World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Shadows MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Shadows 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Robnean Kedd Ápr. 30 2024, 06:27


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Shadows Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Heros
Heros


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
5
Reagok száma :
3
Join date :
2019. Jul. 27.

Shadows Empty
Shadows


Shadows
Aeros & Heros
Későre jár már mikor kilépek az ivó ajtaján, és a nem messze álló tölgyet szemelem ki hogy könnyítsek magamon, mielőtt vissza indulnék a kastélyba. Megszereztem a kívánt információt és semmit nem kellett tennem érte csak zsoldosént iszogattam az egyik asztalnál és egy társaság befogadott estére, és elég sok mindent beszélgettek. Jó és kevésbé jó dolgokról, már csak utána kell járni az értesüléseimnek, de mindenek előtt a testvéreimmel akarok tanácskozni, mert ez a probléma nem olyan apró. Semmi sem az, ami veszélyt jelenthetne a császárné kis titkára amit az életünk árán is megvédenénk.
Magam köré húzom a fekete köpenyem, és ellenőrzöm a fegyvereim egy gyors tapintással, mintha csak nem létező szöszöket és gyűrődéseket próbálnék kisimítani a ruhámból. Nem szabad hogy akadályozzon bármi is, és ha a lelkiismeretem nem teszi, fizikai akadály sem lehet több.
Eloldom a lovamat, és fellendülök a hátára. Jó lovasnak számítok, és tudok pár alap trükköt hogy az ember azt hihesse lelőtt engem, aztán kellemetlen meglepetés érje egy sötét sarkon túl. Nem vagyok túl megbocsátó természet, és nehezen felejtek el bármit is. Egy arcot, nevet, elejtett megjegyzést, mindent a magam javárafordítok ahogyan Aeros is. Ebben (is)  egyformák vagyunk, mert mi igazán jó testvérek vagyunk. A könnyű ügetésből, közepes vágtába ugratom a lovam, hogy az éjszaka leple alatt besurranjak a kastélyba.
A vár is csendes ilyenkor az éber szemű őröket nem olyan nehéz kikerülni ha az ember ismeri a módját és a rejtett utakat, márpedig mi ketten mindenkinél jobban ismerjük az egész területet, annak minden titkos rejtekútjával. Elég hamar odaérek a szobánkhoz és minden tétovázás nélkül benyitok hogy szembe találjam magam magammal. Vagyis Aerossal, aki teljesen ugyanúgy van felöltözve mint én.
- Szia - zárom be az ajtót magam mögött és egy pillanatra tökéletesen hozzásimulok, hiszen mi egyek vagyunk és gyakran érezzük is pontosan mennyire. Nehezen szakadok el, de el kell neki mondanom mit tudtam meg ma, és neki mivel telt a napja. Most rajtam a sor hogy egy kicsit pihenjek, és ő legyen Cirilla mellett.
- Túl hosszú volt ez a nap. Mi történt itt a kastélyban? - ülök le az ágyra és húzom magam mellé, mert szeretem amikor mellettem van.  



Eldorado | ^^  |

Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Dec. 25 2019, 23:22
Aeros
Aeros


Kitüntetések :
Shadows 43a2s2WUCUI7B74zp8ftZSShadows 2vKaCSL8KuecTLuw6oZH7qShadows 2WcdbzyQZ76JFLCJrf2fVbShadows 6bcXSemB8hhH1wrg5fJqoAShadows 3xFZe7I9lawm5B06HcJhlUShadows 5UNgqfpHSMf0i0S1pzAPyr
Hozzászólások száma :
15
Reagok száma :
12
Join date :
2019. Oct. 04.

Shadows Empty
Re: Shadows


Árnyak közt járok...
Heros & Aeros
A közös hálónkban ücsörgök, egy kád forró vízben. A mai napon elmélkedem, hogy kikkel, mikor és hol találkoztam. Kiváló az emlékezetem, így várom , hogy betoppanjon majd a bátyám. Ő az idősebb nálam. Szeretnék neki mindent elmondani, mielőtt elmegyek, és őrt állok Cirilla szobája közelében. Csak pár óra, de holnap ő vált majd. Így tudnia kell mindenről, és mindenkiről ,akikkel ez idő alatt találkoztam.. Nagyon sokat gyakoroltuk azt, hogy mindent hitelesen visszamondjunk a másiknak. Semmiben sem eshetett egy fikarcnyi hiba sem, különben gyanút fognának. Az pedig az álcánknak egyáltalán nem esett volna jól.
Nyújtózkodom, és megdörzsölöm a szemeimet, ahogy az íróasztal felett görnyedek, aludtam pár órát fürdés előtt, hogy kipihent legyek a feladatra, így már csak a csere van majd hátra.
A hajam még nedves, és a gyógyfüveimmel mostam meg magamat, olyannal, ami végül nem hagy jellegzetes szagot maga után. Így az emberek nem jegyezhetnek meg, egy rám jellemző illatról. Persze más, ha Eros mellett vagyok, érzem azt az apró aromát, ami megkülönbözteti tőlem, és ezt is szeretem benne. Ezeket a mélyebb illatokat már csak a kutyák tudják megkülönböztetni, meg a hozzám hasonló méreg keverők. Át túrom a hajamat, egyre izgatottabban várakozom, hamarosan meg kell, hogy érkezzen a bátyám, elfújom a gyertyát is, ami felett írtam, és csak az ágy melletti marad égve.
Mire hallom az ajtót nyílni, ösztönösen bújok el az árnyak közé, ha esetleg olyasvalaki jönne, ne lásson meg, de csak a bátyám az, így oda lépek hozzá, és átölelem. Egy tiszta nadrág van rajtam, egyébként mezítláb vagyok, a puha szőrme szőnyegen, és ahogy ellépek tőle, már huppan is le az ágyra, de egyből magához is von, még időben elmartam az arcmás képét az íróasztalról, hogy megmutathassam majd neki.
Amint terítem az ölemben a lapot, nekidöntöm az oldalamat, és elkezdtem neki mesélni a mai napomat, szép lassan. Azt is, hogy hogyan találkoztam az új arccal, és ki ő jelenleg.
- Most, te jössz.  -döntöm a vállának a fejemet, és megsimítom a térdét. Nekem ez nem furcsa, természetes. A kezdetektől így neveltek minket. Csak a közeli nevelőink tudják egyébként is az igazságot.
Ha elkezd beszélni, úgy csendben hallgatom a hangját, és figyelek.




Rooftop | ^^  |

Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Aug. 09 2020, 19:49
Heros
Heros


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
5
Reagok száma :
3
Join date :
2019. Jul. 27.

Shadows Empty
Re: Shadows


Shadows
Aeros & Heros
Nem tagadom, valahol örülök hogy végre hazaérrek, és letehetem az út porát magamról, és macskákat megszégyenítő puha léptekken osonok el a fal mellett és kaaszkodom fel a mellvéden. Mint mindig, most is teljes némaságban és legközelebb amikor felfedem magam, már Aeros előtt teszem aki engem vár. Mindig, mindig megvárjuk egymást.
Megpillantom őt az árnyak közül kilépve és az ajtó csukódása után már simulok is hozzá, mert a harcmezőn túl, az éjszakában az ő karjai között vagyok teljesen otthon. Akkor érzem magam egésznek, ha együtt vagyunk, és fél méter sincs közöttünk, mint ahogy most sem, és beleborzolok félvizes hajába. Gyógynövényes főzet én is azt használom, hogy még a szagunk is ugyanolyan legyen, és ne lehessen kiszagolni a különbséget. Évek óta mindenkit megtévesztünk és azt hiszik hogy egy Heros létezik, de igazából Heros mindketten vagyunk, mert én megosztom vele még a nevemet is. Semmi nincs, amit ne adnék neki, és már magamhoz is húzom és megcsodálom az arcképet amit készített és elmosolyodva hallgatom meg a napi beszámolót. Rengeteg időt töltöttünk hogy mindent, pontosan jegyezzünk fel gondolatbanés adjunk vissza egymásnak.
- Nekem mozgalmasabb napom volt. A lázadócsoport utolsó tagját is sikerült megtalálnom, és már nem is gondol arra hogy kezet emeljen a mi szépséges úrnőnkre. Megöltem és elástam a testét, nem látott senki, leellenőriztem kétszer is. Egy vidámkedvű részeges idegent láttak cifra ruhában semmi mást - teszem hozzá és részletekbe menően elmesélek mindent. Nem sérültem meg, így nincs mit fájlalnom, és a homlokom nekidöntöm a vállának.
- Már azt hittem elalszom a lovamon, olyan fáradt vagyok - ásítok egy hatalmasat ahogy nekidőlök.
- Mikor mész őrködni, meddig van Atos szolgálatban? - kérdezem még ahogy próbálom magam éberen tartani. Az akaratunk mindig is erősebb volt, mint másoknak és a lehetetlennek tűnő mozdulatok nekünk nem okoznak nehézséget.




Eldorado | ^^  |

Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Szept. 01 2020, 19:54
Ajánlott tartalom




Shadows Empty
Re: Shadows

Vissza az elejére Go downBevésődött:
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dust and Shadows

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Játéktér I :: Nilfgaard-
Ugrás: