World of Witchers ― and other nightmares
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
In Memoriam
A staff
A Vadmacska Kódex MKw1O9zI2fDiLi3zPBjv1 A Vadmacska Kódex 39oL2yf9oLlO13W9fKCvHR
Tedd Deireadh
Itt olvasható mindenki számára a Kontinens eseményeit befolyásoló szálak összefoglalója.

Out of time: Yennefer és Geralt magához tér valahol Temeriában, nyomoznak a Tó Úrnőjét követő események után. A tehetséges Corinne Tilly oneiromanta segítségével visszaszerzik megkopott emlékeiket, továbbá tudomást szereznek egy, a Kontinenst elpusztító erejű katasztrófáról.

Deárme, elaine: Ciri és Braenn újra találkozik a Végzet Kardja óta először, Braenn megtudja, hogy Geralt él.

Virágnyelven szólva: Francesca Findabair hírét veszi, hogy a Háború Lovasasszonya Kaedwen felé lovagol, és mivel halottnak hiszi a kolleganőjét, feltartóztatja útjában. Mivel a hír igaznak bizonyul, és valóban Vengerbergi Yennefer áll előtte, meghívja magához egy hosszú és velős beszélgetésre. Yennefer még nem tudja, hogy Francesca bizalmasan kezeli-e a visszatértét, avagy rögvest értesíti-e Filippa Eilhart-ot. Beszélgetésükből kiderül, hogy a Kontinenst a Farkasförgeteg pusztítása fenyegetheti.

Egy házban az ellenséggel: Valdemar meghívja magához Yennefert, hogy Ciri és Geralt sorsáról tárgyalhasson vele. Yennefer tudomást szerez róla, hogy idő- és térközi utazásai egyikén potenciálisan Ciri magával hozott egy nem evilági pandemikus fertőzést, mely az egész Kontinens lakosságát megtizedelheti.

Temeria
Troubadour! Sing of our valor!: Foltest visszautasíthatatlan ajánlatot tesz Kökörcsinnek, melynek értelmében kémkednie kell Redaniában.

Temeria, f*ck yeah!: Meve, Lyria és Rívia királynője meglátogatja távoli kuzinját Temeriában, hogy átbeszélhessék, ami a Cintrai Béke óta történt velük.

Lyria és Rívia
Alakoskodás: Karméle la Valette felszámolja a háború után megerősödött lyriai alvilágot.

Aprócska szolgálat: Esthyllo, az eltévedt hős pixie hírét veszi, hogy merényletet terveznek Lyria és Rívia királynője ellen, ez pedig arra sarkallja, hogy beleszóljon az események folyásába, megakadályozva egy újabb tragédiát.

Háborúzzanak mások...: Őfelsége Meve titkos audienciát kér semleges területen Dol Blathanna hercegnőjétől, Francesca Findabair-tól, hogy közös nevezőre jussanak az ősi fajok és az emberek közti békétlenkedés ügyében.

Nilfgaard
Hercegnői etikett: Stella Congreve, Liddertal grófnője Emhyr var Emreis, nilfgaardi császár parancsára szárnyai alá veszi Cürilla hercegnő nevelését és gondviselését. A grófnő anyai érzéseket kezd el táplálni az árva leány iránt.
Hirdetőtábla
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Hétf. Aug. 14 2023, 17:47-kor volt itt.
Legutóbbi témák

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Robnean Kedd Ápr. 30 2024, 06:27


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Mirka Divis Kedd Márc. 05 2024, 20:28


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Shani Vas. Márc. 03 2024, 17:04


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Karméle La Valette Vas. Feb. 25 2024, 20:21


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Condwiramurs Szomb. Jan. 27 2024, 23:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Guinevere Kedd Jan. 23 2024, 10:19


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Vendég Hétf. Jan. 01 2024, 23:15


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Vendég Hétf. Dec. 25 2023, 18:43


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Condwiramurs Szer. Dec. 20 2023, 16:10


✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧
A Vadmacska Kódex Emptyby Ríviai Geralt Szomb. Dec. 16 2023, 11:57

Tagjaink
Top posting users this month
Fél évszázad költészete

Megosztás
Vendég
avatar

Vendég


A Vadmacska Kódex Empty
A Vadmacska Kódex



A hozzászólást Ryiah összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 18 2020, 12:29-kor.
Vissza az elejére Go downBevésődött: Csüt. Nov. 14 2019, 22:40
Vendég
avatar

Vendég


A Vadmacska Kódex Empty
Re: A Vadmacska Kódex

Levelek és Írások.






A kiképzőtől kapott


levél



Vadmacska Vajákom!

Nem szokása a legtöbb kiképzőnek, hogy tanítványait mély figyelemmel kísérhesse, de jól tudod mennyire másabb vagyok a többi Vajákhoz képest. Mindig is tudtam, hogy nagy potenciál lakozik benned. Képességeid csaknem túlszárnyalták elődeidet, de figyelmeztetlek, hogy hiába a tehetség ha nincs mellette tapasztalat. Hírneved korántsem rózsás. Főképp amivel párosul. Azért büszke vagy rád, hogy képes voltál egy nemesnek a büszkeségét lecsökkenteni egy lant segítségével. Jó magam sem tudtam volna ennél kreatívabban megismertetni egy Vaják erejét. Mindazonáltal szeretném ha tanácsomat megfogadnád és az alábbi felsorolt híres Vajákok valamelyikét felkeresnéd, hogy tapasztalatot szerezhess tőlük. Hidd el, nem fogod megbánni.

Riviai Geralt
Vesemir
Eskel
Lambert
Felina
Faithel Jieh
Letho

Előrehaladásodat mély figyelemmel fogom kísérni. Sok szerencsét!

Kiképződ


UI: Lehetőleg háborút ne hozz a nyakunkra ha megkérhetlek. Már csak az hiányozna, hogy Foltes vagy esetleg más uralkodó haragját kivívd a hevességed miatt.





A Titokzatos


levél



A kiképzőm arra kért, hogy csak akkor nyissam ki, miután úgy érzem készen állnék rá. Fogalmam sincs mit akart ezzel mondani, egyelőre viszont úgy gondolom rá érek még vele. Még akár az is lehet elhasználom tüzelőnek...



Vissza az elejére Go downBevésődött: Csüt. Nov. 14 2019, 23:13
Vendég
avatar

Vendég


A Vadmacska Kódex Empty
Re: A Vadmacska Kódex

Felszerelés



Acélkard
A Vadmacska Kódex HxKYS5l
Emlékszem mikor először forgattam kardot a kezemben. Kíváncsi voltam, hogy vajon ez a fegyver mekkora pusztítást képes véghez vinni? Nem csalódtam. Úgy szeletelte a húst mint kés a vajat. Sajnos viszont szörnyek ellen vajmi keveset ér. Emberek ellen már annál inkább.



Ezüstkard
A Vadmacska Kódex Ji3I2mh
Szörnyek ellen ez a fegyver a leghatásosabb. A Vajákok jelképeként lehetne nevezni. Szimbolikus értéke oly magas, hogy szinte bárki aki meglátja, rögtön tudja mire való. Szörnyekre vadászni. Viszont előfordult olykor, hogy ezzel a karddal egy ember életét is elvettem. Nem véletlenül...



Acéltőr
A Vadmacska Kódex TjzpgvP
Miután kiképzésem véget ért, úgy gondoltam képességeimet kamatoztatnom kéne és akár egy sajátos módszert kidolgozni. A tőrök mellett döntöttem végül. Képes vagyok velük szabadabban mozogni. Közelharcban és távolsági küzdelemben egyaránt tökéletes. Ha a testi adottságaimmal tudnék előnyt szerezni a harcban, rögtön eme fegyverhez nyúlok.



Ezüsttőr
A Vadmacska Kódex MmbM9pI
Miután tudom, hogy a szörnyek ellen az ezüst a leghatékonyabb anyag, miért is ne készítettem volna a tőrjeimből ezüst változatokat? Vannak szörnyek kik ellen távolsági küzdelmet kelljen folytatnom, de jeleim hasztalanok ellenük. Ezzel ellensúlyozva, ezüsttőrjeim kiválóak arra, hogy testi adottságaimnak előnyét ellenük is bevethessem.



Főzetek
A Vadmacska Kódex OFgbL5l
A Vajákok elengedhetetlen hűséges társuk. A veszélyes helyzetekben, a főzeteinkben bízhatunk a leginkább. Ámbár kétélű kardként funkcionál a legtöbb, gyakorlatilag még is úgy gondolom a nehéz időkben egy fecske főzet például kiváló ugródeszkaként szolgál, hogy megszökhessek a halál karmai alól.



Macskalánc

A Vadmacska Kódex QxRqPwx
Jele annak, hogy Vaják vagyok és mely iskolához tartozom. A Vadmacska név lehetséges ennek is köszönhető. Mindenesetre fontos a számomra. Hiszen eme csecsebecse emlékeztet arra ki vagyok és mi a feladatom. Arról nem is beszélve, hogy a mágia jelenségét könnyen meglelhetem vele.





Vissza az elejére Go downBevésődött: Pént. Nov. 15 2019, 00:25
Ajánlott tartalom




A Vadmacska Kódex Empty
Re: A Vadmacska Kódex

Vissza az elejére Go downBevésődött:
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryiah a Vadmacska
» Játékosi kódex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World of Witchers ― and other nightmares :: Archívum :: Törölt karakterek :: Naplók, bejegyzések-
Ugrás: