World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
I need a doctor ● Liliana x Karméle MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 I need a doctor ● Liliana x Karméle 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Robnean Kedd Ápr. 30 2024, 06:27


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
I need a doctor ● Liliana x Karméle Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Karméle La Valette
Karméle La Valette


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
118
Reagok száma :
109
Join date :
2018. Sep. 30.
Tartózkodási hely :
Kerack

I need a doctor ● Liliana x Karméle Empty
I need a doctor ● Liliana x Karméle

Az óriás százlábú szerepében Kökörcsin, bátran kérjétek fel NPC-k irányítására!



I need a doctor @
Amikor Boldói Baltazár megbízott a Haczyk fejéért folyó hajtóvadászat kellős közepén, hogy kutassam fel a Lyria lerohanásakor elkeveredett, majd Nilfgaard-ba elhurcolt, végül ott eltűnt leányát, Hangát, először kiröhögtem. Aztán amikor értésemre adta – harag és melankólia bizarr egyvelegével a hangjában – hogy nem tréfálkozik, rögtön elhallgattam. Nem volt szívem egyenesen a háborús veterán himlőhelyes arcába mondani a rémes igazságot; hogy azoknak az északiaknak – kiváltképp ha fehérnép – akiket elhurcoltak a háború alatt, tán az optimális sors az, ha megölik őket, vagy önnön maguk szaladnak a halál karjaiba. Ha az, úgy hallom, szépséges Boldói Hanga életben is van, biztosan valami filléres lepujban húzzák lyukas garasokért, bizonyára a szépsége is megkopott, és közel nincs elég tallérja, mi több, reménye ahhoz, hogy az éj leple alatt mindent kockáztatva megszökjön északnak. Mindazonáltal megkedveltem a féllábú, háborús veteránt, annyira, hogy – bár kérése irracionális és veszélyes, mi több, teljességgel veszett ügy volt – mégis elvállaltam. Hosszú útra indultam, nem tudtam mást, csak hogy a leányt Hangának hívják Lyriából, és hogy valahol nilfgaardi területen van – ha él még egyáltalán. Dol Angrán átvágva – az Angra mentén haladva (egyetlen egyszer álltam csak meg, hogy az aaxi segítségével magam mellé, majd arra a mocsoks szájú kettős után állítsak egy kányát) – Toussaint felé vettem az irányt, hogy onnan majd Mettinában köthessek ki. Legalább is ez volt a terv. A Cervantes-hágó lábánál elterülő Caed Myrkvid-ben ugyanis kellemetlen meglepetésbe botlottam – pontosabban az az én semmirekellő csatakancám, Złoty, aki az erdőségen lusta sétatempóban átvágva megbotlott az aljnövényzetben. Illetve, azt hittem, abban. Hirtelen a buja avarból ocsmány, két méter magas rovarszerűség dugta elő csáprágós pofázmányát, a kancám pedig megvadulva nyerített. A túlméretezett, százlábúra emlékeztető bestia habozás nélkül rátekeredett a kancám lábára, felbuktatva, hogy akkor ő most megeszi ebédre. A lendület nagyot rántott rajtam a nyeregben ülve, átbucskáztam Złoty nyaka mellett a földre, amit tigrisbukfenccel csillapítottam. Villámgyorsan felmértem, hogy mivel is állok szemben, ám legnagyobb meglepetésemre még sosem találkoztam ehhez hasonló rémséggel. Ingerülten ciccentem.
- Basszameg, de ronda vagy…
Gondolkodás nélkül átnyúltam a vállam felett, és előhúztam az ezüst kardomat, hogy suhintsak vele egyet a százlábú felé, hisz a hátasomat mégse hagyhatom veszni. Biztos vagyok benne, hogy eltaláltam, de ez a bestia úgy viselkedik, mintha gyakorlatilag meg sem érezte volna az ezüst érintését. Ez nem jó hír. De legalább lemondott az lovamról. Helyes, vele úgyse járnál jól már nem is fiatal, és lusta, mint a nyű. Fordítottam egyet a kardon a kezemben, mielőtt támadó állásba helyezkedtem volna. A százlábú fölém magasodott, hullámzott mind a száz ocsmány lába, csáprágóiból csöpögött valami undok lé, amit valószínűleg a jó öreg Złoty-nak szánt. Gyorsan rávertem a lovam fenekére, hogy minél messzebb iszkoljon félelmében, még épp időben, mert ez a mocsok leharapta volna a karom, ha csak egy pillanattal lassabb vagyok. Most már mérgesen is sziszegett rám.
- Gyere csak, táncoljunk!
Dühösen visított, mielőtt visszaereszkedett volna talajszintre, és villámgyorsan, spirálos alakban el nem kezdett volna körözni körülöttem. Feszülten követtem macskás tekintetemmel, és a fejemmel is a rémség mozdulatait, gyengepontot, nyitást keresve, egy rést a pajzson, de egyet sem találtam. Elfogyott a türelmem, a kardom függőlegesbe állítva döftem egy nagyot a rovar páncélja felé, hogy a földhöz szegezzem. Az ezüst lecsusszant a kemény kitinpáncélról, látom ő is, ki is csúszik a számon egy testes, ingerült "basszameg", aztán egy meglepettebb, kevés levegővel kipréselt. A kurafi viszont megmérgesedett annyira, hogy agresszív hisszel egy pillanat alatt rám csavarodjon. Éreztem, ahogy a csontjaim, a szerveim összepréselődnek a szorítása alatt. Hiába szorítottam görcsösen az ezüstömet, gyakorlatilag meg sem tudtam mozdulni.
- ---Akkurva--- - szűrtem a fogaim közt két öblös nyögés közt.
Áldom az eszem, hogy sosem utazok védőfelszerelés nélkül, ugyanis a beste kurafi látványosan kereste rajtam a támadható felületet, hogy egy ízeset harapjon belém. Egy kissé megnyugodtam, ugyanis a legfontosabb szerveim és végtagjaim keményített bőrből vert vért védte, kivéve… A százlábú felvisított a fülem mellett, ahogy megtalálta tapogatóival fedetlen nyakam, a következő pillanatban pedig már éreztem is az eleven húsba mélyedni a kitin csáprágókat. Próbáltam felkészülni a fájdalomra. Nem sikerült. Nagyot, őszintét kiáltottam, aztán megéreztem a belém fecskendezett mérgének hatását, melytől egy kicsit be is lassult az érzékelésem. Bódulatomból csak az rántott vissza, hogy éreztem még szorosabban magam köré tekeredni-csavarodni a kemény kitint, és ahogy a szerveim csontjaim börtönében még összébb préselődtek, levegő után kapva felnyögtem. Észrevettem, hogy minél többet mocorgok, annál erősebben szorít ez a mocsok, úgyhogy kénytelen voltam állni és várni, hogy elvégezze a dolgát. Megkönnyebbülten fellélegeztem, ahogy éreztem enyhülni a szorítást, sejtettem, hogy közel a vége. Na de kié? A méregtől való kábulat közepette pillantásom rátévedt a bestia hasi, lemezelt ízeire, és ez adott egy ötletet. Mindent vagy semmit, eh? Pár hosszú másodpercig gyűjtögettem még az erőmet, illetve ami megmaradt belőle, majd a legváratlanabb pillanatban pontosan két ízelt lemez közé döfve az ezüstömet kardélre hánytam. A bestia keserveset felvisít, próbálván szabadulni a pengétől, de esélye sem volt, mert mélyebbre döftem benne, mire a százlábú földre került. Kirántottam a kardomat, az állat meg már épp sziszegve felemelkedett volna, újra, de én gyorsabb voltam, és amíg lehetett, átdöftem a fejét. Végigrángott valami utolsó impulzus a szörnyeteg ízelt testén, aztán nem mozdult többet. Fújtattam pár pillanatig, majd a nyakamat megérintve megtántorodtam. Valamivel később a kalandosan visszaszerzett csatakanca Złoty hátán léptettem be Vedette-be, kábán, kimerülten, erőtlenül. Nem meglepetés hát, hogy egy ponton egyszerűen csak lefordultam a nyeregből, és elsötétült előttem minden.


P.S.:870 szó ~Mood: Boombayah
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Márc. 02 2019, 19:55
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liliana Castella
» Két lépés, hogyan húzd ki a gyufát - Karméle & Niorodice
» Much Ado about Nothing ● Eskel, Gabriel & Karméle
» Catch me if you can – Karméle & Pacsirta
» Jankarméle = Janka + Karméle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Félbemaradt játékok-
Ugrás: