World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Hiányzásnapló - Page 2 MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Hiányzásnapló - Page 2 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Robnean Kedd Ápr. 30 2024, 06:27


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Hiányzásnapló - Page 2 Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
avatar

Vendég


Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Bolondokháza van nálunk, nem csak a munkahelyen, de otthon is, szóval március közepéig csak néha-néha fogok felbukkanni. Bocsi, akikkel játszom. Igyekszem azért pótolni az elmaradásaim. Wink
Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Feb. 28 2020, 11:02
Vendég
avatar

Vendég


Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Sziasztok!

A hétvégén ritkásan leszek, mert elutazunk szülinapozni a hétvégére. Írni nem fogok (sorry Arry) chatre esténként felnézek.

Lucsi és Nio
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Feb. 29 2020, 09:17
Kökörcsin
Kökörcsin


Hozzászólások száma :
188
Reagok száma :
51
Join date :
2018. Sep. 15.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Drága Hölgyek, Dicső Urak és mindenféle szerzetek!
Szeretném bejelenteni, hogy e hónap 11-én egy repülő ládába ülve elutazom a távoli Bosnyák Hercegségbe (a messzi déli, egzotikus Ofier egy fontos tartományába) új balladákhoz és mesékhez szerezni ihletet némi kalandozás során. Sajnos egyáltalán nem fogok tudni jelentkezni és üzeneteket olvasni - Boszniában viccesen működik a wifi - ezért adminokra tartozó problémákat ez idő alatt Yennefernek és Geraltnak jelezzétek! (Lehetőség szerint minden problémát, ami eddig felgyűlt. Nem kell velük megvárni. Very Happy)
Visszatérésemre a repülő ládával e hónap 15. napján lehet számítani!

Jelenlétem hiánya az alábbi karaktereket is érinti:

Báthory grófnő
Francesca hercegnő
Fricska
Mákony
Emiel Regis
Odveig Butkins
Aarau
Sigurd
és végül, de nem utolsó sorban a Mesemondó, Condwiramurs.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Márc. 09 2020, 10:01
Vendég
avatar

Vendég


Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Jó napot kívánok! (Hú de utálok ide írni, de most sajnos kötelező lesz)

Na szóval: van nekem egy régóta húzódó veseelégtelenségem, ami ez idáig legfeljebb csak olykor-olykor kényelmetlenséget okozott. Az utóbbi napokban viszont sajnos elég sokrétű problémákkal találkoztam az egészségem kapcsán, olyannyira fulladtam, nehéz volt a légzésem, ami már a munkám elvégzésében is akadályozott, ezért kórházi kivizsgálásra mentem. Ott kiderült, hogy az egyik vesém mostanra lényegében minuszos, emellett a probléma egész szépen kinőtte magát, ráhúzódott a szívemre is, ami szintén egészen ramaty állapotban van. Szóval az elmúlt bő egy hetet a székesfehérvári Szent György Kóház vendégszeretetében élveztem, sajnos a diagnózis a lényegében ez már kuka, megpróbáljuk szinten tartani, ameddig még lehet. Utána pedig majd dialízis és a hasonló finomságok. Kissé át kell majd szerveznem az életemet s, lévén pl fizikai munkát többé nem nagyon tudok végezni, ez s idő és energia. Gyakorta a betűk és sorok összefolynak a szemem előtt, ha olvasok, ez meg a posztolást nem könnyíti meg.
Mi ebből a lényeg?
Nos leginkább az, hogy az oldalt továbbra sem kívánom itt hagyni, nagyon szeretem Yent, Kököt, Geralt mestert, Wiit vagy éppen Jankuskát, de aktivtásingadozás, nehézségek bármikor adódhatnak (még magamhoz képest is). Ha ordas nagy marhaságokat írok le, akkor nyugodtan tessék szíves lökhajtással seggbe rúgni, olyan is lehetséges. Smile Igyekszem az oldal és a közösség aktív tagja maradni azért, de a fentiek figyelembe vételével bármilyen canon kari tőlem való visszavételét természetesen maximálisan elfogadom.

Jó újra veletek Smile
Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Márc. 20 2020, 12:20
Ciri
Ciri


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
70
Reagok száma :
64
Join date :
2018. Oct. 14.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Na akkor én most ide írok, mert keresztülment az elképzelésem két nagyon közeli barátomon, és mindketten azt mondták, ez lesz a helyes.

Ami történni fog: Az elkövetkező két hétben, semmilyen formában nem jelenek meg fórumon, illetve posztolni is csak kettő játékba vagyok hajlandó, mert azok időre mennek.

Amiért történik: Az elmúlt egy hónapban feléltem kreatív tartalékaimat, és egyszerűen nem szórakoztat az alkotás, hanem frusztrál. Én pedig ezt kerülném, mert állítólag a szórakozás lenne az értelme a játéknak, bár én ezt vitatom. Begubózódok a kis csigaházamba és feltöltöm magam mindenféle állatsággal, ami nem a Witcher.
A két játék, ahova írok, az a Téli Rege és a Farkas vagyok, mert ezek időre futnak.

Szóval 04.13-tól, 04.27-ig senki ne számítson rám és alteregóimra más irányból.

Az okozott kellemetlenségért szíves megértésüket és elnézésüket kéri:
Ciri
Foltest
Iorveth
Ronvid
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Ápr. 13 2020, 15:51
Vendég
avatar

Vendég


Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Sziasztók!

Jó ideje már csak nézem az üres oldalakat, amiket megnyítok, hogy most akkor ide írok... Ám sajnos nem akaródzik sikerülni semmi sem... Így úgy döntöttem, hogy inkább írok ide, hogy ameddig az a múzsa, aki ennyire elszökött valahová, vissza nem tér. Mindenkitől bocsánat, aki rám vár, leginkább a kalandban. Kierőszakolt, erőltetett reagokat nem szívesen érnék, még oda sem.

Üdvözlettel;
Arryn, Dalla, Drathich, Serir, Selida
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Jún. 03 2020, 22:03
Luna Smok
Luna Smok


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
86
Reagok száma :
70
Join date :
2019. Dec. 02.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Én is eltünedeztem, és nem tudom, ez meddig fog még tartani. Mindenképp szándékomban áll visszatérni, de mind magánéleti, mind munkahelyi életem nem engedi még meg. Magánéleti problémák már a kijárási korlátozás során elkezdődtek - páran ismerik a sztorit -, és nem tudom, meddig fog húzódni, pontosabban, én magam meddig húzom...
Munkahelyi meg szimplán az, hogy elindultunk, és kapásból olyan gyilkos beosztást kaptam, hogy ihaj, ráadásul új munkakörünk van, miszerint a bejáratnál is legyen valaki rászólni az emberekre, hogy maszk kötelező meg lázmérés, és ott voltam például most hétvégén is, és... idegileg, lelkileg iszonyúan felőröl. Nem hittem volna, hogy ennyire sok olyan ember van, akik nem képesek elfogadni, hogy járványkészültség van, és azt, hogy degradál nekik öt percre felvenni a maszkot, képesek egy alig hatvan kilós, alacsony "nőn" levezetni.
(és sajna nem csak én jártam így, hanem kollegák is, remélem, jövő hónapban inkább a férfiakat osztják oda).

Napokban remélem, sikerül írnom, ha nem is minden karakterrel. De remélem, hamar vissza fogok tudni térni közétek is.

Luna, Erenore, Shani
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Jún. 08 2020, 14:29
Vendég
avatar

Vendég


Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Teljes jövő héten nem leszek az országban, de még csak a kontinensen sem, majdnem tutira nem fogok net közelbe kerülni, vagy ha igen, akkor sem biztos, hogy foglalkozni fogok ezzel a kérdéssel. XD Szóval egy hét nyaralás, aztán jöszök majd vissza Smile
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Jún. 17 2020, 20:33
Janka Peterson
Janka Peterson


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
66
Reagok száma :
57
Join date :
2019. Feb. 28.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Csókolom!

Mától 18-áig(? Nem tudom) tábor+nyaralás miatt hiányzom, onnantól meg beaktivizálom magam és szabad szétrugdosni ^^

Janka/Kilian/Ylva/feledékeny user
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Aug. 08 2020, 06:43
Kökörcsin
Kökörcsin


Hozzászólások száma :
188
Reagok száma :
51
Join date :
2018. Sep. 15.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Drága Hölgyek, Dicső Urak, s mindenféle szerzetek!

Megintcsak nélkülöznötök kell kedvenc dalnokotokat, ugyanis augusztus havának 12-13-14. napját a magyar riviérán fogom tölteni. Very Happy

Kérdés-kérdés, óhaj-sóhaj, panasz, sirám és kritika esetén Yennefert és Geraltot szíveskedjetek keresni ezen idő alatt, lehetőség szerint ne várjatok meg vele. xD

A távolmaradásban érintett karakterek továbbá:
Fricska
Francesca hercegnő
Mákony
Regis
Odveig
Rin
Aarau
Sigurd
és Condwiramurs.


(Igen, előre láthatóan a Téli rege is állni fog ez alatt a három nap alatt, elnézést kérek!)
Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Aug. 11 2020, 15:36
Vendég
avatar

Vendég


Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Üdv, üdv, puszi, pacsi!

Mától két hétig remeteségbe vonulok Lillafüred gyönyörű vidékére. Úgy hallottam az erdőben megszaporodtak a lesik meg az endriágok, szóval bejárom az egészet kutatva utánuk. Remélem addig senkinek nem fog maradandó lelki sebeket okozni a hiányom. Razz

Lambert & Claidim
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Szept. 07 2020, 11:56
Vengerbergi Yennefer
Vengerbergi Yennefer


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
373
Reagok száma :
89
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Cidaris, Solatina

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Sziasztok kedveskék!

Kivételesen nem magamat jöttem bejelenteni, hanem úgy esett, hogy Eskelnek tönkrement a megaszkópja, így a következő hetekben nem tudja sem tartozásait leróni felétek, sem egyéb módon kommunikálni. Türelmetek és megértésetek kéri, valamint azt, hogy ne feledkezettek el egyéb érintett karaktereiről:
- Dethmold mester
- Björn Drummond
- Valdemar mester
- Őfelsége Emhyr var Emreis, az ellenségei kurgánján táncoló fehér láng
- Deneslei Siegfried
- Tribróm
- Milton de Peyrac-Peyran
- Esthyllo, a katicák réme

- és az oldal cerberusa, Caleb Menge
Vissza az elejére Go downBevésődött: Csüt. Szept. 24 2020, 20:11
Shani
Shani


Kitüntetések :
Hiányzásnapló - Page 2 A_fzve10Hiányzásnapló - Page 2 Zurzde10Hiányzásnapló - Page 2 Its_ca10Hiányzásnapló - Page 2 Dopple10
Hozzászólások száma :
21
Reagok száma :
15
Join date :
2020. Feb. 04.
Tartózkodási hely :
Oxenfurt

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Csak két nap ugyan, de eltűnök, átszelem az országot délre és végignézem, ahogy két ember megőrü.... vagyis, esküszik.

Bár amúgy is csak lassacskán térek vissza az írás világába, de hétvégén most rendkívül nem leszek még elérhető. Utána ismét lehet zargatni. <3

Luna, Erisz, Shani
Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Okt. 02 2020, 22:13
Luna Smok
Luna Smok


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
86
Reagok száma :
70
Join date :
2019. Dec. 02.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Még egy kis türelem. Bezavart immár a vírus is, egyre több emberért aggódom a közvetlen környezetemben, ám ezen kívül lassan már felszabadulok. Ha minden jól megy, még egy hétig nem leszek nagyon elérhető, próbálok legalább pár naponta online lenni, de a posztok még várakoznak. Bocsánat ><
Decemberben már remélhetőleg jövök. Hiányoztok, mint a fene, és a karaktereim is durciznak rám, hogy szeretnének szerepelni.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Nov. 22 2020, 13:02
Janka Peterson
Janka Peterson


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
66
Reagok száma :
57
Join date :
2019. Feb. 28.

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Kávéban, teában, és egyéb legális doppingszerekben gazdag reggelt!

Mivrl egy hónap múlva már javában szenvedni fogok az érettségin és Meliteléhez imádkozni, így várhatóan június elején fogok berobbanni reagokkal. Vagy amikor vége az utolsó érettségimnek + egy nap
Vissza az elejére Go downBevésődött: Csüt. Ápr. 08 2021, 09:11
Ajánlott tartalom




Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Re: Hiányzásnapló

Vissza az elejére Go downBevésődött:
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: A játékon kívül :: Kérések, kérdések-
Ugrás: