World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Mirka Divis Hétf. Feb. 12 2024, 22:38


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Vendég
avatar

Vendég


Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Empty
Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert


Arryn - & Adalbert



Temeria, a legjobb hely számomra, amennyiben nem szeretem az életem. Köztudottan faj gyűlölő hely, ahol nem igazán szeretik a magam fajtát. Szerencsémre a hosszú hajam ilyenkor segít, hogy elrejtsem a füleimet. Tekintve, hogy azok mutatják a leginkább, hogy nem vagyok ember. Na meg a csuklya is sokat segít, ezek elrejtésében. Másik faktor, hogy nem igazán foglalkoznak velem, ahogy elnézem van bőven más gondjuk is, mint egy idegen az falú közepén.
Végül néhány percig csak állok az egyik ház falának dőlve és figyelem az embereket, amint kapkodódnak balra-jobbra. Miután ezt meguntam, odalépek egy paraszt elé.
- Jó napot. Megmondaná, hogy mi ez a nagy sietség? -
- Aztat én nem tudhassam. Nekünk csak azt aszondták, hogy menjünk másik faluba. - ebből sokat nem tudtam meg, de még így is valami. Annyi biztos, hogy kitelepítették őket. Ennek tudatában tovább téblábolok a tömegben.
Napnyugtáig el tökéletesen el is voltam, ám ekkor egy gyerek talált be, aki kezembe nyomott egy borítékot és egy szütyőt. Kérdezni sem volt időm, már el is tűnt. Egy sóhaj kíséretében kibontom a papírt, amiben arról írnak, hogy menjek el az egyik elhagyott faluba és hozzak el valamit. Amennyiben elválalom, akkor amit kaptam pénzt, a jutalmam fele, ha nem, akkor rakjam le egy megjelölt helyre. Egész szép súlyt adtak nekem, így elindulok. Valamit elhozni egy üres helyről nem lehet nehéz, még nekem se.
Elérve a falut, furcsa érzés kezd el átjárni. Kézbe veszem a kardom és úgy haladok, lassan és megfontolva, figyelve minden neszre. Alig pár perc után valamiben meg is akad a lábam, lenézve egy hullát látok. Már ami megmaradt belőle. Egy igen szép szítok szó hagyja el ajkaimat, amikor jobban megnézem. Ezt nem farkasok tépték szét és nagyon többet nincs időm ezen agyalni, már meg is hallom azt, aki ezt tette. Reflexből fordulok meg és suhintok egyet. A nekker holtan esik a földre.
- Bloede! - szólalok meg ismét, amint meglátom a másik kettőt. Ennyivel még talán el tudok bánni, ám ha jön több, akkor futhatók az életemért a sötétben.

 I’m red, and I’m love it.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Szept. 14 2019, 19:10
Vendég
avatar

Vendég


Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Empty
Re: Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert



Arryn & Adalbert/Nekkerman iroda rendel @
Milyen ironikus, hogy a "mocskos vaják" és a "büdös torzszülött" kifejezések használata után, mennyire meg tudnak változni az emberek, amikor arról lesz hirtelen szó, hogy ki kell pucolni egy tanyát a nekkerektől. Elsőre, mondjuk nem értette Adalbert, hogy miféle lényről van szó, mert az idős hölgy, aki panaszkodott neki, azt mondta, hogy: - Hát, ídes fiam, nem tudom hogy mi az ,de úgy néz ki, mint az ürdögnek a fia.
Adalbert elsőre majdnem szívszélütést kapott, ha tényleg egy Ördögfatty lakta be a tanyát, akkor komoly baj van. Már éppen kezdett azon morfondírozni, hogy mennyivel is szorozza föl az ötven aranyat, mert hát egy ördögfatty, még neki sem lenne túl egyszerű zsákmány, amikor a mami agyban eljutott arra a szintre, hogy megpróbálja körül is írni a látott förmedvényt.
- Hát, olyan gyerek nagyságú, mikor elsőre láttam, mondtam is az unokámnak, hogy: má megint valami kódus pereputty csavarog itt az íjjel, menjen, oszt zavarja el őket. De üvöltött, mint, amikor a Bódri kutyánk megveszett, mert összeverekedett az íjjel valami rókával. Oszt akkor láttuk, hogy milyen hosszú karjai vannak, a fogai meg ... hát aranyos, azok olyanok voltak, mintha a Sánta Rodo, a kovácsunk pakolta vón tele a száját koporsószegekkel. Visítottak, oszt egyre többen gyüttek elő az istállóból. Mondtam is a fiamnak, meg a feleségének, mert hát most született a második unokám, hogy jobb, ha bemegyünk a faluba és felbérlünk valami fegyverest, mert ez így egyáltalán nem lesz jó.

Adalbert, miután a kissé zavaros elbeszélésből rájött, hogy sokkalta inkább van szó Nekkerekről, semmint Ördögfattyról, határozottan megkönnyebbült. Bár a Nekkerek sem könnyű ellenfelek, különösen akkor, ha sokan vannak. A nő elbeszéléséből pedig arra következtetett Adalbert, hogy legalább egy kisebb fészekről van szó. Akkor pedig szükséges valami bomba is. Mert a fészket bizony csak úgy lehet kipucolni és megszüntetni a Nekker fertőzést, ha felrobbantjuk a fészküket ezeknek a nyavalyásoknak. Talán ezért is húzódott el a felkészülés a kelleténél kicsit jobban. nem volt egyszerű a faluban beszerezni a megfelelő hozzávalókat és elkészítése sem kimondottan könnyű, úgy, hogy nem áll rendelkezésre az ember fiának a vaják laboratórium, mint erre alkalmas helység. Miután elkészült a bombával, megígérte, hogy elhozza legnagyobb Nekker fejét, mint bizonyítékot, hogy végzett a betolakodókkal. Neki megígérték az elvégzett munka utáni 100 aranyat, mert Adalbert közölte, hogy a fészek kiirtása nem egyszerű. miután mindennel elkészült és a megállapodás is megszületett, elindult a tanya irányába, hogy végez a Nekkerekkel.  

Hű hátasát, Lazacot, a tanyától jóval távolabb hagyta, hogy a ló szaga és prüszkölése ne zavarja fel a Nekkereket ideje korán. Adalbert úgy döntött, hogy macska- egér játékot fog játszani, szép apránként kapja el a gyanútlan bestiákat, hogy végül a fészküket már könnyű szerrel robbanthassa föl.
Mint a patkányfészekre akadt kandúr, úgy vadászta le egyesével a randa kis dögöket. Minden áldozata után, egy elég magas tetőre vonult vissza, ahhoz, hogy a nekkerek ne érhessék el Ő maga pedig eltűnhessen egy időre a szemük elől. Éppen kiszúrta az újabb magányosan szimatoló és kódorgó példányt, amikor valami belerondított a tervbe. Smaragd zöld macskaszemeivel remekül látta a vörös hajkoronát viselő vékony alakot. Az belebotlott egy hullába, amelyet Adalbert korábban már látott és szándékosan ott hagyta, hogy oda csaljon egy egy példányt. Az idegen nem valószínű, hogy vaják volt, ugyanis nem látott nála két kardot, ráadásul a mozdulat, amellyel levágta az első nekkert, bár elég kifinomult stílusra utalt, messze sem haladta meg a vajákok harci stílusát. A baj az, hogy hangosabb volt a kelleténél, az egyik fal mögül két további nekker bukkant föl. A gyerekméretű bestiák        alig pár pillanatig méricskélték a jövevényt, majd mindkettő neki lódult. Adalbert fentről látta, hogy a nagyobbik miért marad le egy kicsit a társától. megszokott nekker taktika, az egyik tovább fut a zsákmány felé a másik pedig ugrásból próbálja rávetni magát az áldozatra. A felkészületlen célpont csak az egyik támadását tudja elkerülni, az ugrásra nem számít. A vajákok, ezt többnyire egy jól irányzott Aarddal szokták fogadni, a vékony alaknak, már mozdulni a kellett volna. Tehát biztosan nem vaják!

Mint fekete macska, ha zsákmányra veti magát, úgy lódult neki a háztetőről és az ezüstös villanást követően a nekker, amely ráakarta vetni magát a vörös hajú alakra, egyetlen nyikkanás nélkül, vért spriccelve zuhant vágyott célpontja lábai elé. A másik nekker a páros legnagyobb bánatára, fürge ugrással megszakította a mozgásának irányát és eliszkolt egy kerítés alatt. A nagyobb baj az volt, hogy hangosan vinnyogott. Adalbert felállt és a vörös felé pillantott. Öltözetének köszönhetően és vörös hajzuhatagából adódóan sem azt nem tudta megállapítani, hogy nő, sem pedig azt, hogy tünde.
- Te mi a fenét keresel itt kölyök? - kérdezte cseppet sem jókedvűen. Smaragdzöld macska szemei haragosan villantak. Elvégre megzavarták az eddig hibátlan tervét és a nekkerek hamarost előbújnak a fészkükből.


P.S.:Ide a jegyzet Mood: Isara
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Szept. 15 2019, 11:36
Vendég
avatar

Vendég


Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Empty
Re: Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert


Arryn - & Adalbert



Miután az elsőt sikerült legyűrni, jött még kettő, az egyik az egyenesem felém vette az irány, míg a másik hátra maradt. Nem volnék szörnyvadász, de nem csak emberekkel volt dolgom az arénákban, így összeszedtem némi tudást. Na meg kicsit utána is olvastam egy-két dolognak, a tudás sosem árt. Ezért hát a kardom egyik kézbe fogva vártam a közelebbit és közben a másikkal a törőmhöz nyúlok, felkészülve minden eshetőségre. Már majdnem mozdultam, amikor a semmiből egy alak ráugrik a messzebb álló dögre, a másik ennek hatására eliszkol, közben jó hangosan vinnyogva. Az újdonsült jó ember kapásból le is szól, na szép.

- Kölyök maximum te lehetsz. - szólalok meg nyersen és letörlőm a Nekker vért a kardomról, majd elteszem. Egy kis levegővételhez kerültem most és legalább, már nem egyedül kell megküzdenem ezekkel a rohadt dögökkel. A férfi, aki a semmiből érkezett, láthatóan ért valamennyit a harchoz, ezt a két kard a hátán elárulja. Enyhe mosolyra húzódik a szám.

- Tippelnem kéne, akkor neked nem azt mondták, hogy gyere ide valamiért. - szólalok meg és elindulok a mellettünk lévő épülethez, majd elkezdek felmászni rá. Nincs nagy tudásom szörnyek terén, de azt tudom, hogy ezek mászni nem szeretnek. Egyik aréna harcom folyamán volt “szerencsém” hozzájuk és ott megtanultam pár hasznos dolgot velük kapcsolatban. Ezért sem kezdtem el futni ezen kettő elől, hanem inkább harcot választottam. Biztos voltam benne, hogy elbírok velük, csöndesen, mielőtt több jönne, ám most ez nem túl valószínű.

- S neved is van dicső lovag, vagy csak mások leszólásához értesz? - kérdem a férfit, aki remélem mostanra már szintén az épület tetején áll.

 I’m red, and I’m love it.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Szept. 15 2019, 12:47
Ajánlott tartalom




Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert Empty
Re: Nekkerman iroda rendel - Arryn & Adalbert

Vissza az elejére Go downBevésődött:
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Félbemaradt játékok-
Ugrás: