World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Mirka Divis Hétf. Feb. 12 2024, 22:38


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Wilkina
Wilkina


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
272
Reagok száma :
213
Join date :
2018. Dec. 09.
Tartózkodási hely :
A kontinensen bárhol

Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Empty
Re: Vaják őrség - Luna & Wilkina


L
u
n
a

&

W
i
l
k
i
n
a
Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy csupán az a nagyranőt gyík allta utunkat. Valahol pedig megnyugtatott a gondolat, hogy Ichaer tempóját követi a karavános, bár olykor kénytelenek vagyunk lassítani. A fekete kanca néha olyan, mint a számszeríjból távozó vessző. Már nincs messze Vizima és a Pontar folyó alkalmasnak tűnik arra, hogy levezessem a felgyülemlett feszültséget. Biztosra veszem, hogy erre is megbújnak vízbefultak. Az alkímiai összetevő pedig rengeteget segít.
Viszont első dolgom az alkohol beszerzése. Sajnos a kocsmárossal, mint a legtöbb helyen vannak nézeteltéréseim, de két törp spirituszt hajlandó üvegesen eladni. Ch...
Visszatérve pedig a kint pihenőkhöz azonnal a fehér fürtöket keresem. Pupilláim enyhén kitágulnak hozzászokva a keves fényhez, majd a nyomomba leptető Ichaer a hátamat lökdösi, hogy lépjek közelebb a vajákhoz.
-Sajnos nem. - sóhajtok fel a beszélgetés kezdeményezésre és magam is Ichaer leápolásával foglalatoskodom.
-Néha azon kaptam magam, hogy tépem a száját és helyben üget. Nem tudok kiigazodni rajta. - mosolygom a másik vajákra, majd átnyújtom neki az üveget.
-Mindig kell Fehér Sirály alapanyag. - kacsintok rá gyermeki ártatlansággal és bizakodással, hogy örülni fog neki. Kíváncsian döntöm meg fejem ahogy elfordítja fejét.
-Baj van? - érdeklődöm, majd mellé lépek, de nem erőltetem, hogy rám nézzen. Csupán félek, hogy elrontottam valamit az ismerkedésünkkor.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Márc. 22 2021, 20:01
Luna Smok
Luna Smok


Kitüntetések :
Hozzászólások száma :
86
Reagok száma :
70
Join date :
2019. Dec. 02.

Vaják őrség - Luna & Wilkina - Page 3 Empty
Re: Vaják őrség - Luna & Wilkina





Wilkina & Luna

Luna érdeklődve, már-már kérdőn veszi át az üveget a fiataltól, mintha elsőre el se hinné, hogy ezt neki hozták. Ahhoz túl erős lenne, hogy megigya, és ahogy Wilkina tréfásan elárulja az ital célját, a nő lepillant az üvegre. A közeli tüzek fénye táncot jár annak felületén, egyfajta túlvilági fénnyel ajándékozva meg azt. Egy vaják kevéssé lehet fáradt, ám ő mégis úgy érzi, hogy valami nehéz súly telepszik a vállára és kígyóként sziszeg a fülébe. Biccent csupán,
-Köszönöm.
majd ahogy a nyeregtáska felé fordul, elkapja egy különös érzés, ami ritkán esik meg vele. Szégyen. Elszégyelli magát a puszta hangsúly miatt, amit Wilkina felé ejtett meg. Utoljára...
Megrázza kicsit a fejét. Tudja, mi a probléma vele, tudja, mi a legnagyobb hibája az elmúlt időkben. Ahogy a vörös farkaslány is észreveszi már, Luna keserűen elmosolyodik az orra alatt, kissé lehajtva a fejét, mintha el akarna bújni a haja mögé. Nem vágyik másra, csak hogy alaposan lerészegedhessen, felejthessen, ha csak átmenetileg is, mert minden ilyen alkalommal úgy érzi, legközelebb könnyebben fog tudni szembenézni múltja démonaival.
Minden egyes ilyen alkalommal téved.
-Nem, nincs baj. Csak elfáradtam.
Bár a mondat vége nyitott marad, mintha még folytatni akarná, de össze kell szednie az erejét. Végül felemeli a fejét, egy pillanatra Wilkinára néz, majd megfordul. Talán biccentett is, hogy kövesse, ő maga sem biztos benne. Úgy érzi magát, mintha egy hatalmas szörnnyel nézne benne, egy nagyobbal, mint a pár órával ezelőtti gyík vagy akár egy nagyra nött troll. Avagy az a vérfarkas a barlangban, az a bizonyos, ami megváltoztatta az életét.
Leül a tűzhöz, amit a lány távolléte alatt alkotott, leteszi maga mellé a táskát, a kesztyűit, feltűri inge ujját és monoton mozdulatokkal kezd dolgozni. A Fehér Sirályt nem nehéz megalkotni, alig pár alapanyag kell hozzá, és rengeteg másik főzethez is vagy kábításhoz, fájdalomcsillapításhoz is felhasználhatja később. Bár a spiritusz is alkalmas minderre, alapjáraton károsabb, mint maga a Sirály. Tudja magáról, hogy ilyenkor, mikor koncentrál, egyébként is... talán megered kicsit a nyelve és vagy sikerül lenyugtatnia a lányt, vagy pont hogy elűzi maga mellől végleg.
-Ez általános, olyasmi, amin minden ember vagy magunkfajta átesik előbb vagy utóbb. Te is megtetted már, és kissé megkésve, de talán én is. Nincsen baj, egyszerűen csak... felhívást kaptam egy különleges szörnyre, amit csak én tudok legyőzni.
Felsóhajt kicsit. Miért csak így tud beszélni, köntörfalazva? Miért nem megy ez egyenesen? Őszintén?
A válasz egyszerű: mert szégyelli.
Szinte hallja megint a fiú szavait, amint a rámosolyog a tűz másik oldaláról. Nem szégyen, hogy vannak érzelmei. Nem szégyen semmi, ami történik.
-Az ember rendszeresen csak akkor jön rá, mennyire fontos volt neki valami vagy valaki, mikor már elvesztette. Emlékszem arra például, mikor végig néztem, amint valami dalnok cuccait dobták ki egy emeleti ablakból, az meg bizonygatta odalent, hogy semmi baj, semmi baj. Lefogadom, hogy a dalnok nem tudta felmérni a nő értékét, amíg el nem vesztette. Most én is ebben a cipőben járok, de majd elmúlik. Talán csak elfáradtam. Talán csak én is türelmetlen vagyok és emiatt figyelmetlen.
Össze kell szednie magát. A Fehér Sirály kész végeredményét a szeme elé emeli, ellenőrizve annak minőségét, majd elteszi a táskába. Kinyújtja a lábait, hátradől, kezeivel támasztva magát, fejét hátrahajtja a csillagok felé és kifújja a levegőt. Így marad pár másodpercig, majd ismét Wilkina felé fordul.... mosolyogva.
-Most pedig, mi legyen a program? Pihenünk, lelkizünk kicsit, vagy szeretnél csinálni valamit?



Jegyzet:Bocsánat a sok várakozásért... lesz még

Zene: Egy kis klasszikus téma


Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Május 25 2021, 10:32
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vaják nagybátyánk
» Vörös Farkas Odúja
» A vajákos és a vaják - Shani és Eskel
» Ez meg micsoda? - Grash és Luna
» Gyere ki a hóra! - Ryiah és Luna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Játéktér I :: Redania-
Ugrás: