World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
Farkasok dala - Vilkas & Lambert MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 Farkasok dala - Vilkas & Lambert 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Robnean Kedd Ápr. 30 2024, 06:27


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
Farkasok dala - Vilkas & Lambert Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Farkasok dala - Vilkas & Lambert

Vilkas & Lambert




A kandallóban alig lobogott a tűz, a halovány lángok egy régi kormos üst alját nyaldosták, melyben valamiféle étek fortyogott. Az ürüpörkölt faggyús illata lengte be a hatalmas termet. A parasztok készültek, de hogy mire, azt nem sejtettem. Szúrós tekintettel, s komor arccal néztek rám. Mellettük kiegyenesített kasza, vasvilla, és szögekkel kivert bot hevert. Minden király rémálma. Úgy hittem, hogy valamiféle felkelés kellős közepére estem be.  
- Hé, idegen! Bejön a huzat! – a fapallókból összetákolt ajtót, behúztam, s a fogadó sarkában ülő férfi folytatta. – Na és Tomas hol van? Nem láttam, amióta visszajöttem az oxenfurti piacról.
- Nem hallottad? A kondáslegény talált rá minap, minden csupa vér, belek, és agydarabkák. Az a kis fattyú, biztos rémálmokkal fog küzdeni pár napig. – szólalt meg egy másik alak a sötétben. Mindenki a halálesetekről suttogott, meg valami rémről. Aligha véletlen a fegyverek közelsége, bizonyára így ballagnak haza. A pulthoz ülök, egy görényképű tímár mellé, kit átitat a bőr szaga.
- Büdös vagy. – motyogja az orra alatt, és elköltözik a közelemből. Jó rég nem fürödtem, ráadásul a ruhámat átitatta a bűzlidércek vére.
- Szóval, mé gyüttél? – nem válaszoltam a csaposnak, hanem csak az orenemet vertem a pulthoz, mely egy sörnek megfelelő árt fedezett. Teletöltötte a kupámat, azután lecsapta azt, annyira hogy a hab némileg kifröccsent. Ahogy a számhoz emelném azt, megfogja kövér ujjaival a csuklómat. Gyilkos szemekkel meredtem vissza fogadósra, ki kissé meghőkölt, ám makacsul tovább markolt.
- Azt kérdeztem, hogy mé gyütté…vaják? – mindenki összenézett, azután összesúgott. Valaki a szomszédtól kérdezte meg, hogy jól hallotta e. Az székek nyikorognak, és azok tulajdonosai felállnak, valamint pár lépéssel közelebb jönnek.
- Én éppen inni jöttem.
- Csakugyan, addig nem iszol, ameddig el nem fogadod a felhívást! – teszi hozzá a csapos.
- Miféle felhívást? – az ívó tulajdonosa ujjait a pergamenre helyezte, mely hordó mellé volt kitűzve. Felkeltem, majd a kezemet elrántva kiszabadítottam a fogásból, s komótosan odasétáltam a papírfecnihez.
Szóval nyolcszáz oren annak, ki megöli a farkasembert. Kecsegtető jutalom, azonban érdemes lenne tárgyalni azzal, aki gondoskodik a fizetségemről. Valami helyi földesúrról van szó, ki a rezidenciáján rostokol most is. Kiértem az ajtón, de mintha dézsából öntenék. A zsúptetőn szinte dörömbölnek a jókora esőcseppek. Minden sártengerré vált, ám a meglepetést a villámfényében körvonalazódó alak jelenti. Esőáztatta csuklyát visel, s hollófekete ázott haja csomókban lóg ki a gúnya alól.
- Már egy ideje várok önre. Kérem, ne ölje meg a férjem. Csakis magára számíthatok. Az én uramat megátkozták. – vállat vonok, mint akit mit sem érdekelne, azonban látom a kétségbeesést az asszony szemében. Az utolsó reménye én vagyok, és szó szerint belecsimpaszkodik a ruhámba.
- Rendben, megpróbálok tenni valamit. Ha megoldódik a probléma, úgy is megkapom a pénz átok ide, vagy oda. De azokat a keményfejű parasztokat nehéz lesz meggyőzni, hogy vérontás nélkül megoldódott a probléma. Mutasd hol az urad! - a következő holdtöltéig, még egy nap van, addig hátha tudnék valamit kezdeni az üggyel. Felpattantam a lovamra, ám mintha valakit láttam volna szintén arra járni lóháton. Nem adtam túl nagy okot az aggodalomra, a nőt ekémbe ültettem, és útra keltem vele.

Jegyzet:Jegyzet helye

Zene: Bloodborne Soundtrack OST - Moon Presence



Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Feb. 04 2020, 19:47
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Farkasok dala - Vilkas & Lambert


Vilkas & Lambert

Redania, észak középpontja, inkább észak seggluka. Az örök tűz kultuszának csúfolt manipulatív propagandista rasszizmus kiindulópontja, ami Novigrad mocskos utcáin gyorsabban terjed, mint a pestis. Még egy ok amiért nem sorolom a kedvenc helyeim közé azt a fertő várost.
Sóhajtottam karba tett kezekkel és tovább néztem az előttem elhaladó pirosba öltözött térítőt a kompániájával. Ahogy elvonultak köptem egyet és megböködtem csizmám sarkával Trampli oldalát, hogy elinduljunk. Nemsokkal ezelőtt a hirdetőtáblát böngésztem, a szokásos tojáskunyerálás meg „kivénhedt kecske eladó” hirdetések között megint akadt vajáknak való munka. Egy rövid alkudozás után, el is vállaltam a megbízást. Megkaptam az útbaigazítást a legutóbbi támadás helyszínére és valószínűleg lassan oda is érek, mivel megéreztem a kiontott belek szagát és fura marcangoló és cuppogó hangokat hallottam. Leszálltam lovam hátáról, úgy döntöttem, inkább gyalog közelítem meg az ismeretlen hangforrást.
-A rohadékok el se takarították a hullákat! – morogtam miközben a kantárt átvetettem a ló fején és felakasztottam az egyik közeli fa ágára.
Valahogy volt egy olyan sejtésem – esetleg a bestiáriumok meg tudományos könyvek bújásával eltöltött évek okán –, hogy valamiféle kóbor nekrofággal van dolgom, de nem számítottam egy gravierre, főleg, hogy a holtestek már nem frissek. Övemről leszedtem egy Arany Oriálé főzettel teli üvegcsét és megittam, hátha így elkerülöm a nagyobb mértékű mérgezést. Halk szisszenés szűrődött ki az összeszorított fogaim közül ahogy éreztem, hogy ereimet szinte rögtön átjárja a kotyvalék.
Előhúztam ezüstkardomat és elindultam a rémhez. Undorító csontkinövéses fejét azonnal felém fordította és habozás nélkül nekem iramodott. Kitértem a csapása elől és piruettbe kezdtem, többször is megváltoztattam irányát, hogy összezavarjam az amúgy sem túl eszes, de erős lényt. Párszor eltaláltam, mély vágásokat ejtve az izmain és inain, majd elrugaszkodva oldalra ugrottam, hogy bordái között könnyen becsúsztathassam a kardomat, ezzel halálos csapást mérve rá. Sikerült is és a dögevő egy rövid rázkódás után elterült a földön. Ezért igazán kár volt meginnom a főzetet, úgy tűnik ahogy telnek az évek egyre jobb leszek.
Felvettem egy rongycafatot a földről, ami valamelyik áldozat ruhájához tartozhatott valaha. Letöröltem vele az ezüstpengét, majd visszacsúsztattam a kardot a hátamon lévő hüvelyébe.
Nyomok után kezdtem kutatni. Azt már tudom, hogy vérfarkassal van dolgom, abban reménykedem, hogy találok valami utalást arra, hogy ki is lehet az illető. Bár az utóbbi holdtölte nem mostanában volt, mégis maradt egy kis reményem, hogy valami szőrcsomót vagy ruhadarabot lelek, ami csodával határos módon valahogy épp itt esett le a célpontomról.
A földön heverő összes rongydarabot végig szaglásztam, még azokat is, amiket átjárt a bél meg egyéb testnedvek. Az én szakmámban nem engedhetjük meg magunknak a túlzott finnyásságot.
Az egyik ilyen cafat furcsa illatot árasztott magából. Az éretlen szőlőből készült verzsüét, leginkább csak a gazdagabb személyek engedhették meg maguknak, hogy ruhájukat ebben mossák. Én is csak azért ismerem ezt az illatot, mert megfordultam egyszer kétszer szofisztikáltabb hölgyek ágyában is.
Tramplihoz mentem, felültem a hátára és visszaindultam a faluba. Ott pedig meg is éreztem a verzsü illatát, közben az ég elsötétedett, mintha már szinte az éj közepén jártunk volna és hatalmas cseppekben kezdett el esni az eső, ezzel megnehezítve a dolgomat. Ráadásul rátettek a dörgések és villanások is, amik megzavarták néha a lovamat is. Abban reménykedtem, hogy a kardok a hátamon, nem fognak villámhárítóként szolgálni a viharban.
Nemsokára egy takaros kis kunyhóhoz értem, túl takaros az itteni népekéhez képest. Leszálltam és kikötöttem a lovam, közben láttam hogy egy nő és egy férfi közelít felém szintúgy lóháton. A nő a férfi előtt ült, eltakarva az arcát, de a két kard könnyen kivehető volt a hátán.
Csípőre tettem a kezeimet és lelkiekben felkészítettem magam, hogy elküldjem az ebellette kutyafattyát a bús picsába, mert ez az én megbízásom, de ahogy közelebb értek leengedtem a karjaim.
-Jó látni hogy már letettél a Ruszalkák és Nimfák kergetéséről! Egy sima nő is elég már? – mosolyogva üdvözöltem.

Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 05 2020, 21:06
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert

Vilkas & Lambert


Már kerestem volna lovam kantárját, mikor egy köpenyes idegen előlépett az árnyak közül. Az öreg Vesemir sokszor mondta, miszerint az ösztöneinket gyakran eltompítja a rozsdánál is veszélyesebb dolog, mégpedig az önteltség. Megkésve nyúltam a kardom markolatához, melynek bőrfonata jellegzetes hangot adva megfeszült a kezem közt. Fenyegető tompa fénnyel csillant meg az acél, amint az résnyire kihúztam tokjából. Szinte azt súgta az idegen számára, hogy ,,még egy lépés, és valamitől megszabadítom tested” meghőkölt az előttem álló. Jobban megnéztem magamnak, és akkor vettem észre, hogy egy ártatlan nőről van szó. A fehérnép beavatott nagy bánatába, mely a küldetésem egész kimenetelét megváltoztatta. Nem vagyok hóhér, legfeljebb a szörnyek számára, hogyha egy embert elátkoznak, akkor csakis a legvégsőbb esetben ölök. Megállok az asszonytól pár lépésnyire, és rámeredek.
- Szóval a férjednek, voltak haragosai?
- Számot nem tudnék arról adni vaják uram, sokakat dolgoztatott a földjén, kiket épphogy megfizetet. A napszámosok csakis a száraz kenyeret ehették, mit elébük rakott, de maga elébe mindig hivalkodó zsírtól tocsogó cupákokat tétetett. A gőzölgő húsokat csak ő fogyaszthatta, de volt ott annyi, hogy egész falut megetethette volna vele. Hogyha valaki elég bátor volt, hogy átnyúljon az asztal másik végibe, akkor azt nem szólta meg, csak később ebéd után vitette el, és a napjától függően mérette rá a botütést. – az asszony elszégyellte magát, és nagyot nyelt. – Na meg ott van a mogorva testvére, kivel folyton a földeken vitatkoztak. Ha tehetnék, hatalmas kőfallal kerítenék el a határaikat, csakhogy a másiknak fejfájást okozzon…nem tud róla uram.
- Miről nem?
- Senki nem tud róla, hogy mi lett… - kis hatásszünet, miközben két részeg danolászva kilép az ivóból. – Senki nem tudja mi ő, de a testvére rakta ki a felhívást, hogy véletlen e, vagy sem, azt nem tudom. Megeshet, hogy ő átkozta el?
- Semmit sem zárhatunk ki. – vakartam meg az államon növő, apró sörtét.
A lovamra pattanok, azután a nőt elém ültetem.
- Talán a legjobb az lenne, ha uraddal is beszélnék, viszont a testvérét is ki kéne faggatnom.
- A falu két másik szegletében laknak.
- Ez elég nagy gond…
Már épp indulnék, mikor egy madárijesztőre hasonlító piperkőc számot kérően, csípőre tett kezekkel vár reám. Egy fennhéjázó goromba hang tör fel belőle. Akárhány kutyafattya közöl, megismerem ezt a hangot.
- Lambert, nem illő egy hölgyet ilyen helyzetbe hozni. – szólítom meg a hátranyalt hajút. – Inkább azt mond meg, mi járatban vagy errefelé. Azt ne mond, hogy már megint keresztezzük az utunkat, mint Rivia mellet. Az a villásfarkú kevés pénzt hozott, miután a jutalmat megfeleztük.
Igaz a szörnyek egyre kevesebben vannak, de jut elég bestia minden vajáknak. Még az is lehet, hogy csak egy sörre ugrik be, hiszen a nap hamarosan alábbszáll. Hogyha tényleg ugyanazt a bestiát üldözzük, akkor megcsóválom a fejem.
- Minden esetre kapóra jöttél pont. – elmondom neki, amit eddig tudok, szerencsére a zuhogó cseppek eltompítják a hangomat, ha netán arra kóborol egy kíváncsi fül. – Én elmegyek a nő férjéhez, te addig faggasd ki a testvérét.
Kicsit se kell több, az asszony elmagyarázza az útvonalat, viszont óva inti Lambertet. Azt mondja, hogy nem éppen vendégszerető a rokon, kihez majd próbál eljutni. Az est váratlanul érint minket, máris besötétedett. Intek egyet Lambert irányába, azután a ló horpaszába vágom a sarkam.


Jegyzet:Jegyzet helye

Zene: Bloodborne Soundtrack OST - Moon Presence




Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Feb. 09 2020, 11:22
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert


Vilkas & Lambert

Az előtte ülő fehérnép szűzies pirulásba kezdett miután befejeztem. Nocsak, egy rendes nő, aki nem rögtön a nyakának ugrik annak, aki meg meri említeni, hogy lenne valami köze egy olyan férfihoz, aki maga előtt lovagoltatja. Vilkas pofájának látványa meg kicsit felderítette a szívemet, legalább így tudom, hogy mégse kötötte fel magát Wil szeretője miatt.
-Az étellel, de a te esetedben megbízással, sem illik játszani, mégis az a hobbid. – pimaszul mosolygok – Vesemir mesélt valami bruxáról is. Pedig azt hittem csak Geralt akar meghágni mindent, aminek csöcsei vannak és mozog. Na de ennyi elég is volt a bájcsevejből – legyintettem egyet -, tudtommal én vagyok az egyetlen, akit felbéreltek erre a vérfarkasra.
Igen a villásfarkú nem töltötte meg roskadásig az erszényemet, de kevés munka, kevés fizetség. Ez mindég így volt, de most egészen más a helyzet, nem egyszerű egy vérfarkassal harcolni, a regenerálódási idejük is szélsebes, nem csak a karomcsapásaik és ezzel megegyező árat sikerült megalkudnom.
Végighallgattam az ő és a nő mondandóját, de mielőtt szólni tudtam volna már el is akart indulni, mintha beleegyeztem volna bármibe is. Gyorsan elkaptam a ló pofáján a kötőféket, ami ennek hatására megpróbált ágaskodni, de jobban belekapaszkodtam és lehúztam, mielőtt ledobta volna magáról testvéremet és az asszonykát.
-Ne siess annyira! – morogtam miközben a ló nyakát simogattam, hogy lenyugtassam – Ez miért érné meg nekem? – értetlen grimasz ült az arcomra - Már felvettem a megbízást. 960 csillogó érme, amiről Foltest mosolyog vissza. Semmi nyomozás, meg ide oda rohanászás. Ha megtalálom még most akkor fene bánja, legalább könnyebb dolgom lesz. Ha nem akkor meg teliholdnál csak a földeken kell sétálnom és ha úgy vesszük házhoz jön.
Mit érdekel engem, hogy el van átkozva. Gyilkol, akkor pusztuljon. Amit meg hallottam róla így Vilkastól, nem sokan siratnák a ravatalon.
-Mutass már rá, hogy hol a haszon!
Igaz én csak öregbítem a vajákok rossz hírét, de legalább nem alszom minden nap a szabad ég alatt a mocsokban. Márpedig, ha valaki jóindulatból dolgozik háláért, az koldus sorsa jut. Én pedig nem szándékozom, ezért ingyen munkát nem vállaltam el még egyszer sem, nem is akarom megtörni ezt a jó szokásomat. Még a csinos skellig papnőcskétől is elfogadtam a szolgáltatásaim ellenében nyújtott juttatástattól függetlenül, hogy majdnem sikerült kinyíratnom.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Feb. 09 2020, 16:04
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert

Vilkas & Lambert


Micsoda alak ez a Lambert, először találkozok vele annyi év után, és ismételten egymás vadászterületére tévedünk, ráadásul az asszonykával se finomkodik. Na, igen, van egy stílusa az egyszer biztos. A legtöbb gőgös aranyifjú, valamint az elkényeztetett királylányok, nem igen tűri meg a nyers stílusát. Még szerencse, miképp a vajákok már hozzá szoktak a finomkodás nélküli mondandóhoz. Elégszer köpnek le elénk az útra, illetve átkoznak el, hogy leperegjen rólam a pimaszsága.
- A vén perverz, néha igencsak kicifrázza a történeteket. Viszont volt benne igazság. Gyanítom, te se tudtál volna ellenállni neki, legalábbis abban az alakban. – mégis mivé leszünk, ha már Kaer Morhen falai is pletykáktól hangosak. Igaz van miről beszélni, egy jó pofa sör mellett, de ezek szerint az öreggel nem árt elbeszélgetni. Remélem Wilkinának, nem beszélt semmi olyat, ami rossz fényt vethet rám.
- Engem egy egészen másvalaki bérelt fel. – biccentettem a nő irányába. Nem mintha meg kéne osztanom Lambertel az eddigi tudnivalóimat, viszont a sajátos törvényeimnek engedelmeskedve beavatom azokba. Az asszony is hozzátesz a beszélgetéshez, így egy kerek egész összefoglalót kap. Hosszúra nyúlt ez a beszélgetés, akár a rétestészta, és még sehol se tartunk. Azokért a fránya orenekért, nekem is viszketett a tenyerem, de nem csak én türelmetlenkedtem, a lovam elülső patájával a sarat kaparta. Versenyló is lehetett volna, amilyen tüzes a vérmérséklete, viszont neki én jutottam.
Úgy véltem, ideje indulni, mégis a másik vaják megfogta a kötőféket, melyre a hátasom egy pánikszerű nyerítéssel válaszolt. Próbált felágaskodni, viszont a férfi nem engedte neki. A nő rémülten felsikított, és az állat nyakába kapaszkodott.
- Még szerencse, hogy Lambertnek hívnak. Másnak ezért a kezét már rég lecsaptam volna. – szúrok oda neki morcosan, hiszen akármennyire fitogtatni akarta a gyorsaságát, más módszer előnyösebb lett volna, mondjuk egy figyelmeztető szó. – Néha azt hiszem, hogy az erkölcsi érzéked, egy macska iskoláséval vetekszik kedves barátom. – csóválom meg a fejemet, szívtelen szavaira.
- A férfjem…
- Folytasd. Ha tudsz valamit, ki vele! – szólok a nőre, aki elfojtotta a mondandóját.
- A férjem, mikor átváltozik nem csak öl. Aranyat ürít, és utána azt falja fel, ha jól láttam. Hogyha megmentik a pénzt, akkor azok a magukéi lehetnek.
Nagyra nyílt szemekkel hallgatom végig a furcsa, és nem egészen gusztusos történetet. Hát aranytojást tojó lúdról, mintha valahol halottam volna, viszont aranyat szaró vérfarkasról még nem.
- Látod barátom, jól jársz. Segítünk egy fenevad, hasmenési problémáin, és ráadásul egy emberi életet is megmentünk vele.
Hogyha elenged, akkor én végre nekiiramodok az éjszakának, mert mostanra már rátelepedett a vidékre a sötétség. Már csakis a meleget árasztó fény segítségével lehetett eligazodni, melyek egy-egy otthon ablaküvegén kiszűrődtek. A borostyános szemeim, gyorsan hozzászoktak a csillagok, illetve a hold hiányához, ugyanis azokat sötét fellegek irigykedve takarták. Egy fekete macska körvonalait vettem észre a falu határában, ki az irháját mentve az elázástól, szaladt a mesterséges otthona irányába. A földeken, még itt-ott egy-egy lámpás, vagy tanya fénye látszott, ahogy a településről kiértünk. Mi az egyik ilyen fény felé közelítettünk.
A jókora birtokhoz, egy viszonylag szerény ház tartozott…igaz több volt ez egy parasztviskónál, de ez is tükröztem, mennyire fukar volt annak ura. A víztől nehéz csuklyámat hátra csaptam, mire a zsúptető alá értünk. Hagytam, had menjen a nő előre. A vályogházban, minden szanaszét hevert. Törött agyagtányérok, felborult székek, és megannyi kacat szerteszét. Egy csapzott, rémült férfi teremt előttem, ki az asszonyának vállaiba vájta ujjait.
- Megmondtam, hogy senkit se hozz ide némber! – rázta a nőt, mint napszámos az almafát.
- Hé! A felesége csak jót akart…vaják vagyok.
- Mi az meg akarsz öletni, te idióta! – mintha ott se lettem volna, hirtelen egy pofon hangzott el, viszont nem a nő kapta azt, én adtam a zavarodott birtokosnak.
- Szedje össze magát! Maga el van átkozva, engem pedig a felsége bérelt fel, hogy azt megtörjem.

Jegyzet:Jegyzet helye

Zene: Bloodborne Soundtrack OST - Moon Presence



Vissza az elejére Go downBevésődött: Szer. Feb. 12 2020, 22:18
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert


Vilkas & Lambert

Hiába feltételezi, hogy én is rámozdulnék bármire, nagyon nagy tévedésben él. Engem nem vonzanak a késfülű egzotikumok, meg a hegyesfogú abnormitások. Szigorúan embernő párti vagyok, meg még a vajáklánykák csúszhatnak át a szűrőn… talán, ha lenne olyan varázslónő, akinek sikerül megragadni a fantáziám akkor még ők, de az nagyon csak talán.
- Mit nem képzelsz?! – megjátszott ledöbbenéssel nézek rá – Igaz nem futok köröket, hogy honnan az anyjukból szalajtották őket, de tudatosan, szörnyekkel nem kezdek.
Elnevetem magam a keménykedésére. Vén trotty, még akkor sem tudná lecsapni a kezemet, ha akarná. Meg úgy csinál mintha valami hatalmas bűnt követtem volna el. Nem! Neki kellene lecsapni a lábát, amivel a lovat intette indulásra, mielőtt végighallgatta volna az én véleményemet is.
-Olyan rég találkoztunk, már el is felejtettem, hogy te vagy az erkölcsös vajákok makulátlan mintapéldánya. – Forgattam meg a szemeim, undorral nézve rá, ami nem tartott sokáig, hiszen ahogy a nő belekezdett az elbeszélésébe már a hasamat fogtam a nevetéstől.
Hát ez briliáns, micsoda humora lehet annak, aki ilyen mód átkozta el, szívesen meginnék vele pár pofa sört. Valamivel nagyon a torkába léphetett ez az ürge, ha ilyen – másoknak felettébb szórakoztató, de neki – kegyetlen büntetést szabott ki. Alig tudtam uralkodni magamon, hogy abbahagyjam végre a röhögést. Még egy-két könnycsepp is kiült a szemeim sarkába, majd kis idő elteltével hangtalan nevetéstől rázkódva kisöpörtem őket kézfejemmel és végre válaszolni tudtam Vilnek.
-Itt már nem állja meg a mondás, hogy a pénznek nincs szaga. – mosolyogtam – Igen, menj vele beszélni te. Gondolj csak bele milyen szájszaga lehet a fickónak. Ugh – öklendezést imitáltam és eloldottam lovam, majd felpattantam a hátára.
-Akkor itt találkozunk. – Intettem és mindketten nekiindultunk saját célunk felé.
Nem járunk így sem jobban. Hiszen a nő szerint megeszi az aranyat, és ha megöljük elég lenne kibelezni, azt’ az is a miénk lenne a jutalommal együtt. De Vilkas, az elesettek és aranyszart zabáló vérfarkasok védőszentje, mivel felvette a megbízást, mindenképp megakadályozná, hogy ekképp járjak el.
Elért az éjszaka. A sötét nem zavart, de irigység gyúlt bennem a vállukra vetett szütyőkkel hazabattyogó parasztok látványára. Nekik van otthonuk, várják őket. Nekünk meg van az annak csúfolt kínzókamra, másnéven Kaer Morhen. Megsem lepődnék, ha nem pusztán a Vöröskével való vitája tartotta volna távol Vil-t az erődtől.
Elértem a megbízóm házához és most kivételesen nem kötöttem ki a Tramplit, hisz nagy eséllyel úgyis halálra harapja az oktalan barmot, aki megpróbálkozik az elkötésével, na meg nem szándékozok órákig cseverészni. Axi barátom hamar megpergeti még a legmakacsabb nyelveket is.
-Héj – kiáltottam el magam miközben beléptem az ajtón, jelezve, hogy itt vagyok. Feltűnt, hogy a bútorok teljesen más helyen voltak, mint eddig. Az értékesebb dolgok, amik eddig a polcok tetején díszelegtek, már ládákba és zsákokba előkészítve hevertek a szoba közepén álló asztal körül.
-Végeztél? – rezzenéstelen arccal sétált elém és álmosan söpörte ki a csipát a szeméből. Azért mégis csak a testvéréről van szó, könnyen lehet, hogy tényleg ő a bűnös.
-Kicsit megváltoztak a körülmények – karbatettem a kezem és összeszorítottam a szemöldököm, hogy testbeszédemmel és mimikámmal is jelezzem; szarban vagy ember.
-A feje nélkül meg ne próbálj visszajönni. Addig egy rézgarast sem kapsz tőlem.
Hogy a jó édes anyád! Esetleg együtt vadásztunk kikimórokra, hogy ilyen hangsúlyt megenged magának ez a semmirekellő?
-Nincs kedvem felesleges köröket futni. Úgyhogy most végighallgatsz, vagy annyiszor váglak pofán, ahányszor szóra nyitod a szád, egészen amíg nem marad épp fogad! Tudom, hogy el van átkozva a testvéred, te meg meg akarod öletni. Ez a kettő elég gyanús, nem? Na már most, a másik személy többet ajánlott az átok megtöréséért és ha, ne adj isten te vagy a….
-Mocskos vaják! Tudtam, hogy nem vagytok semmire jók, csak pénzt kicsalni az emberektől! – az inzultálására, leengedem a kezeim magam mellé és megrázom a fejem.
-Hiába is jártatom a szám! – már éppen ütésre készülök mikor felemeli arca elé a kezeit ijedten és tiltakozni kezd.
-Ne, ne, fizetek! Mennyit akarsz?
Ezt már jobban szeretem hallani, igaz most nem éppen erre a reakcióra számítottam, de elindultunk végre egy irányba.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Feb. 15 2020, 14:16
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert

Vilkas & Lambert


A várakozásoknak megfelelt Lambert élcelődése, régen találkoztam vele, de úgy tűnik ő se változott egy nyúlfarknyit se. Habár volt valami abban, amit beszél…mégse jó szándékból emlékeztetett a szörnyekkel való kalandozásaimra. Még jó, hogy Erenoréről semmit sem tud, bizonyára folyamatosan felróná nekem, miszerint kikezdtem egy rókadémonnal. Mindegy, később csak kibújik a szög a zsákból. Talán jobb megelőző csapást mérni Kaer Morhen-re, és be kéne nekik mutatnom. Az lesz a legjobb, ha lányommal kezdem, hiszen neki sokkal felvilágosultabb felfogása van, és így tovább, a végére pedig hagyom Lambertet. Emlékszek miképp viszonyult Geralt szerelmeihez, szóval felkészülök a legrosszabbra.
- Mivel nem tartom neked a gyertyát, minden szerelmeskedésednél, így honnan is tudnám biztosan, hogy igaz e az amit állítasz. – jogos a riposzt, hiszen minden egyes embernek vannak rejtegetni valói, hallottam olyanról is, ki azonos neméhez vonzódik, és látszatként folyamatosan volt neki valakije, kivel leplezte a másságáról szóló pletykákat. Ez a királyi családokra is igaz, nem csak a közemberekre. Szóval Lambert esetében is akármi megeshet lámpaoltáskor.
Nem fogadom jó néven, ahogy megállítja lovamat. Kissé hirtelen haragú vagyok az ilyen esetekben, de türtőztetem magam, amennyire tudom. Csak egy figyelmeztetés az, amit elejtek neki címezve.
- Ugyan…Fehér Farkashoz nyomába se érek, ha erkölcsről van szó. – válaszoltam vissza, majd ölbe tett kézzel és szúrós szemekkel néztem le a másik céhtársra. A nő elbeszélésére, persze én is kissé megdöbbentem, és csak görcsös köhécseléssel nyomtam el a nevetést, melyet nem is a történet, hanem inkább Lambert feszélyezetlen kacaja váltott ki. Miután barátom kifejezi, hogy a jól ismert mondásnak nincs most értelme, csak a fejemet fogom és mosolygok.
- Azt hiszem, én hamarabb érzem meg a szájszagot. – vágtam oda még viccesen, viszont kissé megbántam a kijelentésemet, amint a nő szemeit rám meresztette. Kissé szégyelltem maga, hiszen én nem vagyok ilyen…a franc essen beléd Lambertbe! Mindenkire rossz hatással van, remélem Wilkina a közelében nem esik ugyanabba a hibába, mint én.
Megérkeztem a házhoz, hol az elátkozott személy élte nem éppen kielégítő életét. Zavart volt, és dühös, olyannyira, hogy majdnem nekiesett az asszonynak. Lehetséges, miszerint én szépítem a dolgot, talán mindennapos ez a bánásmód? Megszokás, vagy nem megszokás, nem tűrhetem senkinek se a bántalmazását.
- Bocsánat, de amióta ez a valami megpecsételte a sorsom, nem tudom irányítani magam. Sok embert bántottam, de még milyen sokat. – szipogott a férfi könnyeivel küzdve. – De Teresra soha nem emeltem volna kezet…soha.
- Én nem vagyok, pap kinél meggyónhatsz, sem pedig bíró, ki ítélkezik feletted. Akármit követtél el, engem az nem érdekel. Én csakis azzal törődök, hogy egy szörnnyel kevesebb legyen az éjszakába, vagy így, vagy úgy. – a legjobb állapotban lévő széket felállítottam, majd a háziúrral szemben leültem. – Szóval, akkor meséld is el nekem, hogyan történt ez.
- Csak térjek a tárgyra?
- Nem kedves…
- Olaf.
- Na, kedves Olaf, az nem elég. Szeretek mindent tudni, olykor a legkisebb részlet a legfontosabb egy átoknál. – szépen előre dőltem, és ujjaimat összefontam magam előtt. Az átkozott megköszörülte a torkát és belekezdett. Minden egyes szó az elmémbe ivódott, a portál játszott központi szerepet, na meg a kincsek. Ostobaság a mágusokkal kezdeni, sok ember alábecsüli a kepeségüket, még én is kerülöm velük a konfliktust. Felálltam, egy szót sem szóltam csak mentem az ajtó irányába. Az asszony az ajtó elé ugrott, s elzárta az utamat.
- Tud az uramon segíteni?
- Megpróbálok, de mindenekelőtt elmegyek a társamhoz, és összedugjuk a fejünket. – lassan félreáll Teresa, és utamnak enged. A lóra pattanok, és egészen a megbeszélt helyig vágtatok.

Jegyzet:Jegyzet helye

Zene: Bloodborne Soundtrack OST - Moon Presence




Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Feb. 18 2020, 20:42
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert


Vilkas & Lambert
A tarkómat vakargattam, a férfi meg már a földön guggolva takargatta a fejét. Hogy a franc verne bele Vilkasba. Nem elég, hogy megint egy szerződés alatt találkozunk, de még keresztbe is jön nekem. Könnyű pénz lenne, sőt! milyen jó pénz! Ritkán jön szembe ilyen nagylelkű fizetségi ajánlat a magunkfajtának. Erre meg a kóbor lovag megjelent és nem tudni mennyi pénzt kapunk, na meg szó szerint szaros érmékkel fizetnek ki…
-Nem kell a pénzed. – morogtam, pedig ohh, dehogyisnem kellene – Azt mond el inkább, miért akarod megöletni a testvéred, mikor jól tudod, hogy megátkozták és megtörhető az átok.
-Ha ennyire tájékozott naccsád, akkor azt is tudod, hogy milyen ember az én fivérem. –
végre leengedte a kezeit és már nem úgy nézett ki, mint aki bármelyik pillanatban a nadrágjába fog csinálni.
-Csak hallottam ezt azt, de azt nagyon is jól tudom, hogy nincs annál idegesítőbb, mint amikor valaki az idődet fecsérli. Te pedig most pont ezt csinálod.
Megfogtam az egyik ujját és kiugrasztottam a helyéről. Nem fog maradandó károkat okozni neki, de kellőképp fájdalmas. Felüvöltött és elkezdett hátrálni.
-Szörnyeteg! Segítség!
-Idegesítő egy szarházi vagy, ugye tudod? Na kivele, hogy átkoztad el.
-Nem én voltam!
Odaléptem hozzá és megismételtem az előbbi mozdulatot.
-Esküszöm nem én voltam! Én csak a pénzét akartam.
Miközben mesélte a történetet, egy kört tettem a házban, mágiára utaló jeleket keresve, de nem találtam semmit.
Szóval a történet úgy hangzik, hogy rátalált a barlangra, ahol a testvére elrejtette a kincseket, elakarta lopni, de félt az istenverte, hogy teliholdkor felkutatná őt vérfarkas alakban és így két legyet akart ütni egy csapásra a megbízással. Még mindig megtud lepni, hogy hogy megered a nyelve a magát legerősebbnek meg legfenségesebbnek tartott embernek is, ha veszélyben érzi az életét. Ez mondjuk nem változtat a tényen, hogy egy alávaló szukafattya, aki átakart verni és ha nincs Vilkas nagy valószínűséggel sikerült is volna neki.
Mielőtt valami hülyeséget csináltam volna hirtelen felindulásból, kisétáltam a viskóból és felpattantam Trampli hátára. A fogadóig vágtattam, próbáltam lenyugodni, kisebb nagyobb sikerrel. Láttam Vilkas lovát a fogadó előtt. Kikötöttem az enyémet mellé és ingerülten robogtam be hozzá.
Leültem vele szemben, közben pedig intettem a lánykának hogy hozzon egy korsó sört.
-Remélem rájöttél valamire, mert én csak annyira hogy nem a testvér a tettes az átok ügyében és van egy barlang tele kincsekkel, na meg hogy nehezen türtőztetem a dühöm. – morogtam.
A csinos lányka mellém libbent a korsóval a kezében, amint letette az asztalra, végigsimítottam a fenekén egy kacsintással kísérve. Látszott rajta, hogy nem újdonsült dolog neki ez a viselkedés, nem kezdett szégyenlősködni, csak egy unott mosolyt intézett irányomba. Miután elsétált még egy kicsit szemügyre vettem, amit előbb a kezeim is felmértek. Visszafordultam Vilkashoz.
-Na, megéri nekünk ezzel szórakozni? – kortyoltam bele a hűvös, vizezett lőrébe.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Vas. Feb. 23 2020, 23:20
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert

Vilkas & Lambert



Ritka, mikor két vaják útja keresztezi egymást, de előszokott fordulni. Szerencsére, mi ismerjük egymást, ráadásul ugyanazon iskolából származunk. Talán egy macska, vagy kígyó…nem is tudom, attól függ milyen ember, de még az is lehet, hogy megölne, vagy legalábbis megpróbálná. Lambert, se én nem repestünk az örömtől, ám úgy voltam vele, ha már így összefújt minket a szél, akkor használjuk ki a lehetőség adta lehetőségeket. Nehéz a hátranyalt hajú cimborámat rávenni a becsületes munkára, talán némi plusz összeg fejében.
Az utjaink kettéváltak, majd én az asszony oldalán, elmentem ahhoz a bizonyos elátkozott lélekhez. Kezd egy olyan érzés motoszkálni bennem, hogy ez se azaz átlagos eset. A parasztházhoz érve, egy kisebb csetepaténak leszek majdnem a szemtanúja, ám szerencsére megvan bennem a mersz, hogy a két fél közé álljak.
Eléggé kacifántos történetet osztottak meg velem miután lenyugodtak a kedélyek, és én csak remélni tudtam, hogy tudunk segíteni. Igazából reményt adtam nekik, de még fogalmam sincs hogyan kezdek az egészbe. Jobbnak véltem először összedugni a fejemet a másik vajákkal. Ha ő bármi fontosat kiderített, akkor azt nekem tudni kell, de ugyanez visszafelé is igaz. Nincs más, mint a nyeregbe pattanva, igyekezek az ivó felé. Még nem láttam a másik lovát, ám mivel nem akartam kint ázni, ezért beültem a fogadóba. Rendeltem egy sült pontyot, majd mellé egy pofa barna sört. A várakozás nem tartott sokáig, nagyjából a pontyom felénél jártam, és épp egy szálkával küzdöttem, mikor Lambert beviharzott. Nem volt valami boldog, ám én egy gúnyos mosollyal fogadtam, hátha észreveszi magát.
- Értem. – nyugtázom a mondanivalókat, majd a késemmel egy jókora szeletet nyesek a vacsorámból. – A kincsekhez…egy portál vezet, amelyet egy varázsló hozott létre Olaf számára, de ő eléggé fösvény volt, és talált valami problémát a varázsló portáljában, ami kifogásnak használt, hogy csak a fele fizetséget adja oda. Nehezen, de utána még azt is bevallotta, miszerint meg akarta öletni a varázslót ennek tetejébe. – a szelet halat jóízűen csócsáltam, majd egy nagyot belekortyoltam a habzó italba. A fehércseléden egy pillanatra az én szemem is megakad, azonban nem találom olyan érdekesnek, mint Erenorat. Lassan befejezem az evést, és a kérdésre felfigyelek.
- Micsoda kérdés! Ha már ígéretet tettünk, akkor pláne, hogy elvégezzük a dolgunkat. Vagy, ha te nem akarod, hát… – csaptam le a kést, villát, melyet ugyanazon nő gyorsan elvisz előlem tányérostul, ki a sört szervírozta a mellettem ülőnek. – Tudod mit? Hogyha segítesz, akkor odaadom neked a toussainti vörösborom. Azt hiszem huszonöt éves, legalábbis a birtokosa azt mondta. Egy troll lemészárlásáért kaptam, bónuszba. Én már ittam belőle, s le a kalappal előtte. Akármelyik nő két korty után szétteszi a lábát, hogyha ezt issza.
Eléggé piszkos módszerrel akarnám rávenni Lambertet a segítségre, de talán pont ez a kis rábeszélés kell neki. Még megvárom, ameddig befejezi a sört, és ha beleegyezik a feltételekbe, akkor elviszem a portál pontos lelőhelyéhez.


Jegyzet:Jegyzet helye

Zene: Bloodborne Soundtrack OST - Moon Presence




Vissza az elejére Go downBevésődött: Kedd Márc. 03 2020, 19:09
Vendég
avatar

Vendég


Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert


Vilkas & Lambert

Amikor betértem ebbe a koszfészekbe még nem gondoltam volna, hogy ilyen rejtelmeket fogok felderíteni, nem is akárki, hanem Vilkas oldalán. Vöröskének is azt mondtam, hogy engedje el, mert valószínű, hogy már alulról szagolja a fecskefüvet, ha ennyi ideig nem volt képes bedugni az orrát Kaerbe. Mivel itt ül előttem, ezek szerint csak nem érdemeltük ki eléggé a festett szemű társaságát.
-Hmm…dörzsölt egy kurafi, de egetverően hülye is. Varázslóval packázni? -ráztam meg a fejem - Öreg hiba.
Nem vagyok kimondottan éhes, de a hal amit kollégám evett, túl ínycsiklandozónak tűnt ahhoz, hogy ne próbáljak elcsenni egy falatot a tányérjáról. Felemeltem amolyan megköszönésként a zsákmányomat aztán a számba dobtam.
Érdeklődéstől fűtve csillan fel a szemem és bár eddig nem említettem meg neki, de a kincses barlang is elég kecsegtető, mert onnan is szándékozom felmarkolni annyi aranyat amennyit nem restellek. A bort meg túl korai volt említeni, mert hiába iszom most is a sört. Úgy érzem a torkom szárazabb, mint Zerrikánia útjai és csak a szóban forgó bor tudná benedvesíteni.
-Rendben. – kiürítettem a korsóm és letettem az asztalra.
Pocsékolás lenne némberekre pazarolni, ha tényleg van annyira jó, mint azt Vilkas állítja. Ha minden jól sül el, akkor teli leszünk arannyal, nekem meg még egy jó borom is lesz az útra.
-Trollölő, még sincs annyi közös benned a Fehérrel, mint azt gondoltam.
Felálltam és követtem a lovainkhoz. A kantár szárával bajlódtam mikor belém hasított a felismerés.
-Te törtél már meg farkas átkot? – kereszteztem a karjaim a mellkasom előtt. - Én csak Vesemir tanításaira emlékszem, a bolondzsályás ingre meg valami főzetre.
Nem hiszem, hogy most bármelyik is segítségünkre lenne. Ha pedig az átkok diverzitását nézzük, akkor elég nehéz lesz rájönni, hogy mit is tegyünk. Felugrottam Trampli hátára és követtem Vilkast.
-Miért nem jártál már az erődben rég óta, tán meguntad a Kaedweni telelést? – töltöttem ki az ügetés közbeni csendet egy kis beszélgetéssel. Tisztában vagyok vele, hogy a nyirkos falak között fagyoskodva eltöltött éjjelek mennyire kecsegtetőek, de a francba is! Családként tekintek rájuk és jó érzés tartozni valahová, még akkor is ha én vagyok a fekete bárány. Egyedül lennék ezzel?
Vissza az elejére Go downBevésődött: Szomb. Május 23 2020, 17:35
Ajánlott tartalom




Farkasok dala - Vilkas & Lambert Empty
Re: Farkasok dala - Vilkas & Lambert

Vissza az elejére Go downBevésődött:
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vilkas
» Where the Cat and Wolf play - Karméle & Lambert
» Rég láttalak - Vilkas és Erenore
» Büszkeség és balítélet - Lambert & Pacsirta
» In vodka veritas - Lambert és Geralt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Archivált játékok :: Félbemaradt játékok-
Ugrás: