World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Ép testben, ép lélek  MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Ép testben, ép lélek  39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Mirka Divis Hétf. Feb. 12 2024, 22:38


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Ép testben, ép lélek  Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Heros
Heros


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
5
Reagok száma :
3
Join date :
2019. Jul. 27.

Ép testben, ép lélek  Empty
Ép testben, ép lélek


Shadows
Cirilla & Aeros & Heros
A kora reggeli órákat a gyakorlatozásra szánom, mert nem hagyhatom magam ellustulni, harcra készen kell álljak akárcsak egy feszes íj. Sosem tudhatom, mikor van szükség arra hogy cseréljünk vagy éppen kiiktassunk egy-két kelletlen alakot. Cirilla császárné bizonyára elborzadna ha tudná, mennyi vér tapad a kezeimhez. Engem már nem zavar, rég elvesztettem ezt a képességet hogy érdekeljen. A császárnénak biztonságban kell lennie, és ez mindennél fontosabb számomra. Tudom hogy Aeros és Atos is így gondolja. Sok mindenben nem értünk egyet de a legtöbb dologban azért jó az összhang közöttünk.
Atos szerint nem kellene harcra tanítani Cirillát, mert ha kiderül csúnyán megüthetjük a bokánkat. Anélkül is ami azt illeti, a mi életünk nem létezik és állandó veszélyben élünk az árnyékban. Mégis képesnek kell lennünk mosolyogni.
A reggeli edzés végeztével a szobámba megyek hogy felfrissüljek, és a félig meddig hivatalos fekete ruházatomat vegyem fel. A kissé lezser bőr páncél alatt tőrök lapulnak, és mérgezett élő dobókések. Sosem vagyok fegyvertelen és sosem jó ötlet kikezdeni egyikünkel sem. Számos titkos járatot ismerek, és így most is kerülő úton surranok hogy a császérné lakosztályába léphessek. Az ajtó előtt éppen Atos strázsál, és bár nem helyesli amit teszünk, nem is akadályoz benne.
- Őfelsége - jelentem be magam ahogy belépek a kisajtón. Reményeim szerint már vár rám, hiszen megbeszéltük, ahogyan azt is hogy később Aeros is csatlakozik hozzánk. Megígértük őfelségének hogy mutatunk pár önvédelmi fogást és szándékomban is áll betartani. A jóváhagyását megvárva lépek beljebb, könnyed mosoly surran az arcomra.
- Hogy érzed magad Felség? - kérdezem ahogy lágyan meghajolok előtte. Az úrnő ma is friss és csodaszép.



Eldorado | ^^  |

Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Márc. 31 2020, 19:30
Cirilla császárné
Cirilla császárné


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
50
Reagok száma :
43
Join date :
2018. Oct. 19.
Tartózkodási hely :
Darn Rowan -Nilfgaard

Ép testben, ép lélek  Empty
Re: Ép testben, ép lélek



Bodyguards

& The girl ©
A szeretet és a félelem ritkán jár együtt
Hajnalodik, kiugrom az ágyból s a virágaim már várnak rám. A nap első sugarai már arcomat csókolják, Hanga áll az ablak mellett, hamiskás mosolyával tartja a függöny szélét csiptetve pont úgy, hogy elérjen engem a feltörekvő nap akarata. Sóhajtva fordulok a másik oldalamra, párnával takarni el arcomat s fordítani hátat a napnak. Mit nem ád Melitele, babám tekint rám üveges, zöld szemekkel.
Hasztalan hétalvó.
Csak nyöszörgök szavaira, s egészen addig passzív ellenállást mutatok, mígnem eszembe jut a mai nap menete. Erőnek erejével szakítom ki magam az ágy fogságából, s kókadt kócos fürtökkel ücsörögve a szélén, nagyot nyújtózva.
- Szép jó reggelt felség,  ideje felkelni! Milyen reggelit óhajt ma?
- Jól van, jól van, fent vagyok már. Jó reggelt. Mondjuk… tojásban sült kenyeret. Igen, az jó lesz, azt kérek szépen.
Most, hogy ezen így elgondolkodtam érzem is az éhség enyhe jeleit. De még mielőtt ez megtörténhetne, ideje felöltözni. A lányok beözönlenek a szobámba, egymás után, hangosan, de már egész megszerettem ezt a zajt. Hoznák is a meseszép csipkés csodát, de én csak a fejem rázom.
- Most valami kényelmeset szeretnék, amiben lehet mozogni..
A lányok összenéztek, de végül Róza ásta be magát a szekrényem mélyébe.
Hát feladod leány mivoltod?
Dehogyis! Ne légy buta. Csak ma van a napja, hogy… tudod. Azt nem lehet szoknyában csinálni. Az szörnyen illetlen és messzemenően zavarbaejtő. Nem lehet ám ilyet csinálni. Tudod jól, hogy a virágokon kívül csak a felséges császár láthatja a bőröm.
Nem mintha érdekelné…
TE! Melitele haragja fésüljön meg téged, úú, de alattomos! Úgy-úgy, menj is odébb. Egy ideig nem beszélünk ám! Párnácska zuttyan a babám fejére. Úgy ni, maradj is ott!
- Ehhez mit szól felség?
Felpillantok a kérdezőre s egészen kedvemet lelem a talált ruhában. Hasonlít a felséges császár által viseltekhez, rögvest rá is bólintok. Fekete nadrág s hozzá tartozó blúz és szűken szabott kabátka. Magas szárú csizmát társítanak hozzá s fürtjeimet egy fonatba rendezik. Már-már felnőttes megjelenést kölcsönöz vézna testemnek. A reggelit kényelmesen költöm el, Stella asszony most éppen Liddertal ügyeit intézi, így megint egyedül vagyok a magas falak között. Még mindig rideg és ijesztő nélküle ez a hely, de kaptam őröket, kik rám vigyáznak.
Megfigyelnek…
Ne mondd ezt… tudom, valahol mélyen tudom, hogy csak arra várnak, mikor lepleződöm le s mikor jön a parancs, hulljon a hazug. Tudom… de Stella asszony….! Stella asszony.. az angyali teremtés ki melegséget és fényt hoz e rideg falak közé. Csak még egy kicsit, még tovább! Hadd maradjak mellette… Csak addig, hogy a halál elviselhetetlen fájdalma ne múlja felül a vele töltött időket.  Ajh… valahogy…valamit tennem kell, hogy vele lehessek. Valamit… és épp ezért is kértem azt tőlük, amit.
- Visszamegyek a szobámba.
Reggeli befejeztével mondom ezt a virágoknak, s szabad foglalkozást biztosítva nekik érem el, hogy ne csüngjenek a nyakamon egy ideig. Kissé… ideges vagyok, bevallom hát. Még sosem csináltam ilyesmit és bizonyosan szörnyen béna leszek így elsőre.. de hát… valahol el kell kezdeni. Fel s alá járkálok a szobámban, kezeimet tördelve. Izgulok.
Aztán ne gyere ide sírni!
Hümpf! Nem is fogok! Lehet ma a lédában fogsz aludni, ha ilyen szemtelen vagy. És ami azt illeti… óh. Hirtelen hallgatok el, nyikorog valami, s mire megperdülök tengelyem körül, testőröm félszeg mosolyával találom szembe magam.  Enyhe pukedli, feszengő mosoly.
- Heros, már vártalak. Mit gondolsz, ez így megfelelő lesz?
Kérdem őt, mint szakembert s fordulok egyet előtte. Remélem alkalmas lesz a gyakorlásra, mert az igazat megvallva nincsenek ilyen területre való ruháim. Varratni meg elég nehézkes, hiszen minden ruhám Stella utasítása alapján készül, így őt megkerülni ezzel közel lehetetlen.
- Bevallom, egy kicsit izgulok…. hol fogunk gyakorolni?


Music
[/i]
Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Ápr. 03 2020, 13:46
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szeretet nélkül meghal a lélek, úgy pedig a test is fejlődés képtelen - Vilkas & Wilkina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Félbemaradt játékok-
Ugrás: