World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Robnean Kedd Ápr. 30 2024, 06:27


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice


Nem leszek hálátlan, így is sokkal tartozok neki. Hiába állítja, hogy adósságot rót le a megmentésemmel. Én akkor is egy idegen, egy senki voltam számára. Csak utána fogadtam, úgymond társamnak.
Mintha egy kis keserűséget vettem volna ki a hangjából, bár valószínűbbnek tartom, hogy csak beképzeltem, mert szeretném, ha a távozásom valamiféle szomorúságot váltana ki belőle, bármily kegyetlenül is hangzik.
Nem állok, le vele vitatkozni, amint elkészül a főzet, úgyis látni fogja a rohamos javulást az állapotomban. Folytatom az utam a kabinhoz, mikor pedig hallom a csobbanást megállok egy pillanatra, de nem fordulok hátra, csak képzeletemben játszadozok el a látvánnyal. Majd mosolyogva sétálok be a kandallóhoz és a táskámból előveszek egy apró mozsarat, és egy kis fiolát, benne porított kristályokkal. A fecskefüvet és a balissza gyümölcsöt egy rövid ráolvasás után a mozsárban összetöröm, aztán egy kisebb edényt veszek magamhoz, amit miután feltöltök alkohollal és beleszórom a többi összetevőt, fellógatok a láncra, ahol előzőleg a ragu pihent.
A kevergetés közben Nio hangjára leszek figyelmes az ajtóból.
-Persze! – Feltápászkodok és a szekrényhez megyek, ahonnan előveszek egy fehér…. valamit. Mi lehet ez? Lepedő? Érdeklődve forgatom, hátha rájövök milyen célt szolgál. Aztán a torokköszörülésre nem csak ennek a mivoltában világosodok meg, hanem abban is, hogy valószínűleg egyszál semmiben áll a másik oldalon. A füleim elvörösödnek és mivel a rejtély megoldódott, odaviszem neki.
-Említésre sem méltó. – mondom, de már el is tűnt addigra, az ajtó becsukódott.
Sóhajtok egy mélyet és visszatérek a főzethez.  Makacs egy nő, hiába mondtam neki, hogy aludjon az ágyában, nem akar. Nemsokára el is készültem vele. Majd lefeküdtem a földre és megittam az egészet. Biztos voltam benne, hogy nem éppen egy leányálom lesz az elfogyasztása, de már szinte el is felejtettem, hogy a hatása a fájdalmasabb.
Összeszorítottam a fogaimat nehogy elharapjam a nyelvem és hátraszegtem a fejem. Szörnyű érzés volt, mintha kerékbetörtek volna. De erőteljes szuszogáson és halk nyögéseken kívül nem adtam ki más hangot, nem akartam, hogy Nio lásson ilyen állapotban. Elég szégyen, hogy neki kellett biztonságba rángatni. Amúgy sem tudna most mit tenni.
Több mint fél óráig tartott a szenvedésem, aztán egyre könnyebben vettem a levegőt. Megpróbáltam lábra állni és úgy tűnt, hatásos volt a főzet. Már nagyjából rátudtam nehezedni a lábamra, csak kicsit sántítottam már, igaz a fájdalom még megmaradt, de nem olyan mértékben, mint eddig.
Kisétáltam, hogy megkeressem megmentőm és meg is találtam egy hordónak dőlve. Csendesen közelítettem meg, majd karjaimba vettem és a kabinba vittem és az ágyra tettem. Ha halk lépteimmel nem is keltettem fel, hangos szuszogásommal, minden bizonnyal kizökkentettem az édes álmaiból. Óvatosan letettem le az ágyra.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Feb. 17 2020, 19:38
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Megkaptam a ruhát, és nem mutogattam magam, ami igen ritka, ha egyszer akad rá alkalmam. Nincs semmi rajtam, amit szégyellnem kellene. Karcsú derék, széles csípő, dús halmok. Egy hegem van csak az arcomon, és az is inkább karaktert ad az arcomnak. Nem csúfít el. Ennek ellenére kivételesen meghagyom a fantáziát Cladnek. Ahogy hallom, amúgy is elfoglalt, zavarni és kérdezősködni meg se erőm, se kedvem. Egy napja csak rohangálok, éjjel sem pihentem meg. Minél hamarabb visszaakartam érni. Az éjjeli átváltozás is megviselt, de gyorsabb úgy közlekedni. Aztán végül oda kint, a magam kis lepedőjén, most nem a hideg kőnek, hanem egy hordónak dőlve behunytam a szemem. Mintha... a víz tompa hangja mellett hallottam volna még valami mást is, de túl gyorsan elnyomott az álom ahhoz, hogy felfogjam, mi az. Az álmok pedig kísérteni kezdtek.

Egy hárem, amelynek a közepén fekszem. Három, talán négy gyönyörű nő társaságában. A kezek, és ajkak a forró bőrökre, és ajkakra simultak. A kezeim bebarangolták a testeket, ahogy az enyémet is. A királyi pompában, a párnákon fekve halk nyögéssel, és szuszogással élveztem a kényeztetést, aztán hirtelen megjelent Ő. Nem láttam bejönni az ajtó nélküli, ablaktalan, füstölőtől illatos szobába, de ahogy ránéztem, bele egyenesen izzó szemébe. Mintha süket lennék, talán mondott valamit, szája egyértelműen szavakat alakított ki, és mire feleszméltem, a kéjhölgyek eltűntek... Ő közelebb jött, aztán...

Az érintés kirángat a nedves álomból. Álmosan kinyitva a szemeim Clad arcával szembesülök. Elmém még haloványan ragaszkodik az álomba és visszaakaródzik menni, de másrészt van is talán egy tényező, ami zavar. Zavar? Értetlenné tesz. Hogy hozott be ide? Miért nem éreztem, hogy hozzám ér? De legfőbbképp hogy hozott be ide?! Az álmossággal, és a fűtött álmok pírjával, döbbenet és meglepettséggel vegyesen nézek rá. Meggyógyult?
- Elmész? - bukik ki belőlem halkan az egyetlen kérdés, ami így hirtelen megfogalmazódott bennem. A hangom kicsit remeg. Talán csak az álom miatt.


JEGYZET: Purr

ZENE: One & Only


Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Feb. 17 2020, 19:59
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice


Figyelem ahogy felnyitja a szemeit, majd a kandallóhoz sétálok és egy fahasábot dobok a tűzre, amitől kimondottan dejavu érzésem támad. Ő is ezt tette mikor én keltem fel, annyi különbséggel, hogy akkor egy finom, meleg, gőzölgő raguval fogadott. Én meg legjobb esetben is csak a maradék alkohollal tudom megkínálni.
Visszasétáltam hozzá és leültem mellé az ágy szélére.
-Bocsánat, nem akartalak felkelteni, csak gondoltam így kényelmesebb.
Hallani a kétségbeesést a hangján és látom a döbbenetet kiülni az arcára. Az eddigi terveim, hogy amint teljesen kivilágosodik, összepakolok és útnak indulok pillanatok alatt foszlanak szét. Maradni akarok még, de hív a kötelesség és…. még meg kell beszélnünk a továbbiakat és ki is kell fizetnem… Az aranylón fénylő Napra mondom, nem volt még ilyen, hogy valaki mellől ilyen nehezen tudjak elszakadni. Most meg kifogásokat keresek, hogy tovább maradhassak vele.
Magam sem tudom mit képzelek egyáltalán. Nem helyes, hogy így viszonyulok hozzá.
Még csak most vettem észre, hogy milyen vékony is az a fehér ruha, ami a testét fedi. Az alakja tökéletesen körvonalazódott a bőréhez tapadt anyagon keresztül. Megfogtam a takarót és derékig betakartam. Úriember vagyok, de nem fogyatékos. Persze hogy élvezem a látványt. Csak a vak nem tudná értékelni ezt a helyzetet. Próbálom visszafogni a pirulásomat, kisebb nagyobb sikerrel.
-Nem, még nem – nyögöm ki végre és füle mögé tűröm a haját, hogy hollófekete haja ne takarja előlem szépséges arcát. -Persze, ha zavarok akkor…
Nem fejeztem be a mondatot, kíváncsian vártam, hogy milyen válasszal szolgál rá.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Feb. 17 2020, 21:15
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Figyelem, ahogy felkel, a tűzhöz lép, és tesz rá egy hasábot. Nézem a lépteit. Olyan gyorsan felgyógyult ebből a törésből, mint én. Pedig én egy szörny vagyok. Bocsánatkérésére nem felelek semmit, csak felülök. Nem akarom kimondani, hogy egy részem örül a viszont látásnak, a másik viszont a pokolba kívánná. Csendben bámulom a lábát, döbbenten nézem, hogy alig sántítva jön vissza hozzám. Leül mellém, látom rajta, hogy gondolkodik, aztán pillantása elvándorol a testem bizonyos pontjaira. Némán figyelem, halványan elpiruló arcát. Nem leplezi, hogy megnéz. Ha akarná, se tudná. Ismerem a férfiakat. Aztán meg betakar. Micsoda akaraterő! Megtehette volna azt, is, hogy csak úgy hagy, ahogy vagyok, és csak elpillant. De még is.. mi ez? Gondoskodás..? Végre válaszol a kérdésre. Ismét érzem azt a fullasztó, mellkasszorító érzést, amikor a kezével megpróbálja a rövid tincseket a fülem mögé utasítani. Hiú ábránd, hogy a vad szálak úgy maradnak. Ahhoz túl rövidek. Szemeit bámulom, és lelki szemeim előtt ismét felsejlik az a perzselő tekintet, amit akkor rám meresztett. Nem tudom, mi az isten fogott meg abban a pillantásban, hogy egész nap azon járt az eszem, és még ezzel is álmodtam. De már nem tudok nem engedni a késztetésnek.
- Nem zavarsz. Tartozol nekem. - mondom halkan, de immár sokkal határozottabb hangon. Már nem kell féltenem. Már nem kell óvnom. Miért kerülgetjük a forró kását? Mind a ketten ugyan azt akarjuk. Nem sietek a mozdulatommal, de elég határozott ahhoz, hogy gyorsnak tűnjön: tarkójára fogva húzom közel magamhoz, és egy hévvel teli, szenvedélyes csókot adok neki. Ha nem utasít el, másik kezemmel átkarolom nyakát, és lassan hátra dőlök vele, magam fölé húzva őt, és ismét egy mély nyelvescsókkal gazdagítsam. Nem akartam bevallani, de nem akartam még, hogy elmenjen. Biztosan csak azért, mert mágus. Mágussal még nem voltam.. Igen, ez lehet az oka mindennek. Az újdonság izgalma. Legalább is szeretném erre fogni, hogy emiatt simítok végig a hátán, marok bele bőrébe, harapok ajkába. Erre akarom fogni, mert másra nem tudom...


JEGYZET: Purr

ZENE: One & Only


Vissza az elejére Go downBevésődött: Hétf. Feb. 17 2020, 21:36
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice


Örömmel fogadom csókom viszonzását, szemeim izzása már alább maradt és ahogy a felhők közül visszatérek a valóságba megérzem az égő hátam is, amire valószínűleg Nio festett térképet a körmeivel. Ahhoz képest, hogy az ösztönökre bíztam magam, sikeresnek bizonyult a kísérletem, hogy Nionak is a jelenleg tőlem telhető legjobbat nyújtsam. Kipirosodott arca, érzéki nyögései és a következő kérdése is ezt sugallja.
Majd… szóval szívesen lát még, ha legalább egy kis ideig is, de vágyik a társaságomra, ez pedig önbecsülésemet és egomat erősíti. Nincs okom hazudni neki, nem úgy tűnik, hogy bármit is forgat a fejében ellenem. Arra pedig nem hiszem, hogy lenne bátorsága, hogy eladja a rólam megtudott információkat bárkinek is, hiszem tudom hol lakik.
-Először is szerzek egy lovat – határozott elképzeléseim vannak a további teendőkről – Aztán kiderítem, hogy mire kell a hadseregnek a dimeritium.
Magunkra terítem a takarót és óvatosan simogatni kezdem hátát, remélve hogy ezzel sikerül álomba ringatnom. Nem akarom elengedni magamról, jó érzés végre egy másik ember közelségét érezni. Olyanét, akihez nem fűz semmi érdek, csupán a személye köt magához. Nem tudom milyen okból, de késztetést érzek rá, hogy ezt elmondjam neki, még ha tudom, hogy valószínűleg nevetség tárgyává is teszem magam.
-Te vagy az első, akivel önszántamból voltam együtt. – halkan beszélek, hiszen látom rajta, hogy fáradt, és én sem vagyok túl fitt már. Fel vagyok készülve a nevetésére, de még azt is szívesen hallgatnám, sőt még a gúnyolódása is örömet okozna, csak a hangjára vágyom.
-Bármikor megtalállak itt? – kérdezem érdeklődve, bár tudom, hogy megaszkópom segítségével be tudom mérni, ha úgy adódna.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Feb. 18 2020, 20:59
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Nem tudok semmit megmagyarázni, mit miért tettem. Nem tudom, miért segítek neki önzetlenül, mikor egy egoista démon vagyok, nem tudom, miért csábítottam ágyba annak ellenére, hogy kiderült, mennyire veszélyes. Alapesetben messzire elkerülném az ilyen alakokat, ő még is úgy vonzott magához, mintha egy lassan rövidülő kötéllel lennék hozzá rögzítve. Nem tudom megmagyarázni, miért voltam keserű attól, hogy hónapok helyett két nap alatt felépült. Nem tudom megmagyarázni, miért örülök annak, hogy marad. Mert hogy a kérdésre, hogy marad-e még, egyértelmű igen a válasz. Persze valószínűleg nem sokáig. Aztán jött ez a mindent elsöprő vágyak, az álom és a szex, te jó isten, Melitele legyen boldog a mennyekben, mert én nagyon rég voltam ennyire. A simogatás, az aktus utáni csók, mind-mind... megfoghatatlan, körülírhatatlan érzést keltenek bennem, amelyet nem ismerek, és őszintén szólva meg is ijedek tőle. "Vénségemre" csak nem kötődni kezdek valakihez?!
Rákérdezek, hogy hova megy innen, és jön a válasz. Szerez egy lovat, és kiderít valamit. A homlokomat kezdem ráncolni, mert nem igazán ismerős a neve annak a valaminek.
- Az micsoda? - kérdezem álmosan, becsukva szemem. Valami fegyver? Gondolom, ha seregnek kell. Aztán valami vallomásfélét ad elő a férfi, mire kinyitom a szemeimet. Önszántából..? Felkönyökölök, hogy lepillanthassak rá, homlokomat ráncolva. A legtöbb ostoba ember kinevetné, mert ebből talán a szüzesség valamely fokát hallanák ki. De én nem. Én éltem kurtizánok között. VOLTAM már kurtizán, és tudom, hogy nincs annál lélekőrlőbb, mint mikor mások használják a tested, úgy, hogy nem akarod, de muszáj. Feltehetném a kérdéseket, hogy hanyadik utáni első volt ez, vagy hogy minden mágus erre az útra lép-e, de nem érzem úgy, hogy illő lenne megkérdeznem, vagy hogy bármit nyernék az információval, úgy hogy csak annyit mondok,
- Sajnálom. - mondhatnám, hogy nálam meg pont fordítva volt. Ő volt az első, akivel úgy feküdtem le, hogy a józan ész és minden ösztönöm azért ordibált, hogy kerüljem el. És még is itt kötöttünk ki. Ő volt az első, akit nem azért csaltam ágyba, hogy kisemmizzem, vagy kihasználjam. Ó a büdös francba, csak kötődni kezdtem? A felismerés olyan, mint egy tőr az a tudatomban. Miért? Miért ő? Mi van benne, ami kell nekem? Nem, ez tévedés. Csak az izzó szemek hasonlósága. Be kell bizonyítanom magamnak, hogy nem akarok, és nem is lehetséges, hogy irányába érezzek bármit is.
- Nem tartózkodom itt túl gyakran. Általában kenyeret keresek valahol. - mondom, és felülök, az ágy szélére mászom, készen arra, hogy felkeljek róla. Az álom hirtelen reppent el a szememről.
- Minden mágus olyan, mint te? - kérdezem a padlót bámulva. Meg kell tudnom amit akarok.


JEGYZET: Purr

ZENE: One & Only


Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Feb. 18 2020, 22:08
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice


Meglepett hogy nem tudja mi az a dimeritium, még a parasztok is tudják, hogy az az egyetlen dolog, amitől a varázslók úgy félnek mint a máglyától. Mostanában ez a kettő pedig nem áll túl messze egymástól. Először kattan a bilincs, aztán a lángcsóvák nyaldosnak. Hiába hagytam el már a százat is, én sem vagyok elég erős, hogy legyőzzem ennek az anyagnak a hatásait, de hallottam precedenseket, hogy volt aki képes volt erre, sőt még a varázslatát is fel tudta vele erősíteni.
-Egy különleges és nagyon ritka fém, ami semlegesíti a hozzám hasonlók varázserejét – sóhajtottam -  Ezért is kellett menekülnöm, túl közel kerültem hozzá.
Hiába várom a nevetést vagy a gúnyolódást, csak egy sima sajnálom-ot kapok. Pedig nem akarom hogy sajnáljon. Jó életem van. Abban a megtiszteltetésben lehet részem, hogy magát a császárt szolgálom és ha nem is találkozom vele, bizton tudhatom hogy biztonságban van ő is és felesége is.
-Ne tedd. – az egyik kezem a fejem alá teszem, ezzel kitámasztva azt, hogy szemébe tudjak nézni.
Ahogy pedig lemászik rólam, kétségbeesetten nyúlok utána, de mégis visszahúzom kezem, még mielőtt megragadnám karját. Csak még egy kicsit akartam érezni a szívverését, amint levegőt vesz és megemelkedik a háta, mellkasa pedig az enyémhez feszül.
Mondanám, hogy nem kell többet ilyennel törődnie, de nem akarom tulajdonomként kezelni. Hogy véletlen azt higgye, hogy az egész lényét vásárolom meg. Nem…
Szomorúság tör rám, de nem mutatom. Szerettem volna bízni benne, hogy ha visszatérek várni fog rám, bár ez csak hiú ábránd volt. Egy olyan képzelgés iránt táplált remény, ami tudom hogy soha nem lehet valós.
– A birodalom vérebe… - mosolyogva gondolok gúnynevemre – így hívnak. Hűséges és veszedelmes, mint egy betanított vadászkutya. Nincs, amit nem tennék meg az Uralkodóért. – oldalra fordulok és felkönyökölve tartom a fejem – nagyon remélem hogy nem olyanok mint én. Bár, ha azt vesszük, néhányuk talán még nálam is rosszabb. Hiszen ők a saját malmukra hajtják a vizet, hatalmat akarnak és úgy játszadoznak a királyokkal mintha csak sakkfigurák lennének egy táblán, a másik felük pedig embertelen kísérleteket folytat, megcsúfolva a természetet.
Utóbbinak a legmesszemenőbb manifesztációja pedig a vajákok. Embergyermekekből teremtett mutánsok, akik csak egy vagyonért adják a fejüket az emberek megsegítésére. Bár nem mondom, vannak hasznos részei is a kísérleteiknek. A főzet amit használtam, arra is a viperák fészkében leltem rá, miután próbáltam kideríteni a Bitorló mi okból számolta fel őket. Soha nem gondoltam volna, hogy vannak emberekre nem halálos kotyvalékaik, amik használnak. Ez az egy pedig ilyen volt, azóta pedig nem is egyszer vált már hasznomra, mégis a többi keverékkel nem mernék kísérletezni.

ZeNe:   I let you in my brain
Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Feb. 18 2020, 23:06
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Így, ahogy kifejti, mi is az, amit említett, már rémlik valami, de nem hiszem, hogy a parasztok közt így terjed a neve. Első hallásra se tudnám rendesen visszamondani, pedig nem vagyok egy buta leány, és akkor ehhez mérjük az átlagos parasztot aki minden este a helyi ivóban, mint közösségi helyen tölti estéjét. De mindegy is. Szóval ezért tudták így megsebesíteni, és ezért menekült olyan pocsékul.
Amikor azt mondja, én voltam az első vágyak keltette partnere, kicsit elgondolkodom a magam motivációján és nem tetszik, ami elsőre felötlik az agyamba. Egy gyenge pont, egy púp a háton, ha hagyom, hogy a már jól ismerős magányt felváltsa ez a valami, amivel elkezdett megismertetni. A kérdésemre választ kapok. Ő egy véreb, hűséges, inogások nélkül. Jó. Már ez is egy jó indok, hogy kerüljem. Az agyatlan, saját gondolat nélküli emberek kiszámíthatatlanok. De ezzel nem jutottam közelebb ahhoz, hogy általában milyenek a mágusok.
- Mindőtöknek így parázslik a szeme? - kérdezem, mert úgy tűnik, hogy ez lehet a gyengepontom vele szemben.
- Szóval nem minden mágus zárja toronyba az átkozott napon szülötteket? Nem mind üldözi úgy még az intelligens szörnyeket is, mintha csak vajákok lennének? - pillantok hátra rá, és habár általánosságban beszélek, nagyon is róla kérdezek. Hogy ne tűnjön úgy, mintha fontos lenne a téma, megnézem az eddig sebesült karját, hogy az is meggyógyult-e. Szinte látom egyébként arckifejezésén, hogy rosszabb lesz a kedve, hogy nem találhat itt mindig, mire halkan sóhajtok.
- Nem kuksolhatok örökké egy sötét barlangban. Meg aztán... Nem hiszem, hogy jó ötlet felkeresned. - mondom, aztán felkelek, és elindulok kifelé.
- Hozok vizet. - mondom, és út közben lekapom a kancsót az éjjeli szekrény tetejéről, és kisétálok, hogy megtölthessem.


JEGYZET: Purr

ZENE: One & Only


Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 19 2020, 08:31
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice


Nevetéssel felelek a kérdésére. Nem találkoztam még másik olyan varázslóval, akinek ugyanígy viselkedtek volna a szemei, mint nekem. Mondjuk a piros szemű emberek sem találhatóak meg minden utca sarkán.
-Nem tudok róla. Valószínűleg ez az én különleges sajátosságom.
Valakinek az ékszerei villannak fel az erők áramoltatása alatt, medálok, karkötők. Nem mondom, hogy nem lehetséges, hogy más is rendelkezzen ezzel az adottsággal, hiszen őszintén, nem is jártam utána és nem is kimondottan érdekel. De Nio-t igen.
-Tetszik? – kérdezem, bár lehet csak egy ismertetőjelként gondol rá.
A következő kérdése nem egyszerű, a mágusok között is vannak, nem kimondottan épp elmével megáldott egyének. Az elemek hatása, ha fiatalkorban nem tanulják meg irányítani, akkor komoly következményekkel járhat, megszállottság, tévképzetek, fétisek. És ezek még csak a leggyakrabban elforduló lehetőségek.
-A többségüknél sajnos a válaszom mindkét kérdésre, hogy ritka az olyan amelyik nem. Én nem látom indokoltnak, hogy egy rossz napon született gyereket bezárjanak és megbélyegezzenek, az intelligens szörnyek pedig kevesebbet gyilkolnak, mint a közönséges banditák, vagy egyáltalán nem. Mit nem adnék érte, ha olyan képességekkel rendelkeznék, mint egy váltány. De ez csak az én véleményem, nem vagyok kutató vagy tudós, csak egy katona.
Valószínűleg, ha szörny lennék, akkor elég hamar a föld alatt találtam volna magam. Nilfgaardban már nem igazán találni egyet sem, csak azokat, akik tökéletesre fejlesztették a rejtőzködésüket és nem csinálnak semmi feltűnő dolgot.
-Mi? – meglepve ültem fel az ágyon – De miért?
Mégsem akar velem többé találkozni, de hát… épp az előbb. Elkeseredve nyúltam a nadrágom után és felhúztam, majd néztem ahogy kisétál a kancsóval. Lehet mégis jobb lenne, ha most azonnal elindulnék. Már így is fájdalmas lesz elszakadni, ha pedig tovább maradok…. mi van velem?


ZeNe:   I let you in my brain
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 19 2020, 18:45
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Kérdéseimet ráöntöttem, mint egy nagy dézsa vizet a nyakába. Szépen lassan mindenre választ kaptam, kezdve azzal, hogy szemének színe, parázslása valószínűleg különlegessége. Sajnos ez nem győz meg arról, hogy valami igen átlagos banális dolog keltette fel a figyelmemet, sőt, sajnos közelebb érzem magamhoz, mint eddig. A kérdésére, hogy tetszik-e, hirtelen megdermedek. Mármint ez egyfajta "lebuktál" kérdés akart lenni, vagy tényleg nem látta rajtam?
- Nem..! - válaszolom késve, kevesebb határozottsággal, mint akartam. Francba! Hogy tudok ennyire pocsékul hazudni? Sose volt ezzel gondom. Hogy kihúzzam magam a csávából, mondanám, hogy emlékeztet valakire, de iszonyatosan nagy ostobaság lenne rávezetni, vagy sejtetni vele, hogy kapcsolatban vagyok, voltam olyan lénnyel, akinek izzott a szeme, ha éppen bevadult. A következő kérdésemre, miszerint ő hogy áll az általános mágus képéhez és tetteihez, azt a választ kaptam, hogy elhatárolódik tőlük...sőt, már-már azt kívánja, bárcsak más lehetne. Ez egyszerre nyugtat meg, és kicsit talán fel is dühít. Az én apámat közszemlén kivégezték, mert így gondolkodott. Mert egy szörnnyel élt.
- Ostobaságokat beszélsz. - motyogom orrom alatt ingerülten. Nem is akartam kimondani ezt, de egyszerűen kijött belőlem. Nem tudom miért aggódom azért, hogy egyszer talán neki is ilyen problémái lesznek. Úgy érzem, távolságot kell tartanom, mintegy elkerülni ezt a lehetséges problémát mind a kettőnk részéről. Ő úgy is csak egy katona, aki parancsra eszik, alszik, iszik, és öl. Semmi dolga egy olyannal, mint én. Amikor közlöm vele, hogy nem kéne keresnie, akkor hirtelen felül, és értetlenkedik. Az ajtóban megállok, hogy válaszoljak, de nem igazán pillantok hátra. Hallom, ahogy felkel.
- Nem az a típusú nő vagyok, akinek gondolsz. Te meghalnál a császárodért. Én... - mondanám, hogy egy kocsma közepén kiverném akárkinek, ha ezzel pénzt kapok a markomba. Nincsenek becsületes motivációim, sose tettem semmi magasztosat, sose tettem senkiért semmit önző érdekek nélkül, és nincs bennem semmi, ami értékes lenne bárkinek, se személyiségileg, se a múltat tekintve. Szembesítenem kéne ezzel, hogy még távolabb taszítsam, mielőtt bele bukna ebbe az egy alkalomba, amit most együtt töltöttünk.
- Ha holnap meghalnék, senki nem venné észre, Claidim. És nem véletlenül. Ne tévesszen meg a szép arc. - mondom neki komoran, hátra pillantva rá.
- Ahogy ígértem, ha a szolgálataimat akarod, mások zsebe környékén megtalálsz Temeriában. - teszem hozzá, aztán távozok a kabinból. Ha akar, elmegy. Talán jobb is lenne.


JEGYZET: Purr

ZENE: Darkest Night


Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 19 2020, 19:14
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice


Aranyos ahogy próbálja tagadni, hogy nem ragadta meg parázsló tekintetem. De nem feszítem túl a húrokat. Magamban elkönyvelem, hogy legalább ennyi hasznuk van, ha már a kémkedésben csak hátrányt jelent ez az egyedi megkülönböztető jel.
Kiismerhetetlen számomra ez a teremtés, aki előttem áll. Hiába mondják a parasztok, hogy egy nőnek csak arra van szüksége, hogy jól meghágják és érme hegyekkel halmozzák el őket, nem értek egyet velük. Sokkal komplexebbek és kifinomultabbak, ilyennek vélem Nio-t is. Amit eddig láttam belőle, még csak a felszínt sem súrolja, egyre olyan érzésem van, hogy rejteget valamit, de nem tudok rájönni mi az.
-Igen, lehet egyedül vagyok ezzel a meglátással.
Szavaiból azt veszem ki hogy valószínűleg ő is azok csoportjába tartozik, akik félelemből vágnának be egy gyereket ez sötét szobába, mert az anyja idejekorán, vagy túl hosszú ideig vajúdott.
Mégis ha kellene akármelyik gyermek vagy szörny nyakát elvágnám egy könnycseppet sem hullatva, ha azt a parancsot kapnám, erre neveltek. Ez vagyok. Büszkeség, magabiztosság, talán túl nagy önbecsülés is kevereg bennem. Nem is alaptalanul. Az eredmények, amiket elértem, amivel biztonságosabbá tettem a Birodalmi udvart már túlmutatnak bármelyik elődöm képességein is. A visszautasított címek, birtokok… most pihenhetnék egy puha kanapén, bort iszogatva, de én mégis ezt választottam. Az életem, a tetteim, mindenem Nilfgaard tulajdona.
A torkomon akad a szó ahogy rideg tekintettel néz rám. Mit rontottam el? Eddig semmi jel nem utalt rá, hogy megvetést érezne irántam. Egyáltalán megvetés ez, ami az hangjából sugárzik, vagy inkább szégyen?
Miután távozik az ágy szélére mászok és lábaimat a földre teszem, arcom pedig a kezembe temetem.
Nehéz bevallani magamnak, de én észrevenném és fájna, ha többet nem láthatnám ezt a megtévesztő szép arcot. Felvértezem magam teljesen majd az ajtót bámulva gondolkozom, hogy okos dolog lenne-e utána menni. A táskámból kiveszem az erszényem egészét és az asztalra teszem egy selyempapírba csomagolt koviri csokoládé kíséretében. Furcsa, hogy ilyeneket hordok magamnál, de imádom az ízét. Különleges íze van… mint Nionak is.
Most nem pirulok el hanem vágyakozva pillantok az ágyra melyen nem is olyan rég ketten feküdtünk. Az összegyűrt takaró, a fehér ruha a földön, a törött fa sín. Ha akarnám sem tudnám elfeledni az elmúlt napokat.
Fáradt vagyok, de majd Gors Velenben kiveszek egy szobát és nyugovóra térek.
Magamhoz veszek mindent majd kilépek a kabinból, a józan ész ellenére mégis Nio felkeresésére indulok. Mikor megtalálom magamhoz szorítom, ügyelve, hogy páncélom ne üsse és nyomja meg sehol.
-Vigyázz magadra Nio… nemsokára megkereslek. - utoljára még mélyen zöld szemeibe nézek, hogy azokat beleégessem emlékeimbe. Elengedem és a barlang kijárata felé veszem az irányt.
Talán jobb is így, kötődni gyengeség. Kénytelen vagyok csak partnerként tekinteni rá.


ZeNe:   I let you in my brain
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 19 2020, 21:33
Vendég
avatar

Vendég


Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Úgy tűnik, szavaimmal -szerencsére- abba az irányba tolom meglátását, hogy jó magam az őrült mágusokkal értek egyet. Ez így rendben is van, higgye csak azt, annál nehezebben jön rá, hogy egy vagyok azok közül, akiket "elítélek". A beszélgetésnek és ennek a túl idilli együttlétnek korán véget vetek. Szinte érzem, ahogy megdermed kettőnk között a levegőt, ahogy komoran szembesítem a ténnyel, miszerint túl sokat képzel rólam. A kabint elhagyva a hordóhoz sétálok. Megmerítem a kancsót, és habár szomjas vagyok, nincs kedvem inni. Rossz kedvem van. Mérges vagyok, ingadozó. Bele kóstoltam a tiltott gyümölcsbe. Végül csak rá veszem magam, hogy igyak, majd visszaindulok. Út közben elém jön a férfi, teljes hadi díszben. A gyomrom görcsbe ugrik, ahogy látom, teljes pompájában, csak enyhén sántítva. Bassza meg. Oda lép hozzám, és annak ellenére, hogy milyen zord voltam vele, megölel. A kezem automatikusan felemelném, hogy ezt viszonozzam, azonban megáll félúton, és leengedem őket, az így megdőlt kancsóból egy kicsit ki is csorog a víz. Erőt veszek magamon, és állkapcsomat is megfeszítem, hogy kifejezéstelen maradjon az arcom, mikor rám néz.
- Nézz a lábad elé kifelé. Csúnya sérüléseket szerezhetsz a csapdáktól. - mondom, majd mögé, kissé jobbra mutatok, a falnál lévő sötétségbe.
- Ott tudsz kimenni, Gors Velen felé fogsz nézni, ha elhagyod a barlangot. - igazítom útba. Amikor azt mondja, hogy majd még keres, biccentek egyet. Egészen addig nem mozdulok onnan, amíg nem látom eltűnni a járatban. Amint elhagyta a csarnokot, visszasétálok a kabinba. Halkan sóhajtok az ágy, és a törött sin látványára. Az utóbbit azonnal a tűzre dobom. Az asztalhoz lépve meglátom az erszényt, majd valamit, ami papírba van csomagolva. Óvatosan kibontva azt, megilletődöm... Csokoládé?
Ilyet nem eszik ám akárki, csak aki jó pénzt költ rá.
- Ostoba. - sóhajtok egyet, de valahogy még is képtelen vagyok visszafogni azt a halvány mosolyt, ami rám tör.

Ha nem is marad minden úgy, ahogy kezdődött, legalább megtapasztaltam, életemben először, milyen amikor valaki igazán foglalkozik velem.


JEGYZET: Köszönöm a játékot *w*

ZENE: Darkest Night


Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 19 2020, 21:53
Ajánlott tartalom




Lynx & Hound - Claidim & Niorodice - Page 2 Empty
Re: Lynx & Hound - Claidim & Niorodice

Vissza az elejére Go downBevésődött:
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» First Contract - Claidim & Niorodice
» Cat vs Lynx - The Witcher Telltale
» Claidim Aeld Hostirt
» Niorodice - Claw of the Den
» Két lépés, hogyan húzd ki a gyufát - Karméle & Niorodice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Befejezett játékok-
Ugrás: