járt itt, akkor tudnia kell. - kérdezek rá egy fontos dologra, hiszen előbb vagy utobb enni is kell.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Feb. 10 2020, 19:26
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


Valahol mulattat a nő haragja, valahol pedig meg is értem. Annak ellenére, hogy a másik nemet képviselem én sem örülök annak, hogy szegénynek nem szólt. Ha valami másik férfival futott volna össze máshogy is alakulhattak volna a dolgok. Engem is kergettek már innen ki vizes törölközővel.
De tény minden alkalmat ki kell használni a pihenésre így én is ezt teszem, kicsit átmasszírozva nyakam és lelocsolva mellkasom.
-Addig a jó, amíg nem jön az ajtóba leskelődni. - húzom egy picit az agyát, de megemelem kezem, hogy ezt is csak hallottam. Bár így lett volna...
-Magam részéről csak tejet fogyasztok itt. Attól, hogy kiszolgálnak, meg borsot törnek az orrunk alá, még elég éles a faji különbség pár töltelék és a fajtánk között. - fejtem ki óvatosan gondolatom, majd fejem hátra hajtva még hozzá fűzöm, ha akar, tartson velem egy vacsorára. Az elemózsiám elég kettőnknek, én meg hajnalban útnak indulok.



Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Feb. 28 2020, 16:38
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



- Csak egyszer próbálna meg leskelődni és egy életre elvenném a kedvét tőle. - szólalok meg fagyosan a kijelentésre a fogadóssal kapcsolatban. Nem, nincs miért takargatni magam, jó alakom van és kellően kerek vagyok ott, ahol kereknek kell lennem. Ám az ember egy elhízott kövér disznó, akin lehet látni, hogy már hosszú évek óta is csak a jómodor miatt mosolygott rá fehérnép. Túl sokszor kellett már a hozzá hasonló kegyeibe férkőznöm, mielőtt egy tőr lassan és édesen csusszant a szívükbe. Azon arcokat, amiket akkor láttam, a döbbenet, a félelem és a harag egyfajta érdekes keveréke. Belőlem túlzottan sokat nem váltottak ki. Egy munka volt számomra, amit el kellett végeznem, hiszen azért fizettek.
- Nem sok olyan helyet találni a környéken, ahol nem néznek ránk megvetéssel és gyanúvággyal. - szólalok meg a rasszizmussal való megjegyzésével.  Nem lep meg, hogy gyűlölet érzek a hangjából és valamilyen szinten osztozok is vele. Tagadhatatlan tény, hogy az emberek elképesztő módon képes pusztítani és rombolni mindent maguk körül. Közben azt ordibálják mindenki arcába, hogy ők a felsőbbrendűek.
- Elfogadom ezt a meghívást. - válaszolok az ajánlatára. Rég ettem egy fajtám bélivel, talán más túlságosan is rég. Kifejezetten jót fog tenni ez a fajta változatosság és egyben idegen is lesz. Egy kicsi félelem is feljön bennem ezzel kapcsolatban az érzelmek tengeréből, de ezt csak jónak fogom fel.
- Megkérnélek valamire. - szólalok meg egy mosollyal az arcomon, amit valószínűleg úgysem lát a pára miatt. - Megmosnád a hátamat légy szíves. - hagyják el ajkaimat a szavak és csicseregve csilingelnek felé. Egy kis csábos hangszínt is sikerül belecsempésznem. Jelezvén, hogy valóban jól esne, ha megtenne, hátat fordítok neki és a vörös fürtjeimet elhúzom a hátam elől.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Feb. 28 2020, 21:17
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


A nő haragjára biccentek. Semmi kétség, hogy semmi perc alatt lerendezné a "kedves" fogadóst. Amit pedig teste szegletéből fel tudtam mérni, számomra egy harc edzett nőt takar, akitől nem szívesen kapnék egy anyai pofont. Félő akkor tényleg búcsút kell mondanom a fejemnek. Valahol féltem is, meg nem is... érdekes kettőség. Kicsit mint Morrighan... kicsit elhúzom a számat, hiszen nem szívesen emlékeztetem magam. De legalább valaki tudta, hogy tudok szeretni, odaadó és gondoskodó lenni.
-Való igaz. Kicsit bánom, hogy nem a virágok völgyében élek. Kicsit úgy érzem ugyan olyan vagyok mint az emberek. Nem tisztelem őseim hagyományát, pedig kellene. - valahogy ez kibukik belölem. Még szerencse, hogy az nem, hogy fő állásban vagyok tolvaj. Mi a fene van veled Eryl? Ő nem ő. Ha meggebedsz is, nem tudod visszahozni a halálból.
-Részemről a szerencse! - biccentek neki, hiszen ritka alkalmak egyike, hogy valakivel közösen eszek. Hogy valakivel megosztom az élelmem amit kivételesen nem loptam. Talán kezdek elpuhulni?
-Mond csak! - bíztatom. Ha már ez egy ilyen nap, akkor legyen, bajom nem igen lehet belőle. Viszont kérésére kicsit megdöntöm fejem, makd vállat vonok. Valamivel közelebb ülök és elkezdem vízzel átmosni a hátát, pár tincset pedig magam is a válla fölött hajtok el.



Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Márc. 02 2020, 07:54
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



- Taedh n'te cáemm aen Dol Blathanna. - szólalok meg a fajunk nyelvén. (Nem Dol Blathanna-ből származól.) Legalábbis a kijelentéséből én ezt vonom le, bár könnyen tévedhetek. Lehet, hogy fiatalabb nálam és én sem ismertem ott mindenkit. Tény, hogy az emberek által használt megnevezés eléggé találó. Tagadhatatlanul szép hely, ahol sokan szívesen élnének. Még többen viszont szívesen kihasználnák a forrásait maguk javára. Emberek.. Csak elvenni és pusztítani tudnak, semmit nem alkotnak. Őseim régi városaiban élnek és azok alapjaira építkeznek, mintha az övék lenne minden.
Kisebb meglepetésemre megteszi azt, amit tőle kérek. Pedig már vártam a kitérő válaszok tömkelegét. Ám végül megérzem a kemény ujjait a hátamon, ahogy mozognak szétkenve a szappant rajtam. Érezhetőek a bőrkeményedések, egy olyan személy kezein, akik fegyvert forgatnak. Bár ezt már azért sejtettem miután úgy fordult meg, mint aki mindig figyel a háta a mögé. Ennek eredménye kép kijutott neki némi kellemes másodperc is. Viszont van egy olyan érzésem, hogy nem is éppen testőr vagy katona. Bár mókus még lehet álcában, ki tudja, ki tudhatja. Mindenesetre eléggé gyakorlottak a kezei és kifejezetten jól teszi a dolgát.
- Talán volt kivel gyakorolnod a hátmosást, hogy ennyire jól megy? - teszem fel végül a kérdést.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Márc. 03 2020, 15:28
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


Valahol furcsa, hogy a megállapításának hangot is ad. Nagyon, nagyon furcsa, főleg, hogy nem akartam kiadni ezt a kis információt.
-Nem tudom, hogy honnan származom. - valahol pedig így van jól. Kivetnének tolvaj létem miatt. Mint mindenhonnan. Ugyan olyan féreg vagyok, mint az emberek. Milyen féreg az ami a másik féregből élősködik? Ha emlékem nem csalnak tündét még nem szabadítottam meg erszényétől.
Talán enyhén megremeg teste vagy én kezem, a szappanozás közben. Szavára összeszűkítem szemeimet.
-Hanse (egység; barátok csoportja) számít rám. - a társaink ha lesérülnek, ugyan úgy ápoljuk őket. Mint minden tagunkra vigyázunk. Mert hosszú idő, mire egy-egy tolvaj kinevelődik.
-Harcos vagy, mégis hátat fordítasz egy idegennek. - fűzöm hozzá, persze a mozdulataim ugyan úgy rutinosak, meg sem akadnak, csak végzik a dolgukat. Járom csontom viszont kipirul.



Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Márc. 03 2020, 16:34
Vendég
avatar

Vendég


The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn


Eryl & Arryn



- Lehet jobb is nem tudni, de oda már soha többé el nem jutni. - szólalok meg, ahogy Dol Blathanna jut eszembe. Ahogy a régi lakhelyem és a környezet, az ősi elf település. Egy picit vissza vágyok oda, de valahol van bennem egy olyan érzés, hogy az már nem az én otthonom. Amikor balga módon elhagytam az erdőt, eldobtam magamtól mindent, ami még volt. Mostanra már nincs semmi, ami miatt megérné nekem oda visszamenni. Se családom, se rokonok, se barátok, se szeretők. Főleg, hogy az utóbbihoz fiatal voltam még akkor. Ahogy sok mindenhez, aminek a következményeképp oda jutottam ahová. Utólag valószínűleg nem hagytam volna el a hazámat. Mostanra már biztosan házas lennék és valószínűleg már legalább egy gyermekem is lenne. Viszont máshogy döntöttem és annak meg lettek a következményei.
- Az mindig jó, ha van kikre számítani, akik ott vannak a bajban. Amikor nincs ki állja a kocsmai számlát. - viccelődök kissé. Nem tagadom, hogy volt olyan alkalom, amikor ez előfordult velem. Olyan esetekben jól jött volna pár barát, aki kisegít pár darab érmével, hogy ne kelljen meglógnom a kocsmából. Az is igaz, hogy azóta se mentem még a hely közelébe sem, így aztán nem adok esélyt arra, hogy valaki be akarja verni rajtam a ki nem fizetett számlát. Nem mintha az alapból sok lett volna azért a vacak ellátásért, amit kaptam.
- Mondja az, aki megmarkolászott egy számára idegen nőt, akinek most a hátát mossa. - vágok vissza mindenféle él nélkül hangomban. - Másrészt nem látom okát annak, hogy féljek tőled. - teszem még hozzá miközben mocorgok egy kicsit és eligazítom a hajamat. Ezen tettek közben egy picit úgy fordulok, hogy lássa is azt, amit megfogott, ám nem sok ideig. Mindössze a hecc kedvéért.






Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Márc. 20 2020, 20:43
Eryl Czarny
Eryl Czarny


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
18
Join date :
2019. May. 24.

The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn





Arryn & Eryl
The meeting... Again?


-Milyen igazad van. - értek egyet, hiszen elég nagy szégyene lennék családomnak, meg fajtámnak. Már ha lehet így mondani. A fene sem tudja, mi a helyes egy olyan határon, ahol senkinek sem kellesz. Talán ilyenkor kell magadra gondolni, senki másra? S csak arra számíthatsz, aki ott van melletted a senki földjén. Akik ott nyújtanak segítő kezet a bajban.
-Így van, na meg egyébként is. Mindig kell egy bizalmas. - nevetek a megállapításán, mi sokkal inkább volt tapasztalatnak hangzó. Még szerencse, hogy  a többiekkel ellentétben nem jártam keltem az ivókat és nem feküdtem egyik nő ágyából a másikba. De én ilyen vagyok, ők meg emilyenek. Jobb is így.
-Te estél rám, én meg csak elkaptalak. - mentegetőzöm az orrom alá morogva, hagyom, hogy kényelembe helyezze magát, mikor pedig elfordulna, hogy ráláthassak gömbölyödésére, elfordítom fejem, hogy véletlen se tegyem. Ravasz egy nőszemély, meg kell hagyni.
-Eléggé lemostam kegyed hátát? - hangomban semmi bántó nincs. Csupán gyermeteg játékosság, ha rá bólint illedelmesen hátrébb lököm magam, egy kis időre elmerülve a víz alá. Mégis... Mit műveltem az előbb? Kell egy kis csend, és a víz alatti zúgás tökéletes ahhoz, hogy elgondolkozzam mit tegyek. Felbukva, kifújom a maradék levegőt és kicsit megrázom fejem. Kitörlöm a szememből a vizet és a törölközőmért nyúlok.
-Ha megéheznél, várlak a szobámban. Az emeleten az első ajtó balra. - mosolygom, majd kicsit útba igazítom és megnyújtott lépteimmel elindulok. Meg sem vártam, hogy fűzzön hozzá valamit, csupán halkan lépdeltem, sajnos már nem tudok normálisként járni, csupán nesztelenül.



Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Márc. 21 2020, 19:15
Ajánlott tartalom




The meeting - Eryl & Arryn Empty
Re: The meeting - Eryl & Arryn

Vissza az elejére Go downBevésődött:
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pengefülűek - Arryn & Aethelwulf
» Minden ember tolvaj nem lehet - Eryl & Cickány
» Tolvajhercegek - Eryl & Fricska
» Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert
» Elaine tedd a'taeghane - Arryn & Enid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Félbemaradt játékok-
Ugrás: